Přehled katalogu
- 1,016 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 46% S fotografiemi
Nalezeno 1016 výsledků
Procházejte pronájem rekreačních domů v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,016 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 154,454 recenzí a hodnocení.
“Krásné místo, příjezdová cesta pro jedno auto,to je pravda,ale je spousta míst pro vyhnutí,jeli jsme obytným autem a zvládli jsme to. K snídani rohlík, chleba, tousťák,domácí bábovka,výborná míchaná vajíčka,šunky,sýry. ..naprosto dostačující. Obsluha,nebo pan majitel nevím,naprosto skvělý, milý,večeře luxusní, měli jsme vše z nabídky, doporučuji kulajdu,svíčkovou a sladké knedlíky.Moc se nám líbilo,je to opravdu skoro "konec světa " ale tím má právě své kouzlo a hodně možností k výletění. Děkujeme za krásný víkend”
“Hotel ať je trošku starší je rozhodně čistý příjemný moc dobře se v něm bydlí. Pokoje jsou čisté upravené postele pohodlné televize hraje a sociální zařízení v mém dvoulůžkovém pokoji byla velká koupelna s vanou vedle toho i sprchovým koutem a hodně veliká. Pokoj samotný byl taky hodně prostorný televize byla ve výklenku v pokoji byla velká dvojpostel a k tomu ještě pohodlná pohovka a konferenční stůl. Snídaně byla slabší možná z důvodu koronaviru nebylo možné si vybrat tak jak jsem byl zvyklý například párky vajíčka klobásky salámy sýry ale obsluha vám donese připravený talířek se salámem sýrem a na stole jsou máslíčka paštiky džemy a pečivo. Džus byl výborný kávu jsem neochutnal. Celkově rozhodně spokojenost rád se zde zase vrátím. :)”
“Byli jsme tam již druhým rokem. Chatky i vybavení jsou staré, ale pro nenáročné postačující. Kemp je klidný, udržovaný. Výhoda je, že v okolí je dost míst na výlety.”
“Sdílím svoji příjemnou zkušenost s touto restaurací. Na takovou panenku nezapomenu. Byla podávána se šťouchaným bramborem a švestkovou omáčkou. Nikdy by mě nenapadlo, jak tahle kombinace bude výborná. Obsluha super a rychlá, moc milé děvčata. Ještě jednou díky a doporučuju!”
“Navštivuji penzion pravidelně. Prostory jsou jsou čisté, voňavé a pokoje rovněž. Nečekejte moderní luxus 4* hotelu, ale příjemné ubytování s možností si i uvařit ve vybavené kuchyňce.”
“Opakované navštěvuji, vše naprosto v pořádku. Skvělá restaurace, usměvavá obsluha, ráno dobrá snídaně.”
“Čisto, příjemné pokoǰe a velmi vstřícný a pečlivý personál. Mile přivítání, ve všem, co jsme potřebovali, nám vyšli vstříc Snídaně nám udělala radost, stále doplňovaný stůl s dobrým výběrem, kuchař nám připravil michana vajíčka a párky.”
“Velice příjemné místo. Byla jsem zde na přednášce, která byla o lesních školkách, konkrétně Lesní školka Kořínek z Peruce a bylo to super povídání. Díky moc za čaj a možnost zúčastnit se přednášky:)”
“Penzion pěkný, jednoduchý, pokoje čisté a uklizené. Bohužel v pokoji do ulice je dosti ruch od projíždejicich aut, zvlástě ráno v pracovni den. Moznost posezení v přizemí i s kulečnikem. Kolárna k dispozici. Restaurace na snidaně a večeře přes dvůr. Prima.”
