Přehled katalogu
- 372 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 372 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 372 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 141,807 recenzí a hodnocení.
“Vše,co očekáváte od restaurace typu taverna, najdete zde.”
“Bageterii Boulevard mám opravdu ráda. Bagety jsou vždy čerstvé, chutné a syté, výběr je fakt super. Obsluha je milá a ochotně poradí, takže se tam vždy cítím dobře. Ráda se sem vracím, protože je to místo, kde si vždy pochutnám.”
“Příjemná pizza a birell Pizza neni typicky italská takže chápu že někomu nevoní ale za me super testo nadýchané v pohode a chutná pizza”
“Atmosféra plesu byla famózní a díky blizkosti našeho domu jsme po plese mohli jít pěšky domů.”
“Skvělí kebab. Maso velice chutné, ale nejvíce mě zaujali domácí omáčky. Velice výborné a navíc příjemná obsluha.”
“Nejlepší rýžové nudle s kuřecím masem (pikantní), co jsem v českých Asia bistrech/restauracích jedl.:) Super porce, dost masa, moc dobré. EDIT: Dnes 30. 7. 2025 poněkud nefunkční obal z NDR. :D”
“Tento podnik navštěvuji velmi rád. Vietnamský pár je velice ochotný a milý . A neskutečně pozitivní . Pho je top strop!”
“Krásná nová restaurace s Asijskou kuchyní. Jídlo výborné, skvělé nudle , sushi nebo domácí limonády. Prostředí restaurace je velmi příjemné na posezení.”
“Dali jsme si snad od každého něco. Od polévky (Thajska bestovka, podobnou jsem mel jen v Litoměřicích), klasika kachna na medu, smažené nudle s kuřecím, sushi taktéž, doporučil bych s úhořem. Domácí limonáda výborná. Česky se zdokonalují, čísla a písmena u jídel mají v malíčku.”
“V pracovní den před polednem 3 druhy menu včetně polévky za 100 - 107 Kč, točená kofola 0,5 litru za 26 Kč. Jídlo chutné, porce poctivá, obsluha rychlá a příjemná, lze platit kartou. WC čisté. Hodně míst k sezení. V blízkosti lze parkovat. Plná spokojenost. Oceňuji také, když se zákazník může seznámit s jídelním listkem i cenami již venku u dveří, a ne, až si sedne.”
“Velmi milá a příjemná paní v obsluze, příjemné prostředí a jídlo výborné.”
“Co se nám líbí je hlavně nově otevřená restaurace a zároveň tam i přímo running sushi Hokkaido se studeným bufetem, možnost se podívat na zvířátka v terariích u zverimexu a bezplatné parkování před samotným obchodním centrem i možnost zakoupení pěkných květin. Orlice park shopping je hlavně pro ty, kdo moc nemusí gigantické obchoďáky a není tam ani tolik lidí.”
“V poledne dostatečný výběr hotových jídel (i naše náročné děti si vybrali), rychlá a pohotová obsluha. Jídlo velmi chutné, dobře dochucené, domácí kuchyně. Guláš byl výborný, knedlíky silnější, dle mého názoru málo omáčky, poloviční porce OK. Kynuté boruvkové knedlíky dobré. Svíčková opět znamenitá. Plněné knedlíky s libovým masem moc nedochucené, ale s vynikajícím červeným zelím, to bylo správně dochucené. Moc jsme si pochutnali, nic nezbylo. Příště se opět zastavíme.”
“Chutné jídlo, velice příjemný a ochotný přístup k zákazníkům.”
“Dnes jsem si dal kuřecí PIZZU. Byla super! Doporučují! Patří k těm nejlepším co jem jedl. Příště zase navštívím.”
“S kamarádky jsme byly přes víkend v apartmánech naproti restaurace Říčky, tak jsme tam chodily na večeře nebo kafíčko. Jídlo neskutečně dobré, krémové polévky asi jedny z nejlepších, co jsem kdy měla (jednou byla špenátová, podruhé dýňová) Jeden večer jsme navštívily i bufet s neomezenou konzumací a bylo to opravdu výborné! Dezerty nás též velmi potěšily☺️ Obsluha byla taky celou dobu velmi milá a ochotná, mohly jsme si hezky pokecat a díky tomu jsme odjížděly se skvělou náladou. Určitě se ještě vrátíme! :)”
“Vždy rychlé dodání, hlavně teplé, výborné .. Obsluha ochotná reagují rychle ... Za nás klidně 10*”
“Příjemná atmosféra, vřelá obsluha, jídlo bylo výborné. Cena odpovídá kvalitě, mile mě to překvapilo! Doporučuji všemi deseti.”
“Objednala jsem si espresso a pana cotu, po vypití kávy jsem si objednala víno a upozornila, že jsem neobdržela dezert.Víno mi přinesli a po 10 minutách již s humorným úsmèvem jsem opět zmínila dezert...následně přišel číšník i s kuchařem velice se omlouvali a obdržela jsem pana cotu a navrch tiramisu jako omluvu...milé překvapení.”
“Super prostředí , široký sortiment nabízených produktů, milá a příjemná obsluha”
“Konečně pořádný Kebab v Jaroměři. Klasika jako všude. Fajn omáčky. Super otevírací akce.”
“Nevím, co do toho těsta dávají, ale bylo to dokonalé. Křupavé okraje, vláčné uvnitř, všechno krásně drželo pohromadě. Sýr a omáčka se doplňovaly jak dvojka z nebe. K tomu studená kola a máš perfektní veče”
“Asi jediná česká hospoda v Hradci Králové, dávám 5 hvězdiček protože je tam fajn a hodně příjemná obsluha”
“Jedná z mála restaurací ve městě. Ceny průměrné. Dobrá obsluha. Hezké sezení venku. Výborné pivo. Provoz kuchyně omezen, dle sezóny. Čisto.”