Přehled katalogu
- 372 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 372 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 372 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 141,807 recenzí a hodnocení.
“Naprostá spokojenost. Velmi příjemná obsluha, příjemné posezení na zahrádce, skvělý výběr z jídelního lístku. Splnilo naše očekávání.”
“Viet Thai je jednou z nejlepších restaurací ve Vrchlabí, jídlo je zde opravdu skvělé. Původní obsluha bývala velmi příjemná, v dnešní době je v pohodě. Pho, Pad Thai, Bun Cha, udon, knedlíčky a krevety mohu jen doporučit. Pokud hledáte restauraci ve Vrchlabí určitě se zde zastavte.”
“Velmi dobré jídlo z lokálních surovin. Např. obyčejné brambory mají chuť i barvu bez dochucení. Domácí limonády trochu bída , takže raději koncernové značky ci džus, ale jelo jsme na jidlo...ne do baru :) Ceny na dnešní dobu velmi slušné. Obsluha milá. Velké plus je aspoň malinký dětský koutek, který dnes už moc nebývá. Jediné mínus je trochu prostředí, je takové unavené a chtělo by to asi modernizací, klidně retro.”
“Trochu delší čekání na jídlo, ale byli jsme na to předem upozorněni, jinak bylo vše v pořádku, pivo i jídlo výborné.”
“Opravdu nás velmi překvapila tato restaurace a to MILE. Obsluha velice příjemná, usměvavá a profesionální. Skvělá nabídka jídel, myslím že si zde vybere opravdu každý. Po dlouhé době jsme dostali opravdu skvěle ochucena jídla, úžasný a poctivý vývar, každé jídlo krásně naservírované a opravdu chutné. Příjemné a čisté prostředí. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Opravdu nerozumím negativním recenzím. Všem vřele doporučujeme navštívit.”
“No..vybral jsem si tuhle restauraci dle recenzí a musím říct že jsem neprohloupil... po nádherné prohlidce Karlově koruny ( vsem doporučují)sme se usadili v La putice..... okurková limonáda zázvorova limonáda..kulajda a Burger...no co říct limonáda super..kulajda vynikající co k tomu říct přítelkyně mi ji dala ochutnat ale pak ji bránila tělem ..tak ze prostě kulajda bezkonkurenční...Burger...dobry..hodně dobrý...celkově? Super podnik který stojí za návštěvu..super jídlo super obsluha ...... jdete a posuďte sami....”
“Jedním slovem excelentní. Nenápadně se tvářící restaurace z exteriéru skýtá velmi hezký asijsky tématický interiér. Dal jsem si BunBo a bylo opravdu výborné, pěkná porce a arašídový dip byl pro mě novinka, ale kombinace to byla výborná. Obsluha v pohodě, stůl hezky prostřený, možnost platby kartou. Dal bych i 6 hvězdiček, až pojedu okolo vždy se rád zastavím.”
“Máme velmi rádi toto místo s příjemným a usměvavým personálem. A opět jsme nebyli zklamání ani výborným jídlem. Velmi děkujeme”
“Skvěle, jídlo, víno, personál. Doporučuji”
“Skvělá pizza a moc milá obsluha! Pri pobtu v Deštné jsem pizzerii navštívili 2x a velka spokojenost!”
“Příjemná obsluha, posezení super, servírky perfektní přístup i na pokec.Velky výběr vín včetně ochutnávky. Za sebe dávám obrovské ANO!!!!!”
“No jéje, dobré to tu bylo! Obsluha milá a vstřícná, místo živé a útulné, prostorné stoly a výzdoba jak z lovecké chaty. Krakonošův oheň byl vynikající, stejně jako pivo. U Špízu bych čekal víc než jen maso a cibuli a taky vhodnější omáčku, každopádně atmosféra byla výborná.”
“Potřeboval jsem rychlou večeři mezi vlakama a podle recenzí mi vyšel nejlepší právě tento kebab. Musím potvrdit, jeden z lepších kebabů, krátké čekání a obsluha taky v pohodě. Doporučuju.”
“Krásné místo i pěkný zámek škoda že není přístupný veřejnosti.”
“Nejlepší kebab, který jsem ve svém životě měl. Perfektní obsluha.”
“Výborný kebab, kari omáčka je top.”
“Krátká zastávka při cestě kolem na občerstvení, příjemné posezení.”
“Kemp Jinolice a tahle hospůdka pro mě osobně nejlepší zážitky...jídlo během chvilky a žádná šlichta :) Pivko studený a dobrý...co víc si přát...takže když na Jinolice tak nezapomeňte navštívit hospůdku u Černé Lišky, určitě nebudete zklamaný :)”
“Dostali jsme tip...můžu jen hodně pochválit... jídlo úplně nejvíc dobré... obsluha milá a šikovná ❤️”
“Už by bylo na čase otevřít. Pivo mají velmi dobře ošetřené, chybí to. Doporučuji až bude otevřeno zajít a ochutnat.”
“Navštívili jsme místo za účelem obědu a byli jsme spokojeni. Palačinky výborné, klasické jídlo mohlo mít za tu cenu větší porci, ale jinak bylo vše v pořádku. Výhodou je dětské hřiště uprostřed zahrádky, kde máte děti na dohled.”
“Výborný oběd, vhodné místo na rychlé občerstvení”
“Chutné a čerstvě vypadající jídlo a příjemná obsluha, cena také neurazí. Na jedničku.”
“Velmi příjemné prostředí a obsluha, dobré pivečko a dokonalý bar pro příznivce sportů..”
“Od tohoto týdne nové rozšířené menu. Sushi naprosto skvělé, gyoza knedlíčky, závitky.. vše nejen chuťově výborné, ale také vizuálně krásně naservírované. Obrovský posun!”
“Skvělá zkušenost. Jídlo bylo fakt výborné a šlo vidět, že si na tom dávají záležet. Atmosféra příjemná, hezky sladěná s dekoracemi, takže se člověk cítí dobře hned po příchodu. Obsluha byla milá a profesionální, hlavně slečna číšnice, která byla opravdu příjemná a ochotná. Celkově velmi povedená návštěva, rád se vrátím.”
“Supr hospůdka po sportu i mimo něj”
“Pokaždé, když přijdeme, jsme maximálně spokojeni.”
“Za mě jedno z nejlepších Pad Thai, co jsem kdy jedla, chodím na sem něj pravidelně a v HK pro mě nemá konkurenci. Zatím nám vždy chutnalo i vše ostatní (např. Bún chả, jarní závitky, smažená rýže, smažené nudle, smažený banán, Bánh rán). Obsluha je někdy trochu méně pozorná, nicméně vždy milá. Mně naopak ale vyhovuje, že se neustále nechodí ptát, co si ještě dáte, ale nechá vás tam klidně tři hodiny sedět a povídat. Paní majitelka je moc milá a celkově je to hezký rodinný podnik, kam chodíme pravidelně a který vždy rádi podpoříme.”
“Super místo kde si rádi dáte něco k pití nebo jídlo při tůře. Velmi ochotná obsluha a výborné kyselo - mohu jen doporučit !!!!”