Přehled katalogu
- 1,821 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 44% S fotografiemi
Nalezeno 1821 výsledků
Procházejte restaurace v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,821 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 578,284 recenzí a hodnocení.
“Super porce, super jídlo. U Čendy vždy bomba”
“Byl jsem tam a obsluhoval jsem zákazníky a je tam příjemná atmosféra a personál byl vynikající děkuji všem”
“Všechno super, obsluha milá, šíleně velký porce za super cenu. Celková spokojenost a asi nejlepší kebab v okolí.”
“Skvělá výběrová káva a výborní skořicoví šneci! Moc nás potěšilo, že i tady se najde kavárna kvalitou srovnatelná s většími městy. Kavárna má moc příjemné prostředí. Musím vypíchnout skvělou možnost rekelimku na kafe s sebou, i přesto že jsme ji nakonec nevyužili. Moc milá a ochotná obsluha ❤️”
“Byl jsem zde poprvé a jsem překvapen. Stylová kavárnička, dobrá káva a personál příjemný. Určitě tu nejsem naposledy. V Pokraticich nic takového není. Jen tak dál. Eduard”
“Příjemná obsluha a výtečné jídlo.”
“Výborná káva a výborné domácí dezerty, bábovky nebo mrkvový dort. Obsluha milá a ochotná .vzdy když projíždíme Děčínem, tak se zastavím.”
“Ráno na výbornou snídani, kávu či zákusek přes den, v teplých dnech výborná zmrzlina. Přes obědy polévky. Obsluha vždy milá a usměvavá. Lepší capucino jsem nepila. Také se mi líbí různorodost šálku na kávu. Sedět se dá i venku. Vevnitř je malý dětský koutek což je úžasné.”
“Na čepu 6 druhů piv, která se často obměňují, každý si přijde na své. K dispozici i dvě lednice s dobrým výběrem lahví a plechovek na doma. Milá obsluha a krásné prostředí. Pro opravdové znalce piva nejlepší podnik v Teplicích.”
“Kde začít. Moje první návštěva v TUDI tea byla veliké části velmi příjemná. Žádné přehnané barvy. Nic přehnaně barevného jako u konkurence. (Ke které jistě bude řeč). Jelikož bubble tea vždy z veliké části cílil na mladou cílovku, tak když jsem tam příšel tak jsem se cítil dost nekomfortně. Do cílové skupiny rozhodně nepatřím. A pokud ano tak z malé části. Obsluha: K té nemohu říct nic špatného. myslím si, že pokladní z veliké části jsou zvyklé, že někdo přijde řekne co chce a je to. Já jelikož jsem to nikdy neměl tak jsem po slečně chtěl, at mi udělá ten nejprodávanější/ je mi to jedno/ nechám to čistě na vás. Něco mi udělejte. :-D Na to jistě pokladní nejsou zvyklý. Mohla si myslet cokoliv. Slečna se zachovala profesionálně. Co mě ale fakt naštvalo, že zrovna nešel terminál. Samozřejmě profi přístup. Slečna se omluvila. Ocenuji velmi přátelský personál. Nicméně, otevírací doba je kratší než u konkurence. Zrovna jsme šli z kina a mohli jsem si vybrat bubble tea v OC Galarii. Což je nevýhoda, zejména vzhledem k tomu, že se nacházív centru Teplic. Celkově jde o příjemné místo, ale je dobré mít na paměti otevírací dobu. Můj názor ?? Majitel/ka popř. další společníci to mají zřejmě srovnaný. Jinak takto v centru by tu otevírací dobu dali takovou že by zaměstnancům nemusela vyhovovat. To si myslím já. Kdyby to byla zřejmě nějaká korporace tak by tu otevírací dobu pěkně napružila. Ceny. Ty nejspíš odpovídají. Jako v Teplicích jsou tři hlavní hráči na bubble tea. TUDI/Galerie/Olympia. Nevím kolik gramů kuliček se dává do čaje. Když maloobchodní cena těchto kuliček stojí průměrně 695kč za 3,2Kg. Jistě k tomu se musí přičíst prostor ty dva hlavní stroje. Stroje na výrobu Bubble Tea, Potřeby na výrobu, Elektrický šejkr, Stroj na zatavování kelímku, Nerezová várnice na čaj s výpustí. Poměrně vysoké zdanění zaměstnavatelů 33,8% a ostatních cca 22% tak jako cena odpovídá. Ale každý den bych to zřejmě nepil. Jestli tohle pobočku navštívím příště ?? Je to poměrně možné. Možná při další návštěvě kina. Pokud nebude po zavírací době. Pak to teda vyhrává konkurence :-( Možná jsem mohl odmítnout kartičku na bubble tea a nechat jí někomu kdo bude stálý zákazník.Možná kdybych nebyl zpožděnej v naší Ekonomice, tak bych si nejspíš otevřel pobočku v Petersberger Hofu a na Mariahilfer Straße a ještě ted by tam na to stáli fronty :-D :-D”
“Úžasná kavárna v centru Klášterce nad Ohří s milou obsluhou! Vše, co jsme si zde dali, bylo výborné. Rádi se sem vracíme❤️”
“Úžasná atmosféra a skvělý personál...Výborné jídlo.”
