Přehled katalogu
- 817 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 817 výsledků
Procházejte hotel v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 817 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 178,076 recenzí a hodnocení.
“Navštívili jsme tuto restauraci. Jsme mile překvapeni. Prostředí působí velmi příjemně, obsluha milá a vstřícná. Jídlo skvělé. Můžeme jen doporučit.”
“Personal byl velmi milý a vstřícný. Pokoj velký. Jedina vada na kráse byla koupelna, ktera by zasloužila modernizaci.”
“hotel pro psy, přísný místo, celkem dobrej vál”
“S partnerem jsme s hotelem byli opravdu spokojení. Pan majitel byl příjemný a velmi milý. Určitě jsme tam nebyli naposledy. Je to zároveň i na klidném místě, což tomu dodalo třešničku na dortu”
“Obsluha velmi milá a příjemná,jídlo naprosto skvělé,parkoviště hned naproti hotelu,pokoje čisté a útulné a hlavně hotel je přímo na sjezdovce,takže na svahu jsme byli hned.Byli jsme se synem neuvěřitelně spokojení.Děkujeme!”
“Čisté a klidné příjemně vytobené prostředí”
“Děkujeme za krásnou dovolenou, byla to nádhera!!! Krásné, čisté ubytování, nádherné prostředí, úžasná příroda! Naprosto skvělá paní majitelka i její dcera, na všem jsme se domluvili, můžu jen chválit. Moc děkujeme, z dovolené jsem odjížděla se slzami v očích, odjezd z pohádky zpět do reality. Moc rádi přijedeme zase.”
“Dnes jsem tam byla poprvé a na co jsem se zeptala tak mi bylo mile odpovězeno i ukázáno .je to 5am super”
“Nádherný hotel! Pracuje zde děda, velmi milý člověk, přátelský, pozorný. Hovoří polsky a česky. Připravuje skvělé snídaně formou bufetu. Výběr jídel je skvělý pro hotel v horách! Není to můj první hotel, ale jsem velmi ohromen. Nyní jej doporučím všem svým přátelům. Pokoje čisté, klimatizace. Velké parkoviště, terasa. Skvělá lokalita!”
“Byla jsem tam v letním období je to super moc krásný posezení na terase a moc příjemná atmosféra a slušný personál mužů to doporučit všem co mají rádi turistiku a naše krásné město DĚČÍNA tak jako já”
“Jediné bezproblémové parkování v okolí. Paní byla příjemná platili jsme 6€ na celý den.”
“Nádherna , moje láska souhlasí že?”
“Hotel je pěkně zařízený, pokoje hezké a čisté. Ceny jsou obecně průměrné. V hotelu je také restaurace, kde jsme se dobře najedli. Personál je příjemný. Doporučuji, pokud nehledáte vyloženě luxus”
“Standardní hotel. Non-stop recepce. Pro "šetřílky" je k dispozici ubytovna. V blízkosti hostinec, restaurace a večerka. Pro "rozhazovače" je nedaleko casino.”
“Jedli jsme tam, chutné jídlo a přátelské služby.”
“Jídlo je perfektní jako od maminky. Personál přátelský cena přiměřená komfortu. Určitě se vrátíme.”
“S ubytováním nemám zkušenosti, ale objednali jsme si jídlo pro 20 lidí a vše bylo vynikající, opravdu jsme si velmi pochutnali a určitě doporučujeme jahodové knedlíky :). S panem majitelem jsem se dohodla, že si jídla předobjednáme pár dní předem abychom na něj v takovém počtu nemuseli zbytečně dlouho čekat. Obsluha byla milá . Prostředí není žádný zázrak a ani toalety, celkově penzion vypadá jako by se zastavil v čaše někdy kolem roku 70 :), ale jídlu a vtřícnosti to kvalitně neubralo. Moc děkujeme za skvělý zážitek.”
“Náš Alvin je tak trochu víc mamánek, ale paní Vlastu s rodinou si zamiloval hned od samého začátku. Chodí si tam jako na dovolenou a rozhodně mu panička nechybí. Ze začátku jsem si říkala, že to nedá a dává to pokaždé všema čtyřma tlapkama. Rozhodně nestrádá a má se tam výborně. Jsem moc ráda, že jsem takový hotel pro něj sehnala, protože můžeme v klidu cestovat a nemusím se obávat jak se našemu mazlíkovi vede.”
“Velmi vhodné místo pro všechny cestovatele. Pěkná servírka ;)”
“Je to velmi vděčné a velmi pohostinné místo. Miluji tento hotel”
“Děkujeme za týdenní hlídání našich 3 pejsků. Byli jsme naprosto spokojení. Paní Korbelová je empaticka starostlivá panička, která ví, co je zapotřebí. Pejsky fotila a ze začátku i hlásila, jak si pejskové zvykají i jak už jsou v pohodě. Bylo to pro nás poprvé a dobrá zkušenost. Mohu jen doporučit. Věrka Krupka”
“Můj Beník byl už po druhé v tomto hotýlku pro pejsky.Pani majitelka je skvělý člověk s velkým srdíčkem pro pejsky ,ale i pro ostatní zvířátka .Já jsem naprosto spokojená a pokud někdo potřebuje pohlídat svého mazlíčka tak se určitě paní majitelce nemusí obávat svého mazlíčka svěřit.”
“Krásný hotel, příjemná obsluha, zázemí pro všechny věkové kategorie”