Přehled katalogu
- 61 Firmy celkem
- 3.0 Průměrné hodnocení
- 64% S recenzemi
- 62% S fotografiemi
Nalezeno 61 výsledků
Procházejte rodinný poradce v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 61 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.0/5 na základě 399 recenzí a hodnocení.
“Paní Bomko můžu jen doporučit. Umí navodit velmi přátelskou a podporující atmosféru, dokáže se bavit téměř o všem a nesoudí ani rozhodnutí, která nebyla tak úplně v pohodě. Vlastnoručně kreslené a psané materiály už jsou jen třešničkou na dortu. Děkuji :)”
“Moc rádi sem s dětmi zavítáme. Se synem jsem docházela i na cvičinka a bylo to moc hezké. Super cena oproti jiným herničkám.♥️☺️”
“Jsem moc ráda, že jsem klientkou Women for Women, jedná se o profesionální služby a přístup. Tato organizace mi velmi pomáhá. Personál vstřícný, ochotný na profesionální úrovni. Doporučuji.”
“Díky spolupráci jsme odvrátili odebrání řídičského průkazu důsledkem zaviněné nehody. Rychlá komunikace, odborné poradenství, obhajoba, která obstála u soudu, doporučuji.”
“Strávili jsme se ženou velmi příjemné 3 dny dovolené ve skvělém prostředí. Penzion Balnika má velmi přátelské majitele, kteří o nás nejen pečovali, ale radili nám, kde a co je tam zajímavého ke shlédnutí, také jak se tam dostat, což vzhledem k probíhajícímu několikadennímu cyklistickému závodu nebylo jednoduché. Hezký pokoj a výborná kuchyně naši pohodu doplňovaly. Vřele doporučujeme”
“Píši sem jako zástupce Dětského domova v Kralupech. Naše děti dojíždí za paní psycholožkou Elisovou již nějaký čas. Každý týden si paní psycholožka vyčlení dvě hodiny na některé z našich dětí a s těmi pracuje. Paní Elisová je velmi milá, vstřícná, děti k ní jezdí rády a na setkání se těší. Z našeho pohledu je její intervence pro nás nedocenitelná, jelikož její péče dětem velmi pomáhá. Děti do domova přichází z velmi narušeného prostředí a jejich psychický stav je třeba řešit právě i s odborníkem jako je paní magistra. Opakované návštěvy u paní psycholožky jsou na dětech znát a velmi jim svědčí. Moc děkujeme!”
“Tuto recenzi píšu s největším možným nadšením a vděčností. Pokud hledáte finančního poradce, který se postará opravdu o VŠECHNO, navíc s neuvěřitelnou profesionalitou a přehledem, jste na správné adrese. Slečna Deusová mi spravuje naprosto všechny mé finance – a já se nemusím starat vůbec o nic. To je pro mě ta největší hodnota! Zařídila pro mě bezchybnou koupi mého nynějšího domu. Všechno – od hypotečního financování, přes právní záležitosti až po administrativu – proběhlo naprosto hladce a bez stresu. Navíc mi sehnala spolehlivého nájemníka do mého starého bytu, čímž se postarala o příjem, aniž bych musela hnout prstem. Její hluboká znalost oboru se nejvíce projevuje v oblasti pojištění. Mám jistotu, že mé pojistky jsou nastaveny tak, aby se mi v případě potřeby vyplatily v té nejvyšší možné výši. Zde se opravdu ukazuje, jak moc se ve své práci vyzná a že hájí mé zájmy. S klidným svědomím mohu říct, že díky ní mám své finance plně pod kontrolou, ale zároveň se jim nemusím věnovat. Doporučuji ji každému, kdo hledá partnera pro dlouhodobou, bezstarostnou a profesionální správu svého majetku. Hodnocení: 10/10 a 5 hvězdiček!”
“Úžasná terapeutka kterou mohu z vlastní zkušenosti jen vřele doporučit ❤️”
“Super paní doktorka mohu jen doporučit.”
