Přehled katalogu
- 974 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 974 výsledků
Procházejte zvířata v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 974 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 474,926 recenzí a hodnocení.
“Chtěli bysme pochválit (asi paní vedoucí?) Terezku H., která nám ochotně pomohla sehnat poličky, které jsme sháněli po pobočkách v Praze a bezúspěšně. Na jiné pobočce nám objednávku paní odmítla, což by se ještě dalo pochopit, ale takovým nevlídným způsobem. Mockrát Děkujeme!”
“Konečně psi salon co je opravdu psy salon !!! Mužů jen doporučit”
“Při běžných zkušenostech hodnocení neprodávám. Jen když jsem hodně spokojen, či nespokojen. A mohu říci, že pan Ježek v odd elektroinstalace byl ztělesněním ochoty pomocí a znalostmi jen hýřil. Opravil a navedl mě s mými potřebami správným směrem a to během okamžiku a s úsměvem a vstřícností. Díky za takové pracovníky.”
“Skvělý obchůdek zejména pro akvaristy,prodavači jsou velice ochotní a poradí. Mám od nich veškeré vybavení teraria od písku po živé rostliny;a i jednu nádhernou samičku betty,která je zdravá;a na samici i neobvykle pestrá. Poslední dobou u nich nakupuji i pro psa;výběr “sušených hnusů” je široký;odnesla jsem si vždy alespoň kilo pamlsků za poloviční cenu;než bych pořídila například v Pet centru. Pro běžné chovatele,a majitele zvířat více než dostačující,za výhodnou cenu- na maličký obchudek mají docela výběr. Pro mě první volba v dosahu bydliště,vracím se a doporučuji.”
“Velmi ochotný empaticky personál a odborně na výši..jsem vždy spokojena a i když je více lidí,ráda si počkám..jednou jsem šla z odběru krve a chtěla jsem si koupit vitamíny..do otevření zbývala skoro celá hodina což jsem si nevšimla..když paní magistra viděla jak stepuji přede dveřmi,otevřela lékárnu a obslouzila mne s úsměvem..děkuji ještě jednou!!”
“Kaufland jsem nikdy neměl moc rád a na Bohdalci to byla tragedie. Do čestlic jsme jezdili většinou do Alberta, ale od té doby, co je tady nový Kaufland, radši jezdíme sem. Hodně prostoru, málo lidí, volné parkování, samo sken. Po zhruba 19 hodině začínají velké slevy na různé pultové zboží. Není to zde labyrint a dá se to hezky projít jedním tahem až k pokladnám.”
“pořídili jsm eco jsme potřebovali - spokojenost byla to první návštěva a tak nevím zda je tolik lidí stále nebo to bylo jen před Vánocemi akce by si asi zasloužila větší prostory - chodba je úzká a nepohodlná :)”
“Chtěla bych poděkovat za dnešní odbornou pomoc v oddělení barev na pobočce Černý most. Pán mi pomohl jak s výběrem šedé barvy podle fotky, tak i s přípravkem na překrytí mastného fleku na zdi. Barva je krásně krycí a trefil se i do původního odstínu a stačí jeden nátěr. Víc takových je třeba.”
“Moc pěkný Lidl, hezké kryté parkoviště pod prodejnou, pěkně vyznačená stání s prostorem okolo vozidel. V přízemí u parkoviště možnost dobití vozidla a také bankomat a automat na kávu. Prodejna je čistá a přehledná. Bezbariérový přístup pomocí eskalátorů i výtahu. Prodavačky byly příjemné. Jen mě mrzí, že aplikace Lidl plus není povedená. Není moc kupónů, které by za slevu stály.”
“Díky panu doktorovi Sedláčkovi jsme se po třech měsících konečně vyspali s naším jednoročním pejskem Fandou. Předtím se neustále drbal a kousal a byl nešťastný. Pan doktor přesně věděl, jakou léčbu nasadit, a hned po první návštěvě u něj se stal zázrak a Fanda je opět spokojený jednoroční pejsek. Moc děkujeme. Holčákovi.”
