Přehled katalogu
- 335 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 335 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 335 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 160,900 recenzí a hodnocení.
“V Lounech ani v okolí není pořádně místo, kde by vegetariánská jídla dělali, natož s takovou invencí. Díky tomu, že jde o jídelnu, si nandáte, co hrdlo ráčí, z široké nabídky, která se každý den mění. Takže když mě chytne vegetariánská nálada (párkrát do roka x-měsíční), mám, kam zajít :)”
“Prijemna obsluha, vyborne jidlo, cepovany Budvar, ciste zachody. U stolu pro dva jsem mel pocit stísnenosti. Navstevnici hlavne Cesi. Nemoznost platit kartou, okamzitou platbou nebo QR kodem, pouze hotovost..”
“Velmi příjemná obsluha, čisťounko, jídlo super a výhled na most a řeku při západu slunce... paráda”
“Na druhý pokud se mi podařilo zajít na oběd. Poprvé nešlo zaparkovat. Dnes už vím, že se vyplatí zaparkovat dále od restaurace. Byli jsme zde na pracovním obědě. Vybrali jsme si z posledního menu a musím říci, byla to pecka. I stálý jídelníček stojí za to zajít i na večeři a nechat se rozmazlovat. Co je hodně nadstandardní je obsluha. Milá a všímavá, jak to v luxusní restauraci by mělo být. Prostě není co vytknout a určitě doporučuji. Stojí to za to sem zajít. Je to zážitek.”
“Do této pizzerie chodíme moc rádi. Je to klidné prostředí v centru města s milou a ochotnou obsluhou. Pan majitel sám vaří a to je pro mne záruka, že dbá o kvalitu připravovaného jídla, které je vždy chutné a čerstvé. V létě je v zadní části restaurace otevřena i zahrádka kde je klid a člověk není rušen hlukem rušných ulic.”
“Úžasné místo s živou klavírní hudbou. Příjemná atmosféra a velice milý í a vstřícný personál. Pan vrchní který se nám celý večer věnoval byl úžasný a naše večeře díky němu nabrala jiný rozměr. Jídlo bylo úžasné a bez výhrad. Polévka telecí vývar s knedlíčky , Hovězí pupek (Flank steak) med-rer přesně jak jsem chtěl. Kachní prso Sous- vide také bylo fajn. Viny lístek zahrnuje jak česká tak italská vína případně Moldávii. Já jsem zvolil Grillus. Dezerty nabízí z vitríny jak je dnes zvykem a čokoládový desert "Dubai" byl dobrou tečkou na závěr naší večeře . Takže na závěr ceny odpovídají kvalitě a servisu. Pokud ještě někdy zavítáme do Teplic určitě znovu navštívíme tento podnik. Vřele doporučuji jeho návštěvu všem i kdyby jen na sklenku vína ,nebo příjemnou romantickou večeři u klavírní hudby.”
“Velmi příjemné prostředí, milá obsluha a dobré jídlo. Ceny jako všude dnes. Všude čisto.”
“V zajetí hradeb jsme si pochutnali na kulajdě, česnečce i vepřové panence ve slanině. Obsluha byla milá, rychlá a příjemná. Lze platit kartou.”
“Výborný kebab, super obsluha a neskutečné porce. Škoda, že posedět se dá pouze v létě, jinak pouze výdej z okénka na ulici.”
“Skvělá italská restaurace, na nic si nehrají – žádné zbytečné pozlátko, jen poctivost a chuť. Obsluha je velmi milá a pohodová, člověk se tu cítí vítaný od první chvíle. Jídlo je výborné, je vidět i cítit, že používají kvalitní suroviny. Určitě doporučuju všem, kdo hledají poctivou italskou kuchyni bez přetvářky.”
“Velice mě tento podnik překvapil. Výborné jídlo, za minimální ceny. Obsluha velice milá a vše perfektní. Když opět zavítáme do Mostu, tak jedině sem!”
“Předchozí a i včerejší návštěva super ,příjemná a milá obsluha ,opět luxusní Plzeň a vynikající jídlo .Nemělo to chybu .Rád se vrátím .”
“Velmi dobré, čerstvé maso i zelenina a velmi milá a příjemná obsluha, těším se na další návštěvu.”
“Kebab jak moje dvě ruce dohromady, že by se z něj nejedla půlka Afriky a ještě by jim něco zbylo na další den. Obsluha taky skvělá.”
