Přehled katalogu
- 476 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 6% S fotografiemi
Nalezeno 476 výsledků
Procházejte vlakové nádraží v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 476 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 29,476 recenzí a hodnocení.
“Bývalá rušná trať se vzácným průjezdem nákladních vlaků a občasné jízdy historických vlaků německých drah”
“Hezké nádraží, nevím jak vypadalo staré, ale nové se mi líbí má všechno co má mít prodej lístků, kávy, záchytné parkoviště a napojení na MHD a ti jak autobusi tak tramvaje a tak by to mělo být všude”
“Levné, celodenní stání za 10 kč. Je kousek od nádraží jak vlakového tak autobusového.”
“Volná místa na parkovišti bylo dost. Po zaparkování jsme jeli pěšky na náměstí v Kadani a pak na Kadaňský hrad.”
“Jé to krásné historické město Roudnice n/Labem Protéká tady řeka Ohře jsou tam pláže ke koupání i lodě kajaky Je tady zámek nádherný zahrady V tomto městě bych žila je to blízko do Prahy vlakem i busem autem po dálnice Jsou tu různé obchůdky cukrárna všeho chuť bay”
“Nádražní krčma, jaké už nejsou. Útulno, výborné jídlo, dobře natočený Březňák, chlapi hrajou na kytary a skvělá paní šéfová. A tlačenka: tři nádherné silné fláky, zhruba 2násobek toho, co dostanu jinde. A jak to tady žije - prostě pohádka. A za odměnu venku občas projede motorák. Platit se dá QRkem.”
“Místo má své kouzlo, našel jsem ho před pár lety. A teď to kouzlo ožilo díky nádhernému ubytování ve vagonu Alois. Ubytování bylo velmi čisté, útulné a dobře zařízené. Užívali jsme si, jak za okny sněžilo a nás hřálo teplo z kamen. Moc děkujeme, že jsme u Vás mohli strávit příjemné chvíle na krásném místě!”
“Komfortní cestování. Lze i s kolem. Vždy milý personál. Dráha vede krásnou krajinou Českého středohoří. Ráda touto lokálkou jezdím a pozoruji ubíhající krajinu, je na co dívat.”
“Maximální spokojenost s kuchyní a pivo je excelentní.Prostředí restaurace je s tématikou pivovaru .”
“Tak konečně jsem se sem dostala kdy už je všechno opravené. Nádražní budova svítí do okolí jako maják. Což se hodí když je mlha že si není vidět ani na špičku nosu. Nádražka nezklamala. A měli jsme i kliku na místo a jídlo. Byl totiž všední den. O víkendu se nechytáte. Hospoda je vyhlášená a mají tam dost frmol. Moc příjemné zakončení vandru.”
“Pěkná restaurace s dobrou obsluhou. Doporučuji. Česneková polévka výborná a domácí borůvkový koláč, též úžasný.”