Přehled katalogu
- 372 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 372 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 372 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 141,807 recenzí a hodnocení.
“Toto místo mě hezky překvapilo, z prvního pohledu jsem očekával divný lokál. Po vstupu jsem viděl příjemné prostředí a hlavně čisté. Možnost využití aktivit jako bowling, kulečník, šipky je parádní pro zábavu s přáteli. Najíst se něčeho dobrého tu je také možnost a co se týče pití není problém od alkoholických nápojů, drinků, piv či točené kofoly. Já osobně jsem si dal jejich domácí pizzu a musím uznat že byla fakt vynikající. Tenké křehké těsto a vybírat je z čeho. Bowling super a půjčí i boty, o hygienu se není třeba bát. Boty po použití vždy hned vyčistí a ošetří pro další použití. Toalety jsou akorát, jen tam chybělo tekuté mýdlo a nefungoval fukar na ruce, ten byl nahrazen ručníkem. Takže rád toto místo doporučím určitě pro zábavu či oslavu.”
“Zastávka při výletě v dešti. Hospoda má atmosféru!”
“Číšník byl neustále pozorný, ale nenucený.”
“Děkujeme za výbornou večeři. Jídlo bylo výtečné a za super cenu.”
“Skvělá jídla za super ceny, čepovaná Plzeň výborná.”
“Milí personál, jídla dobre, dobře ochucené. Ale mohli by uklidit aspoň stoly.”
“Super jídlo, vždycky obsluha moc milá, jídlo je okamžitě hotové a nikdy žádný problém s ničím nebyl.”
“Ve Špindlu jednoznačně nejlepší obsluha - uvnitř u baru. Číšníci a jedna servírka prostě super. Jídlo mňam, pivko moc dobré. My si místo našli, ale jinak v době obědu a tak, naprosto nedostačující kapacita. Překvapilo nás, že v místě u lanovky je jen tato restaurace a dvě malá bistra a to tam bylo tisíce lidí...”
“Je příjemné, že v době plné fastfoodu, pizerii a kebabu člověk najde místo, kde si může dát klasickou českou kuchyni. V nabídce jídel postrádám polévky, proto jen 4 hvězdy. Jinak dobrá nabídka klasických jídel. Pokrmy chutnají výborně. Ochotný a příjemný personál. Prostředí : Čisté a pohodlne, trochu sparťanské. Když jsem v Hk, tak si sem rád zajedu. To samé doporučuji i Vám!”
“Jídlo výborné - objednali jsme 3 jídla a všechny skvělé (smaž. nudle s kuřecím masem a zeleninou,smaž. zeleninu s rýží a vepřové po sečuánsku s hranolky). Štědré porce a milá obsluha. Určitě doporučuji.”
“Z pizzerie Nela si objednávám jídlo pravidelně už přes 2 roky a musím říct, že jídlo bylo vždy výborné.”
“Moc hezké večerní posezení venku na okraji náměstí.”
“Restauraci jsme navštívili o víkend s kamarádkou. Musím říct, že to nemělo chybu. Obsluha skvělá, jídlo výborné. Určitě navštívíme znovu.”
“Jednoznačně doporučuji. Jídlo bylo výborné a rychle připravené. Obsluha velmi milá, rychlá a příjemná, hlavně krásná černovlasá slečna s modrým skřipcem. Určitě se sem ještě vrátím.”
“Po roce opět vánoce , cesta přes Rychnov a dárek pro mé chuťové buňky ....,jejich ostrokyselá pikantní polévka. U nás v Pce je x bister ale nikdy jsem tam nedostal tak vynikající polévku jak chutí tak bohatým obsahem. Tak díky a v Dubnu jedu zase okolo a už se těším.”
“Výborné!!!! Velké porce, chuť i kvalita 5*. Kimbap 5* Kimchi Jjigae 4,5* (moc dobrá, ale mám ráda ostřejší) Bibimbap 5* (nejlepší!!! Jen v omáčce bývá velké množství česneku, které nemusí vyhovovat každému :) )”
“Super jídelna. Z dob komunismu se tam asi nic nezměnilo snad jen kuchař. Vari dobře a pěkné porce. Jejich polévky jsou luxusní. Doporučuji menu 70 Kč. Za málo peněz hodně muziky.”
“Dali jsme si kuřecí tortilu s kuřecími stripsy a bylinkovou omáčkou. A jako druhou věc brusinkovou pizzu, protože jsme si chtěli dát něco originálního. Objednali jsme si přes telefon s tím, že si tam objednávku ve smluvený čas vyzvedneme a nebyl žádný problém a vše bylo super. Musím říct, že nás příjemně překvapilo, jak je tortila velká a bohatá na suroviny. Původně jsme si ji chtěl dát s přítelkyní napůl a dojíst se pizzou, ale musím říct, že jsme se z ní docela najedli a pizza byla spíše na chuť než na hlad. :) Než jsme se pustili do pizzy, tak jsme si všimli, že na se nám na víko krabice po cestě trochu nalepila. Žádná katastrofa to nebyla, ale přeci jen bych byl rád, kdyby se uvnitř nacházel ten "plastový stoleček". :) Pizza byla krásně voňavá, dobře nařezaná, takže šli jednotlivé díly dobře od sebe. Těsto bylo tak akorát a bylo měkké i na okraji, takže se dalo bez problémů sníst. Celková chuť byla velmi příjemná, člověk cítil, že se zakousl do vrstvy všech těch šunek, sýrů a sladká chuť brusinek, které ale nejsou po celé pizze, ale jen někde (nicméně v dostatěčném množství a je to spíše ku prospěchu než opačně) byla velmi příjemná, osvěžující a člověk měl vždycky chuť se těšit na další kousek. (Dali jsme si ale extra šunku navíc, za 20 kč) :) V interieru jsem dlouho nepobyli, ale i za ten krátký čas to na nás působilo velmi dobrým dojmem. Všude čisto, velmi milá a pohotová obsluha. Dokázal bych si představit tam kdykoliv k večeru přijít, objednat si, chvilku tam pobýt, dát si něco dobrého a spokojeně zase odejít. Určitě to nebyla naše poslední návštěva a těším se, co dalšího dobrého si pro nás připraví. Možná budeme tentokrát více konzervativnější a dáme si nějakou šunkovu nebo pizzu čtyř sýrů... každopádně všem doporučuji, stojí za návštěvu. Pizza za 140 a tortila za necelou stovku je úplná pohodinda za tu žranici to rozhodně stojí. Dávám celkově 4,9 hvězdy. (Tu desetinku si ponechám za nalepenou pizzu na víku krabice).”
“Velmi jsme si užili bowling, který jsme měli zamluvený přes voucher, společně s jídlem a pivem. Obsluha byla milá, ceny přijatelné a jídlo, pití prostě super. Hlavně to jídlo vypadalo vážně dobře, musím ocenit. Celkově se jednalo o pěkné, přátelské prostředí a jen doporučuji návštěvu bowlingu nebo kulečníku, či když vás přepadne hlad nebo si chcete vyjít s přáteli...”
“Do Lesního Zátiší v Adršpachu se vracíme zas a znovu, protože je to zkrátka záruka kvality. Jídlo je tu famózní (svíčková je božská!), porce jsou obrovské a ceny velmi přijatelné. Obsluha je vždy rychlá a příjemná. K tomu ta úžasná poloha s výhledem na skály a celkově příjemná rodinná atmosféra. Není divu, že se k nim tak rádi vracíme a nejen my!! Vřele doporučuji!”