Přehled katalogu
- 738 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 738 výsledků
Procházejte autoprodejce v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 738 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 74,224 recenzí a hodnocení.
“Velká spokojenost. Vstřícný přístup k zákazníkovi, ochota pomoci. Zákazníkem jsem již mnoho let a pokaždé na úrovni.”
“Vše dopadlo jak se domluvili, muzu jen doporučit.”
“Poprvé na volných moto jízdách - celodenní. Vše super. Toto je recenze na Brno, ne na Most. Nechápu jak se to spletlo… Skvělý okruh, dobře organizované, v každé zatáčce hlídka. Dost prostoru na věci atd. Jen by možná neuškodilo některým jezdcům při registraci znovu připomenout, že všichni nejsou ani náznakem "profíci" a tak nemusí být zrovna vhodné "brát je na centimetry".”
“Skvělý servis. Výborná komunikace. Není co vytknout”
“Profesionální přístup a odborný servis. Doporučuji.”
“Chci vyseknou poklonu a udělit mega pochvalu tomuto autoservisu za ochotu a po té i opravu porouchaných posuvných dveří našeho auta Peugeot 1007.Vyzkoušel jsem několik značkových i neznačkových opraven s menší či větší snahou o opravu závady ale bohužel bez úspěchu. Někde mě nenechali ani dopovědět o jakou závadu se jedná a odmítli.Ochota zdejších prijímacích techniků a následně i profesonalita mechaniků nemohla skončit jinak než opraveným autem.V tomto servisu jsem byl opakovaně a vždy jsem byl nadmíru spokojen.Ještě jednou chci poděkovat a vřele doporučit ostatní motoristům kteří hledají kvalitní služby.”
“Nejlepší servis mohu jen doporučit”
“Mohu jen vychvalit, profi personál, příjemné prostředí ,perfektně odvedená prace, čekání vám zkrátí podanou kávou , takto by dnes měl vypadat super a profi podnik. Všem děkuji a rad znovu vyuziji sluzby ORIGO SKLO.”
“Výměna pneu za rozumnou cenu. Doplnění klimatizace taktéž.”
“Dobrý den. Před časem jsme zde zakoupili Seat Mii Electric. Autobazar mohu jen doporučit. Jednání skvělé, cena vozu příznivá, auto funguje výborně..nemám co vytknout. Děkujeme. Růžičkovi”
“Děkuji moc za dnešní pomoc při náhlé příhodě bateriové, kdy jsem vás navštívil kvůli evidenční kontrole. Váš technik, který mě tahal z bryndy, byl ochotný a v konečném výsledku všechno dopadlo nejlépe, jak mohlo.”
“Profesionální přístup, flexibilita a maximální ochota. Dlouho jsem neměl takovou radost ze spolupráce, jako tady. Přejeme hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků!”
“Já můžu za svoje tři auta co jsem měl na černé fólie na okna Doporučit. Ale po zjištění že existuje na auto něco jako fólie na mobil. Tak jsem si to nechal aplikovat tak mě mrzí že nemůžu dát šest hvězd. Opravdu profesionálové. Jak odvedenou prací. Tak ochotou a rychlosti. Nejlepší v Teplicích za mě ***** *”
“Po letitých zkušenostech s jinými bazary jsem se rozhodla dát na recenze a když se v Carworx objevilo auto, které se mi zamlouvalo, rozhodla jsem se, že to zkusím. Domluva byla perfektní. Sama jsem na autě nic nenašla, po pozvání mechanika (kterého uvítali se slovy, že se samozřejmě může stát, že něco přehlédnou a jsou rádi, když se na auto podívá i někdo další), se našlo pár drobností, které mi pak autobazar ještě opravil. Všechno bez navýšení ceny vozu. Jako velké plus, na které poukázal i mechanik, že je auto do nejmenších detailů vyčištěné. Vyřídili mi přepis i technickou. Smlouva o koupi nemá 20 stran se skrytými detaily, zkrátka jeden list s přehledem, jaké auto kupujete s cenou, kterou uvádějí na svém webu. Od srpna jsme najezdili 4 tisíce km jak v horku, tak v mrazech, vše šlape jak má. Zároveň zde mám možnost auto i servisovat, což je fajn. Ještě jednou děkuji za trpělivost, kterou se mnou pan Konárek měl. A těším se, že zde budeme v dohledné budoucnosti vybírat další auto, tentokrát pro syna.”
“Do autobazaru jsem přišel s obavami, ale odcházel jsem nadšený! Perfektní přístup od začátku do konce – prodej starého auta, koupě nového i financování proběhly naprosto hladce. Personál byl neuvěřitelně vstřícný, ochotný a vše mi dopodrobna vysvětlil. Cítil jsem se tu opravdu v dobrých rukou. Lepší zkušenost jsem si nemohl přát. Děkuji za krásný zážitek a rozhodně doporučuji všem!”
