Přehled katalogu
- 990 Firmy celkem
- 3.1 Průměrné hodnocení
- 64% S recenzemi
- 62% S fotografiemi
Nalezeno 990 výsledků
Procházejte nutriční poradce v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 990 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.1/5 na základě 14,917 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje nutriční poradce z měst jako Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Danča mě provedla základy zdravé výživy a i když jsem si myslela, že toho vím hodně, rychle mě vyvedla z omylu. Dostala jsem spoustu praktických tipů a rad a zároveň jasné nasměrování, kterým směrem se vydat. Konečně vím, jaké doplňky stravy zařadit, jak do jídelníčku dostat více zeleniny, aniž bych měla pocit, že jím jen saláty, a dostalo se mi odpovědí na všechny moje otázky, a že jich nebylo málo. Velkým plusem byl i rozsáhlý dotazník před konzultací, díky kterému už o mně věděla spoustu informací a nemusely jsme tak řešit základní anamnézu během hovoru. Oceňuji také její styl vysvětlování, protože všechno podává tak srozumitelně, že to pochopí i úplný laik a hlavně tam vše "zacvakne" - začne dávat smysl a vše se krásně propojí. Danču rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí žít zdravěji, ale zároveň se obávají, že narazí na někoho, kdo bude tlačit „zázračné pilulky“ nebo kurzy a programy, jako se mi to stalo v minulosti. U ní se toho bát nemusíte.”
“Skvělý přístup a velmi milá komunikace. Moc doporučuji!”
“Byla jsem pouze na dvou konzultacích, ale již po první mi “rozbila” moje špatné myšlenky, které mi pomohly, abych neodmítala jídlo. Velmi milá a chápavá, a určitě doporučuji!”
“Kristýnu mohu jedině doporučit. Jsem ve věku 45+ let a i když jsem pravidelně cvičila, váha se nehýbala. Díky jejímu odbornému a přitom lidskému přístupu jsem pochopila, jak moje tělo funguje, a co je potřeba nejen v jídelníčku upravit. Po půl roce pravidelných návštěv se cítím skvěle, mám více energie, tělo se mi viditelně změnilo, ubyly centimetry a konečně pomalu odcházejí i kila. Jsem opravdu ráda, že jsem se na Kristýnu obrátila.”
“Doporučuji každému, kdo řeší téměř jakýkoliv zdravotní problém. Jeho původ často dlí ve stravovacích návycích, kterými si bohužel mnohdy vědomě či nevědomě škodíme. Naleznete zde profesionální a lidský přístup, kupu motivace a komplexní informace o našem těle a možnostech stravování. Lituji, že jsem služby paní Bc. Čurdové nevyužila mnohem dříve.”
“Lucii mohu doporučit, její reakce byla rychlá a komunikace velmi profesionální. Je vidět, že to, co dělá, ji velmi baví.”
“Ivetku moc doporučuji, empatická žena, která opravdu umí poradit. Velmi ochotná, a skutečně na příjmu,když člověk potřebuje pomoci. Za posledních pár let,co jsem řešila postupně nějaké problémy s kojením u každého z pěti dětí,jsem se setkala s 5 LP, ale zdaleka nikdo neměl takové kvality jako tato LP.”
“Se spoluprací jsem byla opravdu spokojená – atmosféra byla vždycky příjemná a na každé setkání jsem se těšila. Empaticky a trefně mi kladla otázky, které mě vedly k zamyšlení a pomohly mi dojít si na věci sama - tímto způsobem mi pokaždé doplnila takový ten chybějící kousek skládačky (který jsem zoufale potřebovala doplnit, ale bez její pomoci jsem toho nebyla schopná :D). Jsem strašně ráda, že jsem si vybrala právě slečnu Adélu, která je moc příjemná a svoji práci dělá výborně. Rozhodně doporučuju!”
