Přehled katalogu
- 437 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 437 výsledků
Procházejte pizzerie v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 437 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 149,412 recenzí a hodnocení.
“Příjemné posezení, výborné jídlo a točené pivo. Hezký interiér ☀️”
“Příjemné prostředí a vstřícná obsluha. Možnost zahrát si bowling na sice menší,ale pro zábavu dostačující dráze. Výborná domácí limonáda, dobrá káva. Za mne mohu doporučit.”
“Rozhodně to lepší KFC v Ústí, určitě doporučuji návštěvu. Obsluha příjemná a rychlá, křídla byla taky výborná, myslím, že ten den co jsem zde byl tak se kuchař jmenoval Vojta, pochvala pro něj”
“Hodná obsluha, dostala jsem čaj na zkrácení čekání, i když jsem čekala jen chviličku. :) Měla jsem zapečený doner hrnec, až mě překvapil množstvím sýra xD Super”
“Nejlepší hospoda v České Kamenici.”
“Dnes jsme zde byli s manželem na obědě, a byl to opravdu gurmánský zážitek! Děkujeme! Neskutečně dobré jídlo, perfektní, milá obsluha. Myslím že mohu hodnotit, navštívila jsem hodně restauraci nejenom tady, ale i v zahraničí. Nelze než doporučit ! B. Sémová Louny.”
“Tak konečně po dlouhé době plánování se sem podívat,se nám to podařilo. Paní vedoucí,super,člověk na svém místě, poradí, vysvětlí. Hranolky máte luxusní,já k burgerům hranolky moc nejím,ale u Vás mňam,jsem je snědla všechny. Těšíme se na další návštěvu,ale už v létě,v listopadu je už jaksi zima sedět na terase,ikdyz podsedaky a deky jsou k dispozici.”
“Nejlepší kebab co jsem kdy měl. Jako obsluha je simpaťák. Ceny tak v průměru.”
“Velmi chutná pizza! přátelský personál!”
“Tuto restauraci navštěvujeme často a vždy je to jistota skvělé večeře. Určitě můžeme doporučit.”
“Skvělé chutné jídlo, moderní gastronomie, platba kartou, příjemná a vstřícná obsluha, přívětivé ceny.”
“Super pan s paní, super kebab :) doporucuji”
“Zase jednou pořádný dlabanec.. pořádná porce, rychle na stole, čistý servis, příjemná obsluha (nejspíš jedna rodina).. překvapilo mě, kolik lidí jsou schopni obsloužit.. přišlo asi 10 studentů a vcukuletu měl každej svou objednávku v ruce.. určitě zajdu častěji.. děkuji”
“Nejlepší občerstvení v celém Mostě. Čistota, kterou v českých provozovnách nikdy nenajdete. Skvělé jídlo, zákusky, káva. Obsluha vždy milá a usměvavá, ne typicky přiotrávená. Rozhodně se budeme vracet a doporučovat dál!!! Moc děkujeme.”
“Krásné prostředí v lese na stráni nad objekty bývalých lázní Bílinská Kyselka. Objekt bývalého lobkovického pavilonu z Jubilejní zemské výstavy v Praze v r. 1891, který sem byl přestěhován, je v tomto prostředí neopakovatelný. Nabídka jídel vypadá velmi dobře a za přijatelné ceny, já jsem ale využila pouze pro občerstvení nápojem a zmrzlinou. Obsluha velmi příjemná, možná platba kartou. Navíc nás jedna z milých přítomných žen seznámila s interiérem kavárny a informovala i o probíhajících akcích (právě se připravovalo divadlo pro děti). Určitě doporučuji návštěvu.”
“Restauraci mohu s čistým svědomím doporučit. Vynikající burgery v domácích brioškách. Asi nejlepší cibulové kroužky, co jsem měl. Obsluha je též velmi sympatická a rychlá.”
