Přehled katalogu
- 3,139 Firmy celkem
- 3.3 Průměrné hodnocení
- 76% S recenzemi
- 27% S fotografiemi
Nalezeno 3139 výsledků
Procházejte nemocnice v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 3,139 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.3/5 na základě 217,679 recenzí a hodnocení.
“Skvělé místo, mňamky kam se podíváš”
“Veliké poděkování paní Fišerové za skvělý a milý přístup. Ale hlavně za úlevu.”
“Příjemná obsluha, profesionální vystupování, velká spokojenost, doporučuji”
“Milé jednání, rychlost - na pobočce jsem byl asi 20 minut, kdy jsme vybrali brýle, domluvili podrobnosti a za dva dny jsem si byl brýle vyzvednout. Děkuji a doporučuji”
“Musím vyzdvihnout velkou ochotu. Pan Šimůnek mi provedl měření očí s lidským a profesionálním přístupem. Ostatní personál prodejny také na vysoké úrovni a velkou ochotou.”
“Jsou velice ochotné, není tam žádné dlouhé čekání, zrak Vám přeměří,a mají přijatelné ceny. Super.”
“Naprostá spokojenost, MUDr. Houska je naprosto úžasný člověk na pravém místě. Výborný lékař. Plasilovi”
“Velká ochota prodávající, možné objednat šperky na přání i z vlastních hodinek nebo součástek.”
“Vždy mým pejskům pomohl.Příjemný přátelský přístup. Jen poslední dobou veliké fronty čekajících lidí, před roky co jsem začala docházet bývalo v čekárně pár lidí.”
“Super přístup, brýle do druhého dne. Díky!”
“Nejlepší paní doktorka i sestřička.”
“Mudr Eva Bělíková nejúžasnější lékařka. Chodila jsem k ní já (45let) moje dcera bohužel vnoučata už nemůžou. Ať paní doktorka odpočívá v pokoji”
“Skvělý přístup, rychlé vyřízení a hlavně milá atmosféra.”
“Super přístup pana doktora i sestřiček.”
“Spokojenost, ochotný, trpělivý pan doktor i skvělé sestřičky. Neměnila bych.”
“Na této pobočce jsem vždy spokojený. Holky jsou milí a příjemný.”
“Příjemný personál, milá a vstřícná sestřička s profesionálním přístupem. .”
“Skvělý, ochotný, profesionální a zároveň velmi lidský přístup pana doktora Halamky a sestřičky. Dělají svou práci nejen rozsáhlými vědomostmi, zkušenostmi, ale i srdcem.”
“Pí lékárnice je příjemná, zato p.lékárník je pravý opak.”
“Paní Jana Mrázková je svými zkušenostmi a ochotou vždy pomoci, opravdovou profesionálkou. Je plná optimismu a dobře se s ní jedná. Mohu jen doporučit .”
“Sestřička úplně skvělá. Příjemné prostředí Doporučuji”
“Naprostá spokojenost. Objednala jsem se na měření zraku jednoduše přes net. Všechno proběhlo úplně stejně jako v ordinaci u lékaře. Výroba byla rychlá a brýle sedí na první dobrou.”
“Maximální spokojenost. Úžasný, příjemný personál. Každá masáž, kterou jsem absolvovala, byla vždy perfektní, profesionální a velice prospěšná.”
“Velmi dobrá spolupráce a vstřícné jednání při nahlašování pojistné události S díky doporučuji”
“Spolupracuji především s paní Hodnou na této pobočce, ale když není přítomna vždy mě vyjdou také její kolegové vstříc, s tím co potřebuji. Jeden z podstatných důvodů proč jsem u Allianzu je právě paní Hodná. Nabídka Allianzu je podobná jako mají ostatní pojišťovny. Pro mě je však podstatný osobní a profesionální přístup paní Hodné. Nemusím do detailu přemýšlet o produktech, protože, když potřebuji tak mě jsou vysvětleny. Když se objeví vážný problém tak ho paní Hodná řeší a hledá ty nejlepší cesty, abych byl spokojen. V současné době nám vše jde směrem online služeb a virtuálních spolupracovníků. Pro mě je ale osobní přístup základ. U Allianzu má celá moje rodina mnoho druhů pojištění, a víme, že u paní Hodné máme jistotu, hledá řešení a je tady vždy pro nás, a to již mnoho let. Díky :)”
“Byla jsem moc spokojená, velký výběr, velmi milá a ochotná obsluha. Vřele doporučuji!!!”
“Dobrý den, s paní Hájkovou jsem vždy velmi spokojená. Je milá, ochotná, okamžitě poradí a vyřeší co je potřeba. Obě její kanceláře jsou velmi příjemným místem.”
“Paní doktorka je moc příjemná, empatická. Jsem ráda, že mě vzala, ač má opravdu hodně pacientů.”
“Již po několikáté jsem navštívil a nakoupil prodejnu Fielmann v Ústí nad Labem a vždy naprostá spokojenost. Dnes jsem si byl vyzvednout 4. brýle a jistě ne poslední. Damy jsou vždy usměvave, ochotne, mile. Vřele doporucuji”
“Dnes první návštěva a maximální spokojenost. Pan doktor i obě sestřičky velice empatičtí a milí. Dcera byla před zákrokem velice vystrašená, ale zbytečně. Pan doktor vše dopodrobna vysvětlil bez příkras, přesto citlivě. Zákrok proběhl rychle a téměř bezbolestně. Každému mohu jen doporučit.”