“Vždycky rychlá a profesionální práce. Slušná cena a vždy udělá něco na víc. Můžu vřele doporučit.”
“Nedávno jsem u tohoto prodejce zakoupil vůz Volkswagen Passat a rád bych vyjádřil maximální spokojenost s celým průběhem. Komunikace byla od začátku rychlá, vstřícná a naprosto férová. Vše, co bylo domluveno po telefonu i emailem, přesně odpovídalo skutečnosti. Vůz byl při převzetí ve výborném stavu, čistý a pečlivě připravený. Prodejce mi vše ochotně vysvětlil, ukázal servisní historii a nechal dostatek času na prohlídku i zkušební jízdu. Cením si hlavně profesionálního a lidského přístupu, který dnes není samozřejmostí. Určitě mohu doporučit každému, kdo hledá spolehlivého partnera při koupi ojetého vozu.”
“Před měsícem jsem si nechal od pana Popluhara dovézt vozidlo. S majitelem byla výborná komunikace, auto přivezl přesně dle požadavků, vysvětlil, předvedl. Jednání opravdu na vysoké a profesionální úrovni. Ze strany autocentra bylo vše připraveno k přihlášení včetně nové STK. Nákup automobilů v tomto autocentru mohu jen doporučit.”
“Měl jsem v servisu už druhé auto a naprostá spokojenost. Komunikace i práce na jedničku, přátelský přístup, TOP práce. Děkuji mnohokrát, vřele doporučuji. Auto už jedině sem.”
“Po přečtení zdejších recenzí sem byl plný obav co mě čeká při koupi nového vozidla. Avšak po přijezdu na Teplickou pobočku se nás ujal sympatický mladý prodejce. Vše proběhlo naprosto v pořádku, šli sme pro ciléné auto, vše nám bylo vysvětleno jak se sluší a patří. Obrovské díky si zaslouží především pan Tichý, který nám byl nápomocen po celou dobu koupi a to i v čase jeho osobního volna. Zřejmě je to směna od směna a my měli štěstí. Za nás tuto pobočku rozhodně doporučuji. Děkujeme”
“Moc vstřícný,profesionální přístup. Jeli jsme pro Rio Gt line z větší dálky. Auto nachystali, vše připravili, ochotně vše vysvětlili. Navíc pro nás prodejce přijel na nádraží a na druhý den volal zda jsme v pořádku s autem dorazili domu a jestli ještě nemáme nějaké dotazy. I salon velice hezky a příjemné prostředí. Máme doma 4ty automobil Kia a jsme s nimi spokojeni. Proto tuto značku i dealera Realcetrum doporučujeme.”
“Rádi bychom poděkovali panu Tadeáši Bartekovi z AAA Auto za jeho profesionální a lidský přístup. Věnoval se nám opravdu nadstandardně – vzal nás hned dvakrát na zkušební jízdu, zjistil za nás chybějící informace k servisní knížce a byl s námi v kontaktu skoro čtyři dny, aby nám ušetřil zbytečné cesty. Navíc s ním byla sranda a působil upřímně – takových lidí by mělo být v zákaznickém servisu mnohem víc! Velké díky patří také paní Vendulce, která nám s ochotou přiblížila i servisní knihu, a samozřejmě i celému týmu, který byl vstřícný a otevřený jakékoliv diskuzi. Zvláštní poděkování máme i pro pana manažera Tomáše, který nám dokonce udělal radost se slevou a jednal s námi férově a lidsky – mluvilo se s ním opravdu jako s člověkem. Díky jejich přístupu jsme měli pocit, že se na nás opravdu myslí a že nejsme jen další zákazníci. Patří jim velké díky!”
“Velmi vstřícný personál, servis vozu v domluvený čas. Oprava provedena za cca 60 min.Vše bez problémů.”
“Super obchod. Vždy jsem zde sehnal co bylo potřeba.”
“Perfektní domluva a spolehlivá nová auta. Zaměstnanci vše ochotně vysvětlí. Auta jsou prostorná (zvládáme se 4 skoro dospělými dětmi), čistá a pohodlná. S rodinou využíváme pravidelně, nikdy nebyl žádný problém. Děkujeme a rádi doporučíme dál.”
“Proběhla repase řízení u našeho Chrysleru. Ušetřil jsem spoustu peněz díky profesionální repasi řízení. Kdybych musel kupovat nové tak by to stálo mnohem více. Za mě tuto firmu doporučuji a velmi děkuji.”
“Super přístup k zákazníkovi, výborné poradenské sužby při výběru baterie do mého vozu. Vřele doporučuji všem co mají rádi jistotu!”
“Rychlé, vstřícné bezproblémové jednání. Super ceny.”
“Byl jsem zde poprvé s opravou mého auta a musím říct že jsem velice spokojen s odvedenou prací a určitě doporučuji všem! Já osobně už budu jezdit jedině sem!”