Recenze

  1. David ★☆☆☆☆

    Příšerná čekací doba. Na 2 pizzy 40 minut. A to vydali objednávky lidem co přišli po nás. Pizza dost průměr a obyčejnost. Uvnitř bistra hrozný smrad z vaření. To je na výměnu oblečení po návštěvě bistra. Bohužel nedoporučujeme.

  2. Lukáš Hájek ★★☆☆☆

    Sorry, ale tohle je tragédie. Vždycky mne přepadne lenost a objednám si. Tentokrát naposled. To si radši někam dojedu. Opět jídlo studený a ani jsme nedostali salát, který k dennímu menu měl být. Se steakem to nemělo společného naprosto nic. Navíc absolutně nesmyslně spadáme do 2. rozvozu i když je to k nám 3 minuty. Nechápu, jak to tady může přežívat, to snad musí někdo dotovat….

  3. Bronislav Farkač ★☆☆☆☆

    Naprosto otřesné. Vegetariánský burger neměl půlku věci, které v něm byt měly - žádnou placku, salát ani čedar. Byla to jen osmažená zelenina s majonezou. Navíc obsluha pri objednávce nedokázala říct, jeslti je v burgeru kukuřice nebo ne. Za 199 naprosto neadekvátní, vlastně asi za jakoukoli cenu. Vyhněte se obloukem.

  1. Jiří Bažant ★☆☆☆☆

    Dneska oběd 2 kousky pizzy ohřátá v mikrovlnce. První tragédie. Polévka zelňačka dobrá akorát s chlupem. Smažák s hranolkama no co k tomu říct hranolky studený smažák gumovej. A Zlatý hřeb oběda zapečené boloňské špagety. Těstovina dobrá ale omáčka jako ze školní jídelny. Maso žádný pár slepených kusů. Slečny za kasou zpruzelé a na facku. Katastrofa!!!

  2. Veronika Kholová ★☆☆☆☆

    Tak tohle se OPRAVDU nepovedlo, nemáte špagety, takže něco jiného, dobře, budiž, ale ve finále dostat jídlo, kde jsou úplně na kaši rozvařené těstoviny, plavající v oleji, obrovské kusy rajčat, které snad někdo donesl od bláta, rovnou ze zahrady, kostky uzeného tučného "bůčku" a tím myslím kostky minimálně rozměru centimetr na centimetr, které patří nanejvýš do knedlíků se zelím,... No... označení Amatriciana si Váš rádoby "pokrm pro prasata" ani nezasloužil. Jídlo jsem po třech soustech musela vrátit, protože se tento pokrm prostě jíst nedal, byly mi vráceny peníze. Jenže co následovalo mě dostalo ještě více. A to: po vrácení jídla až do kuchyně, přes okénko, následoval "křik" od paní kuchařky, že je jídlo ale naprosto v pořádku, co se mi nezdá, tak by mě jen zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby se jídlo paní kuchařce opravdu nepovedlo, no možná raději asi ani ne. Nenásledovala žádná omluva, ale dotaz, jestli chci jídlo teda zabalit s sebou! Vyhněte se tomuto místu obloukem.

  3. Jakub Matuška ★☆☆☆☆

    Dnešní objednávka byla katastrofa. Byl objednán "Burger se smaženým sýrem" a dovezli mi "Burger se smaženou nivou" pro člověka, který nivu nejí tak je tento burger nepoživatelný. Pokud někde čtu smažený sýr, znamená to pro mě eidam, gouda nebo podobný druh sýru. Kdyby to měl být jiný druh, bylo by dobré specifikovat že se jedná o smaženou nivu nebo camember, tvarůžky.... (sýr na fotkách jsem preparoval, abych se ujistil, že je to niva předtím než jsem volal do provozovny) Náhradu objednávky jsem nevyžadoval, protože předchozí objednávky také nebyly uspokojivé. Jednou objednáno menu "mini řízečky", které svou velikostí spíše připomínali "bites" z KFC. Po zvážení porce "mini řízečků" měla 130g a z toho tak 70g kuřecího masa a zbytek byl obal, k menu byla tatarka, kterou nedovezli. Předtím přivezli studené a slepené hranolky do tvaru koule. Předtím zase objednané hranolky nedovezli vůbec. Z tohoto podniku již nikdy neobjednám. Dával jsem mu šanci, protože před pár lety jsem Nudlerii navštěvoval rád. Již delší dobu si říkám, že podnik musel změnit majitele a po dnešním telefonátu s obsluhou mám tuto informaci potvrzenou. Bylo by vhodné podnik přejmenovat a někde viditelně uvést, že podnik má jiného majitele. Toto působí jako klamání zákazníků, protože kvalita šla rapidně dolů a podnik nemá s původním podnikem krom jména nic společného, určitě ne kvalitu. Myslím, že toto primárně škodí i dalším podnikům bývalého majitele, které svou kvalitu stále drží. Jediné co mohu ocenit byl starší pán s brýlemi, který pracuje na rozvozu. Bohužel tento příjemný pán nemůže zachránit celý podnik, který je hlavně o jídle.

  1. Tomáš Emmer ★☆☆☆☆

    Objednali jsme si těstoviny a pizzu. Bohužel těstoviny byli slepené a suché. Smetanu a maso jsme v těstovinách nenašli vše nahradil česnek, kterého bylo v jídle moc. I pizza bohužel byla tragická… Moc recenzí nepíšu. Píšu vždy jen když je to naprostá bomba nebo úplný propadák. Bohužel tohle byl úplný propadák…

  2. Natálie Tůmová ★★☆☆☆

    Dnes jsme si objednali dvě pizzy s sebou. Hawaii s extra sýrem a Coloseum. Bohužel obě byly po okrajích spálené a ingredience byly čistě jen uprostřed pizzy, takže polovina pizzy byla suchá a chutnala spáleně. Je to škoda, jelikož těsto by bylo dobré, kdyby byla pizza lépe připravena.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Nudleria a Pizzeria?

Nudleria a Pizzeria se nachází na adrese Husovo nám. 1224, 549 01 Nové Město nad Metují-Nové Město nad Metují 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Nudleria a Pizzeria?

Můžete kontaktovat Nudleria a Pizzeria na čísle +420 608 836 796

Jak se dostanu k Nudleria a Pizzeria?

Trasu k Nudleria a Pizzeria najdete zde odkaz

Advertisements