Přehled katalogu
- 36 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 39% S fotografiemi
Nalezeno 36 výsledků
Procházejte golfové hřiště v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 36 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 8,192 recenzí a hodnocení.
“Příjemné prostředí uprostřed ničeho”
“Pěkné hřiště i pro začátečníky. Hřiště má devět jamek (košů).”
“Super sportovní vyžití. Můžete si zahrát Discgolf a u toho se projít krásným parkem i s výhledem na Teplice. Příjemné je také to, že hřiště je zdarma. POtřebujete jen svůj vlastní disc. :) Tohle se mi moc líbí. Palec nahoru!”
“Obsluha v restauraci velice milá, nabídka i ceny v pořádku. Hřiště vždy skvěle připravené.”
“Před lety to vypadalo že golf v Mostě skončí a nový majitel vše zachránil”
“Hřiště Británka nabízí 9 jamek na discgolf a 4 (+1 teečko navíc na jamku č. 7) jamky na fotbalgolf. Slovy mého spoluhráče "hřiště, které bude bavit a zároveň prověří i zkušenější hráče".”
“Hezké minigolfové hřiště v příjemné prostředí. Měli jsme štěstí na menší množství lidí, což bylo super. V centru města pohodová a klidná lokalita pro zábavu.”
“Moc pěkné hřiště na minigolf i občerstvení.”
“Krásné hřiště pro všechny co chtějí zkusit golf a přijít na zub této krásné hře. Nepotřebujete zelenou kartu ani hole. V případě že jste úplní začátečníci tak vám hole půjčí a můžete si zkoušet odpaly na hřišti. Ano hřiště nemá kvalitu špičkových golfových hřišť jak tu někdo v recenzích možná očekával ale toto hřiště to nemá ani za úkol. Je to pohodové hřiště s báječnou rodinnou atmosférou kde na vás nebude nikdo koukat zkrz prsty a kde si golf zamilujete.”
“Zábava napříč věkovými skupinami, za málo peněz hodně muziky, zábava na min 2 hodiny, příjemná obsluha, dá se platit jen v hotovosti.”
“Perfektně udržované 9 jamkové golfové hřiště zasazené do krásné přírody Českého Švýc arska.”
“Tak tady jsme byli s přáteli velmi překvapeni,jak kvalitou hřiště, tak ochotným personálem a výborným obědem a kávou.Paní v restauraci byla fakt hodně dobrá a empatická a moc se to už nevidí.Bohužel nám celou dobu mrholilo a byla zima a tak jsme hráli jen lázeňskou dvanáctku a hřiště bylo moc hezké”
“Velmi pěkná devítka až na osmou jamku, krátký dogleg, jamka s malým greenem. První ranou téměř nezasažtelné. Personál hřiště i restaurace je velmi příjemný a ochotný. Celkové prostředí je klidné, pohodové, pro relax přímo vybízí. Velmi doporučuji návštěvu.”
“Místo je to krásné. Hned nad hotelem je rozhledna a pěkný výhled do okolí. Obsluha milá a příjemná. Hotel je pěkně vybavený. Výhodou je dětský koutek, kulečník, biliard a stolní fotbálek v přízemí. Malé mínus je za né moc dobře uklizený pokoj. Všechny skla opatlané, mrtvé mouchy u okna a další detaily. Velké mínus je za to že jsem měla pokoj rezervovaný pro 3 lidi plus mimčo. Postýlku a manželskou postel jsme připravenou měli ale pro 3 osobu už ne. Deka s povlečením byla sice ve skříni ale museli jsme si postel připravit sami a povléknout deku a polštář.”