“Na doporučení paní Ivetty Benýškové, jsme s dcerou navštívili Fitbee, kde nás příjemně přivítala paní Margarita. Měření InBody bylo rychlé a dokonalé se vším všudy. Teď se chystám na druhé měření. Za necelý měsíc jsem již shodila, s vyváženou stravou 6 kg a chci nadále pokračovat. FitBee doporučuji všem, kteří mají nebo nemají zdravotní problémy, protože tělo máme jen jedno.”
“Na kliniku IFMV chodím už několik let. Poprvé jsem ji vyhledala kvůli střevním potížím, které mi nikdo jiný nedokázal objasnit ani vyřešit. Následně jsem potřebovala pomoc po komplikovaném porodu, přípravu na další těhotenství a následnou péči a „znovuzrození“ po druhém porodu – to vše během necelých dvou let. Velmi si vážím přístupu každé terapeutky, která mi s mými obtížemi pomáhala. Troufnu si říct, že právě díky klinice se mi podařilo počít druhého syna, projít zdravým těhotenstvím, zotavit se po druhém císařském řezu a získat zpět energii pro brzký návrat do pracovního procesu. Děkuji za veškerou péči a energii, kterou jste mi věnovali. Kliniku doporučuji nejen všem, kterým konvenční medicína tvrdí, že jsou „v pořádku“, i když se necítí sami sebou, ale také těm, kteří chtějí své zdravotní problémy řešit s někým, kdo se na ně dívá komplexně, s přesahem a opravdovým zájmem o vaše zdraví a kvalitu života.”
“Až zde jsem poznal jak by měla vypadat masáž a jak mám zhuntované tělo. Max. spokojenost.”
“Paní doktorka je milá a příjemná, hodně mě pomohla a pomůže proto se kvůli ní cítím mnohem lépe. Domluvene schůzky, odpovědí na FC e-mailem nebo telefonicky vždycky ráda odpověděla moc děkuji Paní doktorko.”
“Děkuju za perfektně vypracovanou a detailně a srozumitelně vysvětlenou analýzu sympatické a šikovné nutriční terapeutce Ivettce Benýškové :) Přišla jsem jen ze zvědavosti, ale odešla jsem motivovaná na sobě zamakat a přijít na kontrolu znovu :)”
“Děkuji Vám za Diterpex, pomohl mi. Hezký den”
“Individuální přístup, spolehlivý trenér - přísný, ale zároveň respektující.”
“Zatím moje nejlepší zkušenost s výživovým poradcem. Oceňuji profesionální a současně velice srdečné jednání.”
“Dobrý den, jsem byla v této klinice je moc dobrá a hezká. Osobně Pan doktor Roman a paní doktorka Julia, děkujeme vám za podporu a vaši pomoc!!!!!!!!”
“Maximální spojenost s obchodem, vstřícnost a ochota. S přípravkem jsem opravdu spokojená a opakovaně objednávám.”
“Po dvou dětech jsem se již několik let snažila zhubnout. Úprava jídelníčku, pohyb,... Bohužel jsem u ničeho nevydržela. Až Petr mi ukázal tu správnou cestu. Podporoval mě na mé cestě a chválil i za maličkosti. Konečně jsem hýbla s váhou a nyní mám dole 10 kg a ještě není konec. Tímto bych chtěla Petra doporučit dál, nejenže poradí, jak správně jíst a hýbat se, ale podpoří vás. A i když uděláte nějaký přešlap, tak nad vámi nezlomí hůl, naopak vás ještě víc nakopne. Jsem ráda, že jsem skončila v jeho rukách.”
