Přehled katalogu
- 372 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 372 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 372 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 141,807 recenzí a hodnocení.
“Moje nejoblíbenější místo, kam zajet na hotovku v okolí Police. Kvalitní suroviny, vstřícná obsluha a pohodová atmosféra.”
“Na Broumovsku za mě nej. restaurace a jídlo vynikající.”
“Dnes jsme si udělali výlet do tohoto lázeňského města. Po poledni jsme si řekli, že bychom se mohli jít někam najíst. Podle recenzí to vyhrála právě tato restaurace. Při menších zmatcích při příchodu, pak vše probíhalo naprosto v pohodě. K pití jsme měli kofolu a Budvar 33. Polévka 1x vývar a 2x italská rajská, fakt vynikající, i s kousky rajčat. K hlavnímu chodu jsem si dal jejich hovězí burger, manželka panenku plněnou švestkou a bramboráčky a táta knedlo-vepřo-zelo. Vše na 1*. I obsluha byla výborná. Útrata za vše necelých 800,-, což je naprosto v pohodě. Někdy příště naviděnou.”
“Vždycky luxusní kebab, vřele doporučujeme!”
“Velmi útulné prostředí, krásné dezerty a velký výběr jídel i pití za rozumné ceny s příjemnou obsluhou”
“Byl jsem v Pubu s kamarádkou, a byli jsme oba velmi spokojení. Dobré pivo, jídlo na vysoké úrovni. Obsluha milá, příjemná. Byli jsme zde poprvé, ale určitě ne naposledy. Díky za pěkný večer. ;)”
“Velmi spokojeni, doporučíme známým.”
“Bezkonkurenční pizza . Škoda že nerozváží.”
“Porce akorát, šťavnaty burger.Platba jenom hotovostí, a bez rezervace je obtížnější si sednout, ale jinak 5/5”
“Vše úžasné, od přístupu personálu po jídlo,atmosféru. Doporučuji Tiramisu, kulajdu a i pizzy jsou výborné.”
“Tato sushi restaurace je skvělá! Jídlo je čerstvé a chutné. Personál je přátelský a ochotný, vždy připraven pomoci. Prostředí restaurace je pohodlné a čisté.”
“Jídlo bylo dovezeno. Sushi a gyoza. Oboje vynikající. Těším se až prozkoumám další položky v nabídce :)”
“Uff... Velká porce. Super! To co vidíte na obrázku pod recenzí, to byla pečená žebra. Výborná! Až zavítáte do NMnM, doporučuji zastavit se "U Řeháčků". My tu byli na doporučení paní JV a měla pravdu!”
“Skvělé jídlo, příjemná obsluha! Chodím často a vždy jsem spokojen.”
“Velmi příjemne misto, dobré ceny...”
“Dala jsem si pizzu a luxus! Těsto hezky propečené a je vidět že domácí. Chuťově taky 5⭐️ a obsluha velice příjemná. Určitě zajděte”
“Můj oblíbený kebab je sázka na jistotu, když mám chuť na něco rychlého a poctivého. Maso je vždycky šťavnaté a dobře ochucené, zelenina čerstvá a omáčky tomu dávají perfektní chuťový balanc. Porce je akorát velká, zasytí, ale nepůsobí těžce. Je to místo, kam se rád vracím, protože vím, že kvalita nikdy nezklame”
“Jedna z nejlepších čín, kterou jsem jedl. Jídlo je přesně takové, jaké má býť. Maso šťavnaté a zelenina křupavá. Porci můzete mít i bez přílohy, za kterou tedy neplatíte, což mi vyhovuje. Pecka!”
“V takové malé vesničce stranou turistickému ruchu perfektní počin, kdy místní dělají maximum možného. Výborný Krakonoš 12 a občas nějaké tématické hody. Navíc už rozšíření otevírací doby i mimo víkendy”
“Skvělé místo, kde se zastavit a dát si pivo, také dobré jídlo. Personál milý, obsluha rychlá a příjemná.”
“Skvělé jidlo a piti, maximálni spokojenost!!!”
“Byla jsem zde během srpna a září 2021 několikrát a nemohu si opravdu na nic stěžovat. Obsluha příjemná, jídlo mi chutnalo, ceny velmi příznivé, meníčka zajímavá. I když jsem byla ubytovaná v Lázních Bélohrad, tak jsem na večeře jezdila do této hospody. Navíc zde dělají vynikající pizzu. A na rozdíl od jiných restaurací, když máte na talíři zeleninovou oblohu, tak je čerstvá a nevypadá unaveně. Venkovni zahrádka a pěkné dětské hřiště. Mohu jen doporučit.”
“Čistá a útulná nádržka s příjemnou obsluhou. Škoda, že nemůžu dát šest hvězd!”
“Naprosto vynikající jídlo, skvělé pivo a každý kdo se o nás staral, tak s ochotou a úsměvem na tváři. Pokud se chcete před návštěvou ZOO dobře najíst, tak jedině sem. My se ještě určitě vrátíme.”
“Příjemné prostředí a skvělý výběr jídel.”
“Velmi příjemné prostředí, milá obsluha a jídlo vynikající. Určitě navštívím znovu”
“Za me super. Meli jsme z toho trochu strach, protože recenze nebyly buh ví co, ale nejlepší se presvedčit na vlastní kuži. Jídlo super, obsluha taky ( ikdyž ne vždy všemu rozumí) a atmosfera taky fajn. Jen vetsina hostu není české národnosti ( což me osobne vubec nevadí)”
“Velice pekne a prijemne prostredi, obsluha byla take moc mila, ceny primnerene k lokalite a jidlo take moc dobre, hlavne cesnekova polevka ktera byla 10/10 lepsi sme jeste nemeli! Neni moznost platit kartou, ale to vubec nevadi, hned naproti restaurace je bankomat, takze nevidim problem a nechapu tak recenze s 1* jenom kvuli tomu ze se neda platit kartou... Dekujeme za dobrou zkusenost!”
“V porovnání s konkurencí jeden z nejlepších obchodů, příjemný personál, to co jsem potřebovala jsem vždy sehnala, anebo nás odkázali na jinou pobočku Lidlu, kde by zboží ještě mohli mít. Zde v Jičíně a pak také v Jablonci nad Nisou nejlepší prodejny Lidlu. Jsem spokojená. Dana”
“Šli jsme na jistotu podle recenzí. Pán z obsluhy nám oznámil, že je tam vše nové. Kebab byl výborný, milá obsluha. Dostali jsme velkou porci masa a měli co dělat, abysme kebab snědli. Za nás určitě doporučujeme.”