Přehled katalogu
- 3,139 Firmy celkem
- 3.3 Průměrné hodnocení
- 76% S recenzemi
- 27% S fotografiemi
Nalezeno 3139 výsledků
Procházejte nemocnice v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 3,139 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.3/5 na základě 217,679 recenzí a hodnocení.
“Skvělý a velice šikovný a hlavně lidský pan doktor a jeho skvělá, ochotná a usměvavá sestřička. V životě jsem se u zubaře tak nezasmála jako dneska. Moc vám oběma děkuji. Jste SUPER!”
“Petře, moc díky za nezapomenutelnou dovolenou na Salze! Křišťálově čistá voda, majestátní hory a úchvatná příroda. Adrenalin proložený zábavou, prožitý v partě příjemných lidí, dobré jídlo a jako třešnička na dortu večerní hraní a zpívání u táboráku. Výsledný pocit předčil veškerá má očekávání. Ještě jednou moc díky za bezvadnou organizaci vody, vše bylo zajištěno, a tak jsme si mohli vodu užít naplno. Máme zážitky na celý život. Velmi doporučuji!”
“Kosmetický salón rozhodně předčil moje očekávání. Od prvního momentu jsem se cítil velmi vítaně – příjemné prostředí, profesionální a milý personál. Služby byly provedeny precizně a s maximální péčí. Oceňuji individuální přístup, čistotu a klidnou atmosféru, díky které jsem si proceduru opravdu užil. Výsledky předčily má očekávání a určitě se sem budu vracet. Vřele doporučuji každému, kdo hledá kvalitní kosmetické služby a chce se opravdu nechat hýčkat.”
“Paní doktorka i sestricka jsou mooc ochotné a obětavě. Vždy Vás vítají s dobrou náladou a to přidá velkou chuť do života.”
“Skvělé cvičení, krásné zázemí tělocvičny, úžasné odreagování. Velice doporučuji.”
“Po dvou dětech jsem se již několik let snažila zhubnout. Úprava jídelníčku, pohyb,... Bohužel jsem u ničeho nevydržela. Až Petr mi ukázal tu správnou cestu. Podporoval mě na mé cestě a chválil i za maličkosti. Konečně jsem hýbla s váhou a nyní mám dole 10 kg a ještě není konec. Tímto bych chtěla Petra doporučit dál, nejenže poradí, jak správně jíst a hýbat se, ale podpoří vás. A i když uděláte nějaký přešlap, tak nad vámi nezlomí hůl, naopak vás ještě víc nakopne. Jsem ráda, že jsem skončila v jeho rukách.”
“To nejlepsi, co me mohlo v zivote potkat.”
“V červne minulého roku jsem si nešťastně (pádem v divadle) zlomila ramenní kloub. K Ivě chodím na pravidelnou "údržbu" mých zad a i s problémem zlomeného ramene - díky jejímu přístroji - mi velmi pomohla (i při osteoropoze rychle srostlo) a následně i s pečlivou rehabilitací. Je to prfesionál a ví co vaše tělo potřebuje..... děkuji”
“Díky Míle jsem objevila, co je Iyengar jóga. Konečně jsem pochopila, jak cvičit, aby se moje před pár lety vyhřezlá plotýnka nebála zase fungovat naplno. Míla ví, co dělá. Profík, se kterým se i nasmějete. Vřele doporučuji, děkuji a těším se na příště.”
“Skvělá paní pedikérka.Byli jsme na ošetření expresně i mimo provozní dobu.Nadstandartní ošetření nohou.Vzhledem ke kvalitě pedikúry , vážně uvažujeme, že budeme dojíždět z Prahy.”
“Více jak desetileté chronické bolesti zad v bedrech. Magnetická rezonance ukázala výhřezy meziobratlových plotének L2, L4 a L5. Vyzkoušel jsem toho během těch let hodně, ale vždy se bolesti po zátěži a nějakém čase vrátily. To co jsem zažil již po první návštěvě u pana Zítka však nemá obdoby. Mé tělo se s těmito bolestmi již nadobro rozloučilo. Je to opravdu funkční. Kdo to neprožil asi jen těžko uvěří. Děkuji.”
“Přišel jsem za panem Lukášem Kuchtou kvůli bolesti v bederní oblasti (sedavé zaměstnání). Hned po první návštěvě obrovské zlepšení. Díky cvikům na doma se situace postupně zlepšuje. Velice doporučuji, přístup na jedničku!”