“Jako vždy, vše v pořádku.:-) Výborně vaří.:-) Jsem s výběrem spokojená.:-)”
“Výborné bistro s příjemnou cenovou relací a láskyplnou obsluhou ;-) Musím poupravit recenzi po dnešní 17.8.2024 zkušenosti, kdy jsem velmi smutný tak, jako můj přítel, který sem téměř nejraději jezdí právě na báječnou "kachnu na sladkokyselo", které se mu dnes však s velkým zklamáním dostalo ve verzí bez jediného kousku ananasu... . Takovou jsme si schopní dát kdekoli, tak doufáme, že příště, možná už příští týden, to bude zase tak úžasně chutné, jako bývalo vždy.”
“Bývá zde více lidí, ale prostory jsou velkorysé. I když jsme přišli 30 minut před zavírací dobou, byli jsme ochotně a rychle obslouženi.”
“Velmi příjemné místo, úžasná servírka, výborné jídlo. Jistě jsme zde nebyli naposledy. Velmi doporučuji.”
“Skvělý přístup, jezdíme sem jednou za rok , kdy návštěvu spojujeme s výletem. Chodíme s pejsky a nikdy nebyl problém . Jidlo výborné, vždycky se sem moc těším - snad nikdy se mi nestalo ze bych si v restauraci objednávala neco , co jsem do te doby nikdy nejedla a byla to taková bomba :D Včerejší návštěva po roce - nemeli jsme rezervaci a restaurace byla narvana , pan číšník byl neskutečně ochotný a usadil nás nakonec do vrchního patra do prostoru pro snídaně hotelových hostů . Pravidelně za námi chodil, přinesl pejskům vodu a i přes to ze za námi musel lítat o patro výš, dostali jsme neuvěřitelný servis. Perfektní přístup, výborné jídlo a skvělé pivo. Děkujeme a rádi se znovu vrátíme :)”
“Měl jsem jen pivo, ale i tak si dovolím hodnotit, protože tu tabkovou Plzeň zde mají skvělou. Šel jsem okolo náhodou, chtěl jsem jen jedno točený na žízeň a dal rovnou dvě a kdyby mě nejel vlak, tak tam sedím ještě teď. Jedna z top točených Plzní, vychlazený půlitr. Na pivo můžu vřele doporučit a jídlo dám brzy….”
“Přestože byla zahrádka poměrně plná, byli jsme obslouženi velmi rychle.Jídlo bylo skvěle dochucené, čerstvé a voňavé.Obsluze se také nedá nic vytknout. Ráda tento podnik doporučím všem milovníkům sushi a poke.”
“Skvělé pivo, přátelská obsluha, určitě se stavím znovu.”
“Мně se podnik, kuchyně i personál moc líbily! Všechno bylo na nejvyšší úrovni a zaslouží si 5 hvězd. Krásné servírování, čerstvé ingredience v jídlech a vstřícnost personálu na nejvyšší úrovni.”
“Šel jsem Stezku Českem v říjnu 2025, chata má pro trasu super lokaci a milou obsluhu. Pokoje jsou čisté, dobře vaří a berou karty.”
“Jeden z nejlepších podniků v Ústí. Nádherně útulná kavárna /bistro s velkou venkovní zahradou i předzahrádkou, která má i vyhřívání (pro posezení i v zimních měsících). V létě je pak zadní zahrada jako oáza. Oblíbené místo setkávání pro obyvatele Klíše, ale i pro návštěvníky z jiných částí města. Za svou krátkou existenci si tento podnik vydobyl výbornou pověst (a oprávně). Jako člověk, který hodně cestoval a žil v zahraničí můžu říct, že tato kavárna je svoji kvalitou místa, obsluhy i nabídky na úrovni, která si nezadá s podobnými podniky třeba v Austrálii. Obecně, všechny nově otevřené kavárny na Klíši jsou opravdu na vysoké úrovni. Velká nabídka opravdu kvalitních domácích dortů, (doporučuji makový dort, nebo úžasné tiramisu). Kavárna má vlastní kuchyni a tak nabízí také snídaňové menu a brunch.”
“Osvědčené místo kam si zajít na steak či "mexické" jídlo. Na velkých talířích to malé a drahé jídlo vypadá vtipně, ale je velmi dobré. Obzvlášť dobrý je výběr a příprava drinků. Obsluha všímavá a nekonečný playlist španělských songů :)”
“Výborný oběd, velká porce a úplně normální cena. Neuvěřitelné. Rád se zase vrátím - dnes to byla moje první návštěva. Personál příjemný.”
“Výborná káva, domácí chlebíčky, vegetariánská kuchyně, dorty, pivo atd. Co víc si na malém městě přát?:) Díky!”
“Super obsluha. Příjemné prostředí. Doporučuji.”