Přehled katalogu
- 1,821 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 44% S fotografiemi
Nalezeno 1821 výsledků
Procházejte restaurace v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,821 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 578,284 recenzí a hodnocení.
“Příjemná obsluha, velké porce za přijatelné ceny a každý pátek tu hraje živá kapela”
“Příjemná restaurace v každém období jestli je léto nebo zima chutná tam velmi dobře. Doporučuji všem”
“Moc příjemné místo, útulné a super personál”
“Ačkoliv jsme měli v plánu navštívit toto místo už dlouho, dostali jsme se tam až dnes. Telefonicky jsem ověřovala, jestli mají otevřeno a hned v telefonu byla paní moc milá. Na místě bylo vše na jedničku s hvězdičkou. Paní servírka byla neskutečně příjemná a ochotná. S radostí se vrátíme, protože jídlo bylo taky super! Moc děkujeme.”
“Smažené nudle obyč i rýžové byly moc dobré, obsluha vnímavá, ochotná, prostředí autentické, čisté, v říjnu krásně topí. Za mě moc fajn a klidně příště navštívím znova.”
“Nejlepší vietnam ve výběžku. Doporučuji bun cha, kachnu na kari, pad thai ale vše je dobré. Chodím sem každý týden, někdy se kuchaři povede více, někdy méně, ale vždy bez problémů. Rozumné ceny do 200.”
“Zamířili jsme sem na oběd po skvělém zážitku na ZipLine a určitě tuto restauraci musím doporučit. Dali jsme si výbornou svíčkovou s knedlíkem, brusinkama, šlehačkou a dokonce i s plátkem citrónu díky naší žádosti při objednávce, které bylo velmi ochotně vyhověno. Porce byla velká a obsluha dost příjemná, takže naprostá spokojenost.”
“Nádherná stylová restaurace s výborným jídlem a skvělou obsluhou.”
“Restauraci mohu jednoznačně doporučit. Prostředí je velmi příjemné, čisté a působí útulně už při vstupu. Jídlo bylo chutné, čerstvé a krásně naservírované. Obsluha byla mimořádně milá, pozorná a zároveň nenucená, což celkový dojem z návštěvy ještě umocnilo.”
“Příjemné překvapení na závěr sobotního výletu. O restauraci jsme se dozvěděli nedávno z FB spřáteleného jáchymovského Jezírka. Moderní gastronomie v příjemném interiéru s výhledem na nedaleký Fichtelberg. Velmi milá obsluha.”
“Paráda, akorát se těžce chodí domů…”
“Chutné jídlo, velkorysé porce, přátelská obsluha. Ani na ceny si nemůžete stěžovat.”
“Moc příjemné prostředí i obsluha. Dali jsme candáta, salát s grilovaným hermelínem a kuřecí paličky. Vše opravdu výborné. Děkujeme, Vrány a Strnadi, Dvůr Králové nad Labem”
“Skvělé jídlo za super cenu. Po dlouhé době vynikající asijská kuchyně. Restaurace vydává i jídlo s sebou. Platby přijímají pouze v hotovosti.”
“Konečně je v Rožanech ,, restaurace Richard ,, opět Richard! Velká pochvala – do kuchyně se vrátil původní majitel restaurace, který ji kdysi postavil a rozjel. Vždy tu vařil výborně, a právě díky němu si “Richard” získal jméno. Bohužel restauraci na čas pronajal, a tehdy kvalita jídla i služeb šla rapidně dolů. Hosté ubývali a bylo znát, že něco není v pořádku. Teď je ale vše jinak – původní šéfkuchař je zpět a je to znát od první chvíle! Jídlo je opět skvělé, čerstvé, chutné a všechno je čisté a profesionální. Opravdu doporučuji! Poslední nájemce , který měl ,, restauraci Richard ,, naposledy v pronájmu, stále používá jeho název “Restaurace Richard” na svých stránkách a i reklamu na autě – ale přitom uvádí svoje telefonní číslo. Tím klame zákazníky a zneužívá jméno podniku, který mu už nepatří. Nenechte se zmást – pravý Richard je opět tam, kam patří! Jeho tel. 774 754 868”
“Příjemné prostředí a obsluha,co nám vždy vyšla vstříc našim přáním”
“Nechápu nízké skóre. V Rumburku tohle? Kuchyně supr, gulášek krásně pálivý, obsluha rychlá, pivo ujde a poměr cena výkon nádherná”
“Mám rád tyhle klasiky, ale jednou jim došla zelená,, ale i tak pět hvězd.”
“Jídlo je dobré, dozor je dobrý a kuchař je Syřan”
“Velmi příjemná obsluha, dobré jídlo a krásné okolí,”
“Byl jsem zde poprvé a musím jen chválit.”
“Příjemné posezení uvnitř i venku, výborná kuchyně a skvěle točená Plzeň.”
“Stálice mezi nejlepším, co Děčín nabízí. Navštěvujeme pravidelně na obědy nebo večeře... Výborné jídlo, příjemný personál, příjemné prostředí. Za mě ať si z menu vyberu cokoliv, nikdy to není chyba. Vše v perfektní kvalitě.”
“Skvělý hotel, skvělý recepční! Skončila jsem zde náhodou, ale vůbec jsem nelitovala! Přijela jsem na kole z Prahy, tak jsem byla dost zničená a spálená od sluníčka, neměla sebou ani kartáček na zuby, ale díky super recepčnímu se mi dostalo všeho potřebného, v jeho zázračném šuplíku byl jak kartáček, tak pěna na spáleniny. Pokoj byl uplně luxusní, tak jsem si parádně odpočala a druhý den mohla svěží pokračovat do Německa :) Určitě se ráda zastavím znova :)”
“Super pivnice. Skvělé rockové koncerty.”
“Velmi příjemná a milá obsluha, jídlo velmi dobré, skvělé prostředí. Můžu všem jen doporučit. PS: hot dog byl tak dobrý že jsem ho nestihl vyfotit a přiložit :)”
“Příjemná obsluha, všechno rychle, jen porce trochu menší. To ale nebrání tomu dát 5 hvězd.”