Recenze

  1. Miroslav Eibl ★☆☆☆☆

    Zdar,tak nevím co tomu zde Napsat jelikož od vstupu až po jídlo katastrofální a ještě ty ceny vysoké, no především vše bez chuti. Za mě už nikdy více!!!

  2. Tomas Vlasak ★☆☆☆☆

    Pri vstupu jsme byli znacne prekvapeni. Je to neci mezi potravinami 4 cenovou a skladem. Po chvilce jsme se rozhodli zkusit objednat jidlo. Smazene nudle a druhy rizek s hranolkami. Oboje absolutne mimo vsechno. Na vlastni riziko jsme snedli asi 2 sousta a sli jsme pryc. Bohuzel jidlo se plati jiz pri objednani, platili jsme kartou a tim padem jsme i vzdali jakykoliv zpusob reklamace. Uz nikdy.

  3. Robert Kysela ★☆☆☆☆

    Dobrý den, Dnes jsem se vydal 40km do této restaurace na jídlo. Líbila se mi podle fotek jídla, cen, a otevírací doby, zobrazených na internetu. Při příjezdu zde čekalo pouze zklamání. Před vraty křídou napsaná cedule, že je 3 dny zavřeno. A dále na vratech cedule s vyobrazenými pokrmy, u kterých jsou ceny o mnoho vyšší, než restaurace uvádí na internetu. Buďto majitel restaurace není schopen si zaktualizovat internetové stránky, nebo zákazníky láká na klamavou reklamu, jak s otevírací dobou, tak s cenami jídel. V tomto případě jsem rád, že mají zavřeno, a že jsem se zde memohl najíst. Kdoví, co by na mě ještě čekalo uvnitř. Už sem nepojedu !!! (Samozřejmě bych v hodnocení nedal žádnou hvězdičku. Ale minimum pro zveřejnění příspěvku je jedna, tak jsem musel.)

  1. Kateřina Čislikovská ★★☆☆☆

    Jídlo nám bohužel nechutnalo, byť vypadalo dobře. I když manžel si objednal kuřecí kousky ve sladkokyselé omáčce, kuřecí kousky měli být smažené a nebyli. Obslouží vás rychle.

  2. Petr Markvart ★★★★☆

    Doporučuji tuto restauraci, kde se celkem dobře najíte. Obslouží vás tu rychle. Mají pivo staropramen a hlavně vietnamská jídla. Nabízí kebab, smažený sýr, burger a řízek s hranolkami. Zvládnou toho tady opravdu hodně. Parkovat můžete přímo před restaurací, nebo na náměstí, které je pěšky celkem kousek.

  3. Karolína Formánková ★★★★★

    Skvělé jídlo za super cenu. Po dlouhé době vynikající asijská kuchyně. Restaurace vydává i jídlo s sebou. Platby přijímají pouze v hotovosti.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaké je telefonní číslo vietnamese restaurant by the mill?

Můžete kontaktovat vietnamese restaurant by the mill na čísle +420 773 667 768

Jak se dostanu k vietnamese restaurant by the mill?

Trasu k vietnamese restaurant by the mill najdete zde odkaz

Advertisements