Přehled katalogu
- 476 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 6% S fotografiemi
Nalezeno 476 výsledků
Procházejte vlakové nádraží v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 476 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 29,476 recenzí a hodnocení.
“Moc se nám tu líbilo. Za nás vše super, obsluha v restauraci večer i u snídaně, velmi milá a pozorná. Ceny pro nás z Moravy velmi přijatelné. Snídaně bohaté. Pokoje jsou nové a moc hezké. Nic nám nechybělo.”
“Obec s neskutečnou atmosférou - nádraží překrásné ve stavu bídném. Železniční trať skýtá nevšední zážitek - snad dojde k opětovnému provázání trati do Saska.”
“Klasická vesnická hospůdka se štamgasty přímo v budově nádraží. Dobré pivo, křupky, TV, biliard a šipky. Zahrádka s výhledem na trať. Příjemná obsluha. Co více si přát. Tady jsem si 2x nechal ujet vlak. Zajímavost. Z nádraží začínala vlečka do Terezína.”
“Snadno k nalezení nástupiště a spoje. Přehledná LCD tabule s nejbližšími odjezdy, LCD tabule u každého stanovišťe, internetový terminál k hledání spojů a parádní čekárna se zásuvkami.”
“Jsou příjemní,hezke posezení na terase.Jako řidič jsem si dal točenou limo-pomeranc.Na pivko Březno se sem taky chystám.Je vidět na přijíždějící vlaky.”
“Příroda nabízí mnoho krás, ale velké nádhery máme velmi často i nad hlavou. Není špatně občas zaklonit hlavu nebo lehnout na záda a kochat se tou proměnlivou krásou.”
“Vlakem jsem naposledy cestoval jako učeň na internát. Díky aplikaci českých drah MŮJ VLAK jsem si online koupil jízdenku a cestoval za přáteli koňáky do Černína u Zdic. Byl jsem zaskočen a překvapen jak VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ TEPLICE dostává krásný nový kabát. Konečně někdo pochopil do čeho investovat nemalé finanční prostředky. Myslím že tu rekonstrukci provádí firma Chládek & Tiňtera. Až to páni řemeslníci dokončí bude to nádhera. Těším se až to uvidím. Takže DĚKUJI VÁM páni řemeslníci, že vrátíte tvář velké, krásné budově vlakového nádraží TEPLICE.”
“V sobotu 12.10.2024 jsme dorazili historickou železniční soupravou taženou parní lokomotivou "Zelený Anton" na hlavní nádraží do Děčína. Nádraží je skvěle udržované a okolí celkem upravené. Čas na prohlídku jsme měli cca 10 min, než nám otočili lokomotivu na zpáteční cestu do České Lípy. I tak jsme si to zde užili, neboť bylo krásné slunečné podzimní počasí.”
“Hezké, zmodernizované a čisté nádraží. Mě ovšem zaujala i "stará" budova, která má své kouzlo.”
“Infocentrum je moc pěkné. To se musí nechat. Vypadá moderně, je krásně čisté a paní za pultíkem velice milá a ochotná. Moc se mi zde líbilo a odešel jsem velmi spokojen.”
“Autobusove nádraží, co ho opravili je pěkné, jen mi tam chybí informační tabule, všude uz mivaji z ktereho nastupiste jede kam... Běžně jezdim směr Šluknov, ale kdybych měla jet jiným směrem tak bych hledala podle řadu, zatim co treba ve vdf, nebo na vlakovém nádraží už tabule jsou a myslím, že hodně zjednodušují cestování..”
“Tak skvělé místo, skvělá krajina, skvělí lidé”