Přehled katalogu
- 437 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 437 výsledků
Procházejte pizzerie v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 437 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 149,412 recenzí a hodnocení.
“Skvělá italská restaurace, na nic si nehrají – žádné zbytečné pozlátko, jen poctivost a chuť. Obsluha je velmi milá a pohodová, člověk se tu cítí vítaný od první chvíle. Jídlo je výborné, je vidět i cítit, že používají kvalitní suroviny. Určitě doporučuju všem, kdo hledají poctivou italskou kuchyni bez přetvářky.”
“Nejlepší pizza co jsem měla ❤️❤️”
“Nejlepší pizza v Ústí nad Labem ❤️ - nikdy nezklame.”
“Obyčejná hospoda s velkou televizí a venkovním posezením. Mají zde výborné pivo.”
“Když hospodský dokáže stmelit lidičky, tak je to prostě boží. Moje, nebo vlastně zkušenost celé rodiny z druhé strany republiky, je úžasná. Super lidičky, super jídlo ( objednáno s předstihem, neboť nemá cenu zapínat friťák pro 2 náhodné turisty), za naši rodinu skvělé místo. Skoro skoro se přestěhuju do Sulejovic.”
“Skvěle situovaná hospůdka u cyklostezky. Jezdíme sem na langoše, který je za nás nejlepší v ČR! Langoš je hooodně veeeeelký :D takže si vždy ještě necháme zbytek zabalit domů :D Doporučujeme všema deseti ♥”
“Pěkné klidně místo, k jídlu hranolky smažený sýr, klobása, utopenec. Koupaliště čisté a vstup zadarmo.”
“Velmi dobré, čerstvé maso i zelenina a velmi milá a příjemná obsluha, těším se na další návštěvu.”
“Příjemné domácí prostředí a obsahuje šarmantní dáma”
“Dělají zde nejlepší zmrzlinu, kopečková, ale nemá chybu.”
“Nejlepší kebab v okolí!!! Chodím pravidelně a nemohu nic vytknout. Občas dostanu surovinu navíc zdarma. Kvalitní a výborné maso! Velmi doporučuji, občas musíte chvilku počkat, když je tam víc lidí , ale stojí to za to!”
“Na večeři jsme si pochutnali, drinky top a obsluha velmi příjemná.”
“Nejlepší pizza v Teplicích! Kvalitní ITALSKÉ suroviny. Máme vyzkoušené všechny pizzerie, ale tohle je TOP. Prostředí a obsluha jako v klasické čtyřce, což nejednoho odradí, ale za tu pizzu to stojí ;)”
“Za pár korun hodně mužiky, ale na rande to není”
“V Žatci jsme sháněli místo kde uspořádat kar když nám odešel tatínek. Na netu jsme našli tuhle restauraci, potrebovali jsme v pondělí, ale to mají pouze do 14h. No zavolali jsme tam a nebyl problém, vyšli nám vstříc a nechali nás tak dlouhou jak jsme chtěli. Navíc moc příjemný personál, vynikající kuchyně, čisto, krásné prostředí. Teď jsme tam byly s mamkou a sestrou na obědě a zase naprosto vynikající. Paní majitelka neskutečně empatická, jídlo zase top a vše ostatní taky na jedničku. Nechce se mi moc doporučovat, bojím se, že tam nenajdeme příště místo. Ale ne to je legrace, na 100% doporučuji. Navíc se chystají i ubytovací kapacity. Už se těšíme zase někdy příště.”
“Jídlo dobré, obsluha příjemná a rychlá,”
“Pohodové příjemné posezení v domácím prostředí, příjemní majitelé -vice takových.”
“Konečně jsem našel restauraci, která umí dělat nudle. Nekrájí je nůžkami, nejsou převařené, jsou přesně akorát. Nudle už budu objednávat jen zde. Nikdo jiny v Mostě to neumí.”
“Dvě velké pizzy, dvě malé a dva malé kebaby za 810kč. Za mě super.”
“Nejlepší podnik na kebab a pizzu!”
“Jsem většinou líná psát recenze, ale tady musím. Jídla mají vynikající, zamilovala jsem si jejich steak i řízek. Vedla jsem dva turnusy tábora a chodili jsme sem na oběd. Bála jsem se, že skupinka dětí bude restauraci obtěžovat - ale naopak, obsluha je naprosto úžasná, s dětmi to umí a je chápavá. Dnes se nám kvůli jednomu vtipu po obědě rozbrečel menší kluk a paní servírky ho šly utěšovat. Dokonce mu daly žvýkačky, takže poslední hodinu všude chodí a ukazuje je. Děkuji mockrát! Získali jste si mě nadstandardním přístupem i fajn jídlem. Určitě se budu vracet :)”
“Jste nejlepší. Rádo se k vám vrátíme, a doporučíme vás vším známým. Večeře a snídani byly vynikající. Byl to skvělý zážitek. Krásná příroda v okolí. Příjemné lidí.”
“Super podnik, který jede až do půlnoci. Fajne obsluha, fajne ceny, dělají i mražené pizzy. Rádi zde trávíme s přáteli večery.”
“Výborné jídlo, konkrétně gnocchi se špenátem a kuřecím masem. Obsluha byla velmi milá a ochotná.”
“Doporučuji moc spokojený jsme všechno v pořádku”
“Moc dobré jídlo, super ceny. Rádi se vrátíme.”
“Velmi příjemné místo, úžasná servírka, výborné jídlo. Jistě jsme zde nebyli naposledy. Velmi doporučuji.”
“Opravdu skvělá obsluha a skvělé jídlo”
“Skvělé místo na práci, relax a není nad to pořešit věci u dýmky a pizzy. Obsluha ochotná a rychlá a pizza chutná, nikdy žádný problém, rád se sem vracím.”
“Příjrmná obsluha, luxusní kebab. Lze kombinovat i to co neni v nabídce. Doporučuji”