“Cvičím s Kubou už 3 měsíce a mým hlavním cílem bylo zpevnit postavu po porodu, zlepšit kondici a znovu se cítit dobře ve svém těle. Předtím jsem zkoušela cvičit sama doma a občas jsem chodila na skupinové lekce, ale výsledky se moc nedostavovaly – často mi chyběla motivace i jistota, že cvičím správně. Než jsem začala spolupracovat s Kubou, měla jsem v hlavě zmatek z různých rad o tréninku i výživě. Díky jeho přístupu jsem konečně pochopila, jak tyhle věci propojit a jak cvičit tak, aby to dávalo smysl. Už po pár týdnech jsem cítila změnu – víc energie, lepší náladu a postupně i viditelné výsledky na postavě. Na spolupráci s Kubou si nejvíc vážím jeho individuálního přístupu a trpělivosti. Tréninky nejsou stereotypní, vždycky mě dokáže motivovat a přizpůsobí cvičení tomu, jak se zrovna cítím. Umí být náročný, ale zároveň férový – nikdy mě netlačí do extrémů, spíš mě vede krok za krokem k lepším výkonům. Doporučila bych ho každému, kdo to myslí s cvičením vážně, ale chce mít kolem sebe i někoho, kdo rozumí lidské stránce věci. Kuba má skvělý cit pro rovnováhu mezi disciplínou a pohodou – díky tomu mě cvičení opravdu baví. Ve srovnání s jinými trenéry, které jsem poznala, má Kuba mnohem osobnější přístup a opravdu mu záleží na pokroku klienta. Hlavní výhodou spolupráce s ním je, že se cítím silnější nejen fyzicky, ale i psychicky – a to je pro mě největší přínos.”
“Moc milý personál. Hezké prostředí. Doporučuji zajít. Opět navštívím.”
“Po několika pokusech o zhubnutí jsem využil služeb Vaší společnosti. Zpočátku se mi dařilo hubnout, ale nebylo to stabilní. Po personálních změnách se o mě začala starat paní Veronika Topičová. Její zodpovědný a profesionální přístup způsobil, že jsem pochopil princip, začal důsledněji plnit její doporučení a výsledky se brzy dostavily. Postupem času si získala moji důvěru a díky ní se podařilo dosažené výsledky stabilizovat a dále snižovat. Rychle jsem si zvykl na navrácenou kondici. Zhubl jsem o více než 20 kg na váhu, kterou jsem měl při návratu z vojny a daří se mi ji i dále pomalu snižovat. Cítím se výborně. Získal jsem novou energii, ta mi pomáhá při překonání osudových událostí, které mě v letošním roce potkaly. I v tom mi paní Veronika pomohla. Mohu říci, že jsem měl štěstí. Vaše společnost může být na kvalitu práce pyšná. Na závěr chci paní Veronice popřát mnoho štěstí a radosti z událostí které přijdou. Těším se, že se třeba v budoucnu ještě setkáme. Děkuji. J.L.”
“Něco málo přes 80 společných tréninků, zatím. S trenérkou jsem začal cvičit s cílem zpomalit chřadnutí. K mému překvapení se dostavil progres v podobě zformovaní postavy i lepší psychické i fyzické kondice. Vzhledem k tomu, že se tak děje na prahu mé sedmdesátky, vypovídá tato skutečnost o kvalitě trenérky více než nějaké slovní hodnocení. Mohu jen napsat, zkuste to.,.”
“Do NutriAdaptu docházím asi rok, mým cilem bylo upravit si stravovací režim, trochu zhubnout a zbavit se nezdravých návyků. Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem nutriční poradkyně slečny Libuše Wolfové, která mě na této cestě trpělivě podporuje, povzbuzuje a poskytuje mi cenné rady. Oceňuji tedy zejména ochotný a vstřícný personál v opavské pobočce, jehož péče zdaleka nekončí předáním jídelníčku, a také kvalitu a chuť nabízených produktů.”
“Děkuji paní Hlávkové ve Znojmě za pomoc a cenné rady, úžasný přístup a krásné prostředí. EB”
“Monika je výborná trenérka a ještě lepší člověk. Na její tréninky se vždy těším a pokud alespoň trochu spolupracujete, výsledky vidíte velmi rychle. Je precizní a velmi dbá na správnost provedení jednotlivých cviků. Vřele doporučuji.”
“Paní majitelka je opravdu odbornicí ve svém oboru, vždycky se cítím dlouhou dobu mnohem lépe! Doporučuji všem, kteří hledají kvalitní hloubkové masáže.”