“Na Golfu jsme měli svatbu 6. 7. Místo je v krásné přírodě a nabízí veškerý komfort – obřad, hostinu i focení na jednom místě. Další plus je možnost „suché a mokré“ svatby. Jelikož nám i pršelo, přesouvali jsme svatbu do vnitřních prostor. Jídlo je zde naprosto skvělé, nejde ani popsat slovy. Raut jsme si sestavili na míru přímo s kuchařem, který nám pomohl jak s výběrem, tak s množstvím. Obsluze nelze nic vytknout, všichni moc milí a stále usměvaví. A koho musím opravdu vyzdvihnout je provozní Janča, která nám pomáhala s koordinací. Byla nám k ruce od samého začátku, celý den svatby a několik dní po svatbě. S čímkoliv jsme potřebovali pomoct, nebyl problém. Nemuseli jsme se starat o shánění výzdoby, jen jsme řekli, jakou máme představu. A Janča naši představu úplně předčila. Kdybychom měli možnost mít svatbu ještě jednou, Golf by byl jasnou volbou místa.”
“Moc pěkná restaurace na příjemném místě klidne prostředí milá obsluha dobre jídlo doporučuji se zde zastavit cestou kolem třeba na kole nebo při pěší procházce stojí to za to je vážně hezké místo na občerstveni.”
“I když jen občas na polévku, vždy ochota, úsměv a s nabídkou jsem slokojen. Doporučuji, i kdyby jen na kávu v hezkém prostředí..”
“Hřiště je moc pěkné, na krásném místě a s velmi milým personálem na recepci. Jediné co mi vadilo byla úprava bunkrů a vysušená, někdy i žádná tráva ( což se dá čekat, když je takové sucho ).”
“Hotel Kousek od Děčína. Součástí je i kemp. Pěkné místo, zvažují tady strávit pár dní s manželkou. Byl jsem tady v říjnu, to tu bylo pár lidí, ale v létě tu musí být podle rozlohy a vybavenosti mazec.”
“Veřejné hřiště s parádním trávníkem, které učaruje všem a začátečníkům obzvlášť. Parádní driving range, chiping i putting proste paráda a na trénování a objejvování krás golfu jak dělané”
“V lázeňském parku umístěný minigolf (stolní tenis, fotbálek) s příjemným občerstvení a posezením za dobré ceny a milou obsluhou.”
“Krásné místo,kde se pacienti cítí dobře.Velmi příjemné prostředí.”
“Naše svatba na Krušnohorském dvoře v Cínovci byla naprosto nezapomenutelná! Ubytování bylo skvělé – pohodlné a prostorné, přesně tak, jak jsme si přáli. Prostory pro obřad i hostinu byly nádherné a perfektně připravené. Obsluha byla skvělá, vstřícná a ochotná, vše probíhalo hladce a bez jakýchkoli problémů, až na počasí. Ze všeho nejvíce bych chtěla vyzdvihnout paní Květu – byla neuvěřitelně nápomocná a profesionální. Díky ní bylo všechno perfektně zorganizované a my jsme si mohli celý den opravdu užít. Její přístup a ochota opravdu udělaly z naší svatby výjimečný zážitek. Celkově bylo vše perfektní – od ubytování přes nádherné prostory až po fantastickou obsluhu. Krušnohorský dvůr v Cínovci můžeme všem vřele doporučit, pokud chcete mít svatbu, na kterou budete vzpomínat s úsměvem!”
“Prijemne prekvapeni! Zvenku sice hotel nic moc,ale uvnitr prekvapil cistotou,velikosti,milym personalem a opravdu perfektni snidani.Navic strategicke misto hned u Tesca a jen 1 km do centra.Predcilo nase ocekavani. I pejsci vitani.Moc dekujeme a radi se vratime!”
“Byl jsem mimo sezónu a super. Čistota,mimosezonní cena, bazén,infrasauna,parking a doslova pár metrů na sedačku.Lyžárna, vyhřívání na lyžáky.Usměvavá a ochotná paní recepční.”
“Jezdím tam pouze do lékárny a příjemná obsluha všechno je tam naprosto v pořádku jsem rád že jsou”