“Anička je člověk s ohromnou schopností empatie. Terapii vede s klidem a pochopením a dokáže mi pomoct s celkovým zklidněním a náhledem na situace, ve kterých si nejsem jistá a které mě stresují. Souběžně s tím neposkytuje "instantní rady", nepoužívá obraty ze sebe-motivačních příruček a terapie není o ní, ale o mně. Což je bohužel nešvar mnoha "terapeutů", kteří svou práci dělají více za účelem sebeprezentace a výdělku než zkrátka a dobře srdcem. Pro to si Aničky vážím a budu se k ní ráda vracet.”
“Opravdu člověk na svém místě. :) Moc mi pomáhá a nesoudí (i když to chvílemi se mnou musí být těžké:D), naopak se vás snaží navést na správnou cestu. Díky němu si uvědomuji, co bylo nebo je špatně a snažím se na těchto situacích pracovat. Moje původní zkušenosti s jinými psychology / terapeuty nebyly moc pozitivní, takže jsem opravdu neskutečně vděčná za to, že jsem se nyní dostala do péče pana Martínka. Neměnila bych a ráda doporučuji ostatním. :)”
“Trvalo mi dlouho než jsem se rozhodla podstoupit regresní terapii. Vybrat si správného terapeuta a srovnat si v sobě skutečnost, že někdo pro mě tehdy úplně cizí, vstoupí do mého já a mého osobního prostoru. Zároveň jsem, ale věděla, že chci svůj život opět žít a pracovat na svém lepší já. Paní Markétka je úžasný člověk. Přijala mě s moc milým usměvem. Přišla jsem na první sezení totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná. S absolutním nezájmem o život a dění kolem sebe. Po první terapii jsem se cítila skvěle, po druhé ještě mnohem lépe. Můj život se opět narovnal, je to až neuvěřitelné. Jsem šťastná :)). Po třetí terapii spím celou noc jako miminko. Moc p.Markétce děkuji za to, že mi pomohla najít cestu k pochopení, odpuštění a především k tomu, že jaký bude můj život si do jisté míry řídím jen já sama. Moc děkuji a těším se na další návštěvu.”
“Obě dámy moc doporučuji. V centru mají velký výběr nosítek a všichni si tak najdou to svoje co nejlépe padne. Ochotně se vším poradí a vše nastaví tak aby se jak maminka i miminko cítili co nejlépe. Díky holkám jsem si našla i to svoje nosítko a poznala super nové lidi.”
“Super centrum..člověk si to rád zaplatí”
“Skvělý, chápajicí psycholog, který ví jak Vám pomoci!”
“Velmi mi pomohla v těžkém období a je mi průvodkyní napříč dalším životem ❤️”
“Krasne,ciste a prijemne prostredi. Skvela komunikace jak s ditetem,tak s rodicem.”
“Jsem moc spokojená, doporučuji”
“Jsem vděčný za možnost spolupracovat s paní Leou. Její empatický a profesionální přístup mi od začátku dodával pocit bezpečí a důvěry, což bylo pro můj proces velmi důležité. Během našich sezení jsem se cítil opravdu pochopen a vyslyšen, což mi pomohlo otevřít se a pracovat na věcech, které mě trápily. Měl jsem pocit, jako kdybych mluvil s nejlepší kamarádkou, které mohu všechno říci. Lea má úžasnou schopnost klást ty správné otázky, které vedou k hlubšímu sebepoznání, a poskytuje praktické nástroje a strategie, které mi pomohly lépe zvládat každodenní výzvy. Díky ní jsem získal nový pohled na své problémy a dokázal udělat pozitivní změny ve svém životě a díky tomu se znovu zvednout na nohy a být silnější. Prostředí místnosti, ve které terapie probíhá je velice uklidňující, krásně provoněné příjemnou vůní. Vždy mi byla nabídnuta voda a káva. Ještě jednou děkuji za její podpora a vedení. Pokud hledáte terapeutku, která je skutečně lidská a chápavá, pak mohu s čistým svědomím vřele doporučit. Michal”
“Vždy perfektní domluva. Profesionální a empaticky přístup.”