“Chtěli bychom hotelu a hlavně personálu poděkovat, který se o nás v termínu 13.5 až 15.5.2022 staral, za nádherný prodloužený víkend.Již při objednání služeb, byla paní recepční velice milá a vstřícná. I po příjezdu nás vítaly jen samé úsměvy a ochota.V tomto duchu se nesl celý náš pobyt. Personál, který svoji práci dělá s takovým nadšením, se jen tak nevidí.Měli jsme pobytový balíček Romance,rozvržený wellnes a večeře byl po dohodě s paní recepční uzpůsoben našim potřebám.Sobotní grilování byl také gurmánský zážitek, ale i ostatní strava, večeře i snídaně byli velmi chutné a bohaté.Veškerý perosonál se kterým jsme se setkali byl milý, vstřícný a usměvavý.Pobyt v Hotelu Garden splnil, přesně co jsme potřebovali. Odpočinout si od všedních starostí. Ještě jednou děkujeme. Tomáškovi”
“Velice útulné pokoje, perfektní snídaně a milý personál, hlavně v restauraci. Vzhledem k nepříznivému počasí jsme využili i wellness, které jsme měli skoro jen pro sebe. Bazén teplý a čistý, stejně tak i skvělá sauna a pára. V odpočívárně by mohlo být více lehátek, ale pro nás absolutně dostačující. Všude bylo teplo, což v tomto období velice oceňuji. Na pokoji bohužel není doplněný minibar, což je škoda. Jelikož restaurace zavírá velice brzy bylo by dobré mít možnost nápojů a malého snacku na pokoji. Jinak jsme byli maximálně spokojeni.”
“Jídlo zde dle doporučení denní dané nabídky úplně perfektní. Obsluha skvelá. A pivo jsem si schválně nechal načepovat rezané, že to málo kde umějí. A umí to na jedničku i s tou pěnou, mohu vřele doporučit.”
“Příjemná obsluha, vstřícnost. Chybí jen mikrovlnka a kuchyňka.....”
“Výborný hotel s ideální polohou. Pokoje prostorné, čisté, dobře vybavené. Rodinný pokoj řešený spojením dvou pokojů vnitřními dveřmi. Snídaně s velkým výběrem pokrmů.”
“Určitě se sem vrátim. Příjemně překvapilo.”
“Byli jsme zde pouze na kávě, ale přesto máme odsud jen ty nejlepší dojmy. Hlavně z paní, které jsme se zeptali jestli by nám něco nabídla ke kávě. Za chvíli se vrátila s talířem luxusních tvarohových koblih, prý jako pozornost podniku. Nakonec nám milá paní dala i recept. Za tento super lidský přístup dávám pět hvězd. Co sem si tak všiml je tu i možnost pořádání společenských akcí, nocování v chatičkách. Hotel z dálky však není vidět a je třeba sledovat informační tabule.”
“Fajn pivo a jídlo. Typická česká jídla, poctivě udělaná. Obsluha vstřícná. Dobrý oběd za dobré peníze. Nelitovali jsme.”
“Hezké pokoje, příjemný personál a dobré jídlo. Doporučuji všem, kteří hledají klidné ubytování v blízkosti centra Chomutova.”
“Krásné klidné prostředí, super obsluha. Pokoje útulné. A jídlo fantazie.”
“Nádherné prostředí, hotel uprostřed přírody, výborná kuchyně a velmi pohodlné postele. Doporučuji všem rodinám s dětmi, budete mít krásný zážitek. Marketa”
“Stavěli jsme se na pozdní oběd po výletě. Pivnice byla skoro prázdná. Jídlo bylo hezky naservírované, porce veliké. Obsluha se nám věnovala a byla moc milá. Nebyl problém vzít do pivnice i naše psy, kterým paní servírka nabídla a donesla misku s vodou.”
“Byli jsme tu ubytování minulý týden na jednu noc.(jenom jsme projížděli) Zařízení penzionu je starší to je pravda.(jak to tu někdo napsal) ALE VŠUDE ČISTO POVLEČENÍ KRÁSNĚ VOŇAVÉ RUČNÍKY TAKTÉŽ. CENA ZA UBYTOVÁNÍ JE PŘIJATELNÁ. Paní domácí je příjemná hostitelka. Dělá skvělé řízky a dobrou snídani.Penzion doporučuji. . Jen tak dál p. Stasakova. Děkujeme. 3 motorkáři.”