“Menší obchod s chovatelskými potřebami v průchodu mezi Hviezdoslavovou a Brandlovou. Na tak malý obchod slušný sortiment krmiva a potreb pro všechny možné domácí mazlíky, chodíme hlavně pro krmení pro morče a mlsky pro pejska. Pan majitel moc příjemný a vstřícný, obchod čistý, ceny hodně slušné. Navíc provozuje Zásilkovnu, takže paráda, máme skoro u nosu.”
“Náš pes zde absolvoval svůj úplně první pobyt bez nás a vypadal moc spokojeně. Paní Edita je milá a zdá se, že pejsci ji mají rádi.”
“Vždy milí a ochotní doktoři, dokážou poradit a pomůžou. Veterina je v budově polikliniky parník. Dobrá dostupnost, lidskost, vstřícnost, kvalita. Moc děkujeme při léčbě morčat nebo i pomoci dříve s pejskem.”
“Chtěla bych poděkovat panu doktorovi. I když jsme k panu doktorovi nechodili, tak nám pomohl a po pracovní době nám přišel domů. Nemuseli jsme psa a pak i naší fenku stresovat návstěvou veteriny. MVDr. Šimek je opravdu doktor se srdcem a rozhodně nemá nesmyslné poplatky v nejtěžších rozhodnutí. Pane doktore ještě jednou moc děkujeme za Vaší empatii a čas který jste nám dal na rozloučení. Děkujeme Rendlovi”
“Malý, ale o to lepší zverimex. Paní je nápomocná a místní maskot je pěkný čtverák :) Proti "luxusním" pet shopum v okolí tu mají dobré ceny a výběr. Jen v některých věcech je sortiment omezený, takže třeba obojek nebo obleček pro psa jsem tu nevybral. Na doplňování krmiva, kousadel a hraček ale ideální obchůdek.”
“Ok doporučuji všem a jsem velmi spokojen a na zavistivce neberte ohled a sem mi panička a páníček chodí pro moje papání”
“Velmi dobrá zkušenost. Pan doktor moc milý a zkušený, pomohl nám. :-)”
“Odborný a citlivý přístup k mému psímu kámošovi. Pokud váháte kam se svým zvířátkem, pak určitě tuto veterinu doporučuji.”
“Parádní jednání, ochota najít příčinu a né přeléčit a znova a znova. Vstřícní i ohledně podkladů pro pojišťovnu. Když s nimi jednáte s respektem, všichni s vámi jednají taky krásně, jako lidi.”
“Velmi příjemná paní slušnost,hezký přístup vzali jsme si Lumpika moc hezký pejsek , přítulný, rošťák.dekujeme za pejska první den kdZ jsem si ho vezla domu ,a potom doma .”
“Hrozně příjemný obchůdek pro domácí mazlíčky.”
“Moc milý personál, paní mi pomohla vybrat kočičku. O kočky je hezky postaráno. Zdravotní stav a vše podstatné o kočce mi bylo sděleno, můžu jen doporučit❤️”
“Naše francouzská buldočka navštěvuje školku už od štěněte - jsou to už 3 roky a jsme naprosto spokojení. Vždy se tam těší, běží ke vchodu s nadšením a odchází šťastná a unavená. Kromě školky využíváme i hotelové služby na několik dní a i tam je o ni skvěle postaráno. Personál je milý, profesionální a opravdu pečuje o psy s láskou. Můžeme jen doporučit!”
“Chtěla bych ocenit a poděkovat slečně na prodejně v europarku, která nás dnes (11.10.) obsluhovala. Byla velmi milá, ochotná a dokázala poradit. Více takových skvělých prodavaček!:)”
“Dcerka sem chodí pravidelně jezdit a je nadšená, z koní a z holek co se o ně starají.”
“Normálně recenze nepíši, ale tento obchod mohu opravdu doporučit. Skvělé rady, milý přístup. Rozhodně 5 hvězd!”
“Když se mi objednávka nevejde do alzaboxu, volím tuto prodejnu (showroom). Vyzvedávám přes aplikaci, platím přes aplikaci a během čekání si prohlížím hlavně nové mobily a další vystavené zboží. Čekání je většinou minimální, pokud tedy nejsou zrovna vánoční slevy... Parkuji naproti u Lidlu a stihnu si i nakoupit.”
“Milý personál Skvělý přístup k reklamaci Připravenost Vřele doporučuji zde nakupovat!”