“Jana je člověk s obrovským srdcem a hlubokým pochopením pro lidské příběhy. Její práce s vnitřní rodinou vychází z opravdové životní zkušenosti a z poctivé, pravdivé cesty. V jejím přístupu se propojuje síla a citlivost – umí být přímá a pevná, a přitom laskavá. Jana má úctu k člověku, k životu i k zemi, po které kráčíme. Má dar vidět podstatu věcí, pojmenovat ji a předat tak, že ji dokážeme skutečně pochopit – a pak ji i žít v běžném životě.”
“Velmi si vážím laskavého a profesionálního přístupu sestry i paní doktorky .Dekujeme za péči .”
“S panem Baťkem je radost pracovat. Velmi příjemná komunikace, drží slovo i termíny, k tomu perfektně odvedená práce za skvělé ceny. Určitě doporučuji.”
“Kdo jste líný a nedisciplinovaný jako já, tak to je místo pro vás. Tady vám protáhnou perka. ;-)”
“Pani doktorku musim jedine doporucit. Vetsinou slycham od jinych zen, jak jim je neprijemne chodit ke gynekologovi, ale ja jsem s pani doktorkou Smitkovou na 100 % spokojena. Vsechno vysvetli, poradi se vsim a urcite mi nejsou zadne navstevy neprijemne. To stejne pani sestricka. Naprosta spokojenost!”
“Jsem moc ráda, že jsem klientkou Women for Women, jedná se o profesionální služby a přístup. Tato organizace mi velmi pomáhá. Personál vstřícný, ochotný na profesionální úrovni. Doporučuji.”
“Velmi rychlé jednání, paní majitelka vstřícná a velmi přátelská. V prostředí salonu se mi moc líbilo, skvělá hudba, masáž, prostě vše proběhlo na jedničku ❤️ Děkuji, zase přijdu❤️”
“Této optice jsem věrná několik let. Narazila jsem na ní náhodou, když měli ještě pobočku v Mělníku. Teď jsou jen v Roudnici a nejezdím už jinam a to to sem máme nějakých 70 km. Zde se setkáte s osobním, milým, profesionálním přístupem jako nikde jinde. Takže když dcera potřebovala brýle, byla volba jasná. Tohle je optika, kde si zákazníka opravdu váží a kde své práci opravdu rozumí a dělají ji s láskou. A rychlost zpracování zakázky a velmi příznivé ceny je jen třešničkou na dortu. Pokaždé mám brýle hotové do druhého dne. Děkujeme, že jste ♥️”
“Velmi nám paní doktorka pomohla po dvou letech,veliké děkuji paní doktorce,opravdu nejlepší paní doktorka co znam”
“Příjemný a velice ochotný personál veliká spokojenost manžela kterému jsem kupovala brile bez přítomnosti.moc děkujem”
“Po dlouhé době návštěva této optiky v Teplicích. Potřebovala jsem nové brýle a musím říct že obsluha neskutečně milá a ochotná. Odcházela jsem s opravdu dobrým pocitem. Děkuji.”
“Velmi příjemné prostředí,jsem vybíravá a mám ráda svůj prostor a klid.. zabralo mi dost času než jsem si vybrala rámečky,ale nikdo na mě nenaléhal daly mi dost času který jsem potřebovala,nemám ráda když za mnou někdo chodí nebo stojí za mnou nebo mi ,,vnucuje" to nejdražší...po delší době jsem si vybrala sama a myslím že perfektně. ❤️ Děkuji”
“Paní doktorka je zkušená profesionálka.”
“Moc mi pomohla jeto zázrak že ji máme nejhodnější doktorka a sestra , přeji hodně trpelivosti”
“Děkuji za pomoc, byl jsem maximálně spokojen, takovou vstřícnost jsem nečekal”
“Moc milá a šikovná odběrová sestra. ❤️”
“Vynikající lékař pečlivej umí ošetřit všemu rozumí.A. velice ochtna jeho sestra milá”
“Naprostá spokojenost, přístup personálu byl tak příjemný, že jsem si říkala, jestli se mi to nezdá. Páč v dnešní době takový přístup je velkou vzácností!!!! JA nemohu jinak než jen VELMI doporučit!!!!!!!”