Přehled katalogu
- 68 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 68 výsledků
Procházejte servis skel v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 68 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 6,145 recenzí a hodnocení.
“Příjemný přístup a velice dobrá cena.”
“Skvělý přístup. Rychlá a levná oprava telefonu. Moc děkuji. Jako vždy úplná spokojenost. Už bych jinam na opravu mobilu nebo počítače nejela. Děkuji”
“Rychlost, domluva, kvalita, spokojenost.”
“Super servis, rychlá práce i mimo pracovní dobu, mohu jen doporučit”
“Mohu jen doporučit. Pán je příjemný, vše zařídí. Rychlá domluva a rychlá výměna.”
“Vřele doporučuji. V Sobotu v 16:00, proražená guma, opravná sada nepomohla a rezerva samozřejmě není. Po třetím pokusu volání do nejbližších servisů jsem se dovolal panu Průchovy. Když jsem mu vysvětlit situaci , nechal všechnu rozdělanou práci sedl do auta a přijel 20km na parkoviště, kde mi kolo sundal zjistit že je ohnutý ráfek jel s kolem zpět do servisu srovnal a opravil. Přijel zpět a za dvě hodiny bylo auto opravené. Ještě jednou musím poděkovat za ochotu a záchranu na našem výletě.!”
“Skvělá obsluha, milý člověk. Rychle a efektivně mi vyměnil autosklo za dobré peníze. Tuto službu doporučuji”
“Expresní a epesní služby v top kvalitě s profesionálním přístupem k zákazníkovi.”
“Super komunikace, vše vysvětleno se 100% spolehlivostí. Výměna skla proběhla rychle a v přesně dohodnutém termínu.”
“Super komunikace a rychlá domluva na opravu čelního skla hned na druhý den. Jsem opravdu spokojený. Oprava proběhla rychle a za hezké peníze za pár hodin bylo auto hotové.Kvalitní práce a pečlivost. Mockrát děkuji! Vřele doporučuji všem pobočku ORIGO AUTOSKLO LOUNY!”
“Šikovný a ochotný pán. Komunikoval a vše klaplo na jedničku.Doporučuji”
“Skvělá komunikace vše vyrobeno dle mých představ”
“Za mne vše v pořádku, jak termín zhotovení, tak i jednání a cena. Po přistavení vozu k výměně skla byl pán ochotný a odvezl mne i domů abych nemusel na autobus. Pokud mne zase potká neštěstí v podobě prasklého skla, tak přijedu rád znovu.”
“Vše dopadlo jak se domluvili, muzu jen doporučit.”
“Děkujeme za výměnu zadního skla. Ochota během svátků, proběhlo několik telefonátů. Bohužel sklo prasklo 27.12. Z původní dodací lhůty od Hyundaje 4 týdny, nakonec hotovo o 3 týdny dříve.”
“Příjemná paní perfektní rychlé vyřízení zakázky.Je dobře že jsou ještě takové sklenářství.Děkuji ještě jednou”
“Nechal jsem si vyčistit sedačky a dobrý. Nechal jsem si nově opravit čelní sklo a super.”
“Rychlá nakládka, příjemný personál”
“Rád bych poděkoval týmu zaměstnanců autoservisu Honda, Acura spol. s r.o. v Chomutově. Rychlá diagnostika, odborná oprava, transparentní rozpis úkonů a férové ceny (žádné skryté poplatky). Především oceňuji profesionální a neformální přístup přijímacího technika pana Rostislava Zicha a jeho ochotu mi srozumitelně vysvětlit závadu včetně její příčiny a zodpovědět další moje dotazy. Příště se opět na tento servis s důvěrou obrátím.”
“Super jednání potřeboval jsem sklo do krbových kamen včetně otvoru na kličku.A bylo mi zhotoveno na počkání. A za velmi slušnou cenu.”
“Narozdíl od jiných ,,Autobazarů" pan Hanousek je příjemný, komunikativní, vstřícný, je to dobrý obchodník. Dvakrát jsme se na něčem chlapsky dohodli a platilo to. Pořídil jsem dvě parádní autíčka pro své žáky, jsem maximálně spokojen. Určitě doporučuji ☝️☝️☝️ Panu Hanouskovi přeji mnoho úspěchů v podnikání. Zdeněk Zimmermann Autoškola Zimmermann Ústí nad Labem.”
“Fotky tisknu v Německu, rámuji u Rytychů! Výborná komunikace a vždy skvěle odvedená práce. Rozhodně doporučuji!”
“Auto Kelly se nachází v Lounech.Je tak 50m od vjezdu do nemocnice po hlavní silnici a odbočí se vpravo,je zde zadarmové parkoviště a bezbariérový vstup do obchodu. Jezdím sem,když sháním cokoliv na auto,pokud není skladem,objednání. Mám ještě slevovou Kartu. Chodí mi domů leták akčních cen. Personál poradí a jsou ochotní.. Platit se dá hotevě i kartou.Obchod doporučuji.”
“Spokojenost s opravou neteboku, rychlost a jednání na jedničku. Děkuju”
“Nemel jsem kartu k cerpani cng a uz ji mam”
“Je fajn že mají mnoho zboží skladem, jen ceny jsou trochu vyšší.”
“Ochota personálu, co nemají, nejpozději do druhého dne přivezou”
“Prodejní personál - profíci na svém místě”
“V mých případech se stalo 2x ,že jsem měl tu nepříjemnost s prasklým čelním sklem od kamínků.Pokaždé mě Autosklo Koudelka zachránilo .Mohu jen doporučit.Ochota,kvalita i v mrazech.”