“Velmi dobrý burger, veliký, ale přitom se stále nechá jíst "rukama", to cením. Milá profesionální obsluha. Suprové zázvorové pivo.”
“Prijemna obsluha, vyborne jidlo, cepovany Budvar, ciste zachody. U stolu pro dva jsem mel pocit stísnenosti. Navstevnici hlavne Cesi. Nemoznost platit kartou, okamzitou platbou nebo QR kodem, pouze hotovost..”
“Široko daleko lepší pizzu nenajdete. Opravdu pravá italská pizza. Pizza byla hotová max. do 15 minutek. Když nám paní pizzu donesla řekli jsme waaaw. Plná pizza a chuťově vynikající. K pití si můžete dát italská vína, pivo nebo domácí limču ( ja měla třeba dračí ovoce a pecka). Zakončili jsme to dezertem tiramisu. No div nám nevypadli oči z důlků. Ta chuť bomba. Můžete se posadit venku nebo uvnitř. Prostředí pěkné na styl Itálie. Personál příjemný a vstřícný. Nebyli jsme tu naposledy a příště vezmeme rodinu.”
“Na druhý pokud se mi podařilo zajít na oběd. Poprvé nešlo zaparkovat. Dnes už vím, že se vyplatí zaparkovat dále od restaurace. Byli jsme zde na pracovním obědě. Vybrali jsme si z posledního menu a musím říci, byla to pecka. I stálý jídelníček stojí za to zajít i na večeři a nechat se rozmazlovat. Co je hodně nadstandardní je obsluha. Milá a všímavá, jak to v luxusní restauraci by mělo být. Prostě není co vytknout a určitě doporučuji. Stojí to za to sem zajít. Je to zážitek.”
“Ač v nepříliš zajímavé lokalitě, kdy podle obrázku ani jídlo nevypadá příliš dobře, jsou zde velmi chutné burgery, kdy v realitě i vypadají velmi dobře. Doporučuji každému s cestou kolem, chodím sem pravidelně a ještě se mi nestalo, že by se něco nepodařilo. Ceny přijatelné, výběr je veliký.”
“Jsem z druhé strany republiky a toto je nejlepší kebab co jsem měl. Velká porce, příznivá cena a dokonalá chuť.”
“Pokud se chcete skvěle najíst za rozumné peníze, jste tu správně. Sice jsme čekali o něco déle, než mi bylo milo, ale chuť to vynahradila. Křehký šťavnatý řízek, moc dobré hříbkové risotto s panenkou, která by však měla být příště růžová, skvělá svíčková a velmi dobrý hanger steak. K tomu přijemný Prazdroj a domácí limonáda byla také v pořádku. Toalety by ale zasloužily rekonstrukci. Doporučuji udělat si rezervaci. Restaurace byla plná.”
“Výborně zde vaří, servírovány jsou velké porce, bohatá nabídka hotovych jídel, skvělé denní menu”
“V zajetí hradeb jsme si pochutnali na kulajdě, česnečce i vepřové panence ve slanině. Obsluha byla milá, rychlá a příjemná. Lze platit kartou.”
“Úžasně příjemná obsluha, slečna servírka nám automaticky donesla i misky s vodou pro pejsky (moc děkuji) a fantastické jídlo. Dlouho jsem neměla takhle dobrou asijskou kuchyni a při návštěvě Šluknova byl tento podnik opravdu příjemným překvapením.”
“Výborný kebab, super obsluha a neskutečné porce. Škoda, že posedět se dá pouze v létě, jinak pouze výdej z okénka na ulici.”
“Skvělá kuchyně, milá obsluha. Vracíme se pravidelně, stojí to za to ❣️”
“Svatomartinské Husička. Naprostá lahoda. Nebe v hubě. V bříšku jako v pokojíčku. Opravdu luxusní. A skvělá organizace práce. Plná restaurace a nečekáte. Všechno šlape. A nejen dnes ale i jindy.”