“Pizza luxusní,dovezli nám ji až k autu kde jsme nocovali, kurýr taky super Děkujeme”
“Výborný veganský zákusek. Výborná káva s nabídkou alternativních mlék. Milá obsluha.”
“Skvělý kafe – výběr ze tří na mlýnku. Super muzika i celková atmosféra. Kdyby byl i nějaký vegan zákusek, neměl by podnik chybu.”
“Navštívili jsme za účelem párové olejové masáže a za nás velká spokojenost. Jistě brzy navštívíme znova.”
“Vynikající sumaterská káva, obsluha a zákusky. Kavárna, kde je vám odměnou, že pomáháte fauně a flóře, skvělý chutový zážitek. Indonéská specialita 'Kopi-Susu' stojí za vyzkoušení.”
“Velmi vstřícný a profesionální přístup personálu. Široko daleko nepřipravují takto dobrou kávu.”
“Skvělý servis, nadstandardní proklientská péče. Chutné menu připravené na míru a vždy čerstvé. Pestrá strava. Pravidelný rozvoz. Vřele doporučuji.”
“Vyhlášená kuchyně. V turistické sezóně silné vytížení, čekalo se na místo.”
“Skvělá hospůdka, poslední možnost výborného občerstvení cestou na Nejsevernější bod ČR. Nejpříjemnější obsluha, co jsme kdy zažili - starší babička, milá a ochotná (i naše 13 a 15 leté děti dostaly pohledy a sladkosti). Jídlo chutné, nemastné, výběr z menu i hotovky, točené alko i nealko. A ceny opravdu lidové. Doporučujeme všemi deseti.”
“Hezké zázemí , dobré pivo za rozumnou cenu”
“Vyborné ceny, výborné jídlo a skvělé porce. Akorát ta sůl na stole je moc zvlhlá. Od dokonalosti tento bufet nemá daleko.”
“Takové to místo, kam vyrazíte za odměnu na nedělní oběd. Proč? Protože dostanete možnost dát čtyřchodové menu. A nebo část z něj. Ne, nic jiného. Předkrm, polévka, hlavní jídlo, zákusek. Ale vše z domácí kuchyně, s úsměvem a v kvalitě, která převyšuje cenu. Bezplatný je výhled na koně a možnost sezení venku. Charakter je venkovský a poctivý jako ty lavice a stoly, které jsou v šenku. Tak se stavte. Menu najdete na Facebooku.”
“Příjemné prostředí, rychlá obsluha, velký výher nápojů.”
“Skvělé posezení, pivo vynikající, obsluha ochotná a usměvavá, velmi dobré dobroty k pivu utopence, matesy aj. Mohu jen doporučit.”
“Pokud chcete vidět největší řízek určitě se tu zastavte”
“Restauraci jsme navštívili dvakrát a pokaždé bylo vynikající jídlo a super obsluha. Děkujeme a doporučujeme.”
“Takové klidné místo v bouřlivé době, pokojný přístav. Víno vynikající, obsluha milá a rychlá”
“Omeleta i palačinky moc dobré, hlavně ta sladká velmi mile překvapila. Obsluha moc příjemná a ceny bezkonkurenční. Odnesli jsme si i dvě svíčky z dílny.”