“Příjemná restaurace. Přátelská obsluha a trochu netradiční kuchyně. Polévka i knedlíčky byly skvělé.”
“Restaurace Hvězda v Rumburku jsme navštívili hned dvakrát a pokaždé jsme byli spokojeni, jak s obsluhou, tak i s jídlem. Vyzkoušeli jsme zelňačku, krkovici se sázeným vejcem s lusky na slanině, palačinky s nutelou, nebo třeba topinku s pikantní směsí. Ani jedno jídlo nezklamalo, naopak krkovička příjemně překvapila chutí a mohu ji s čistým svědomím zařadit k nejlepším krkovičkám, které jsem měl možnost v restauracích ochutnat včetně úpravy fazolových lusků, které byly chutné a neplavali v omastku. Moc děkujeme a pokud ještě Rumburk někdy navštívíme, rádi se objevíme znovu.”
“Krásně vybavené pokoje, naprosto luxusní postele, rošty i matrace (to je vzhledem k četnosti mých cest jedna z naprosto zásadních věcí), všude krásně čisto, v noci absolutní klid. K některým předchozím komentářům/recenzím bych rád doplnil následující.. Co se parkingu týče, ano, je nutno objet blok domů, ale je to pouhá minuta jízdy a přístup na parkoviště je krásně přímo od pokojů. Pokud má někdo připomínky k tomu, to z venku vypadá tak nebo onak.. Proboha, lidi, vždyť je to bývalá fabrika! :)) Jde snad o to, jak to vypadá uvnitř, jaké je vybavení, jaký je servis, přístup majitelů.. Všechno chce svůj čas a finance.. A tady jsou jednoznačně vidět roky tvrdé práce, která stále pokračuje a vše se neustále zdokonaluje. Pan majitel s jeho paní do toho vložili své srdce a jde to vidět absolutně na všem.. Jelikož jsem z Ostravy, jsem na "INDUSTRY" prostředí zvyklý :) Ale hlavně, jde vidět, že se majitelé o hotel i o hosty perfektně starají, postupně vše upravují, investují, renovují.. Což v dnešní nelehké a nejisté době není vůbec jednoduché.. Jak psychicky, fyzicky a hlavně i finančně.. Pokud někdo cokoliv kritizuje, tak buďto není vůbec zcestovalý nebo absolutně nechápe, jak složitá a o čem vůbec tato branže je.. Za mě absolutní spokojenost, hezké a moderní vybavení pokojů, výborná snídaně, vřelý přístup pana majitele a jeho paní.. Kdo není fanda sterilních pětihvězdičkových hotelů, kdo hodně cestuje, hledá vřelý přístup, oázu klidu a osobního přístupu, kde se bude cítit jako doma a bude se chtít dobře vyspat a odpočinout si, a to vše v perfektně vyváženém poměru kvalita/cena, tak jedině Saraya! Vřele doporučuji všem, jak pro rodinné pobyty, tak pro pracovní cesty, jako v mém případě. Zároveň lze využít krásný wellness, který je součástí hotelu. Budu se sem vždy rád vracet a nemám absolutně žádný důvod kdykoliv budu v Teplicích hledat cokoliv jiného. Moc děkuji panu majiteli i jeho paní za špičkový servis a vřelý přístup, opravdu jsem se nikde nemohl cítit lépe.”
“Spokojenost vždy, rozumně ceny, kvalita a hlavně přístup :)”
“Bydleli jsem tu s celou partou filmařů a byly to moc fajn návraty na hotel. Čisté pokoje, výborný hemenex od majitele a moc milá obsluha.”
“Dnes jsem byla na jídle v této restauraci a moc jsem si pochutnala. Měla jsem lasane a tohle jídlo bych mohla jist denně. Vždy když jedu do Ústí tak obědvám zde. Vždy jsem moc spokojená a všem přespolnim tuto restauraci doporučuji. Děkuji”