Přehled katalogu
- 219 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 64% S fotografiemi
Nalezeno 219 výsledků
Procházejte kavárna v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 219 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 60,616 recenzí a hodnocení.
“Velmi příjemná kavárna s výbornými dorty, dobrou zmrzlinou a velmi milou obsluhou a to vše v pěkném a útulném prostředí. Skvělé a klidné místo. Rádi se vrátíme.”
“V kavárně jsem měla věneček a ledovou kávu, oboje bylo výborné. Velmi oceňuji krásnou venkovní terasu.”
“Naprosto dokonalá kavárna na Šumavě! Skvělá káva, výborné domácí zákusky a usměvavý personál, k tomu výhled na Modravu - co víc si přát. Kavárnu jsme na naší dovolené navštívili několikrát, bylo nám tam opravdu krásně a navíc je i dog friendly, takže moc děkujeme.”
“Kavárna s krásným prostředím. Nejvíce cením milý přístup obsluhy. Slečny bez problému uzpůsobily jídlo tak aby v něm nebylo žádné mléko. Z vlastní iniciativy opekly chléb na oleji místo másle. Další velké plus jsou za mě ceny. Dobré kafe za takové ceny se v dnešní době už tak nevidí.”
“Krásná kavárna ve vile navržené Adolfem Loosem. Vstup do kavárny je zdarma. Platí se až prohlídka budovy. Dělají výbornou kávu, fresh. Zkoušeli jsme i Smoothie a míchaná vajíčka.”
“Cvičení pro miminka již od tří měsíců - MIMI cvičení - pro správný psychomotorický vývoj dětí”
“Moc příjemné místo na krátký oběd nebo dezert/kávu/skleničku. Jídlo moc dobré, dezerty úžasné, obsluha moc milá a hezké prostředí.”
“Příjemná kavárna ve dvorním traktu domu na náměstí Republiky v Plzni. Pěkný stylový interiér i krásná zahrádka. Velký výběr kávy a zákusků výborné chuti i kvality. Vždy když jsem v Plzni musím sem zajít. Úžasné posezení na zahrádce”
“NAKAFE je moderní kavárna s příjemnou obsluhou. Je zde kladen důraz na péči o zákazníky a to se nám moc líbilo. Dá se sedět i na venkovním posezením u hlavní cesty. Preferovali jsme proto sedět uvnitř kde bylo příjemně. Poprvé jsme zde ochutnali Vejce Benedikt a bylo báječné. K pití jsme si dali domácí limonádu marakuja byla osvěžující. Někomu ale memusí chutnat kvůli semínkům.”
“Jedním slovem “dokonalé”. Krásné příjemné venkovní prostředí. Vynikající dortíky, káva i zmrzlina. Posezení v krásné zahrádce s úžasnými dekoracemi. Kam se hrabou některé plzeňské kavárny. Za mě tato kavárna naprostý luxus. Pokud jste milovníky přírody, rozhodně doporučuji navštívit.”
“Sladká snídaně je pro mě něco jako mléčný bar, nemám ji v lásce. Ovšem tady ve Walteru byly buchtičky se šodó takový lákadlo, že jsem neodolal. A bylo to ještě mnohem lepší, než jak to vypadalo v jídelním lístku, nebo než to vypadá tady na fotce. Walter je ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐”
“Krásná malá kavárnička v nenápadné zástavbě rodinných domů. 10 minut z D5, takže ideální zastávka po cestě. Kafe i zákusky výborné, personál velmi milý.”
“Výborná zmrzlina, jak točená tak kopečková. Malá točená je teda jak jinde velká, super ceny. Příjemný personál. Velký výběr zákusků, kávy a nápojů. Vnitřní sezení nemá moc míst. Je zde i venkovní sezení. Parkoviště je kousek od prodejny.”
“Při výletu v tomto krásném slunečném dní jsme se zastavili aby jsme si dali zmrzlinu a měli naši oblíbenou vanilkovo-meruňkovou . Zmrzlina byla úžasná moc nám chutnala a paní co zmrzlinu točí je moc milá a cena super. Stojí zato zastavit.”
“Zastavili jsme náhodou a bylo to velmi příjemné. Jejich buchty na slano jsou vynikající a zákusky taktéž.”
“Příjemná kavárnička. Vlastní pražená káva, hezky to tam vonělo”
“Naprosto bezchybná obsluha! Oceňuji, že mají "přes obědy" výpomoc kvalitního personálu (u nás velmi příjemná absolventka školy od fochu), takže vše jede jak na drátkách. Úsměvy, dobrá nálada a skvělé jídlo i při opakované návštěvě. Kvalita jídla odpovídá ceně. Jídlo je nápadité a v místních končinách rozhodně originální. I když nemůžete, stejně si dáte kávu, zákusek i frťánka na cestu domů. My jsme jeli vlakem z Plzně, přijíždí pár minut před 13. hodinou a zpět jezdí každou půlhodinu, takže si dobré pití může vychutnat i "řidič". 3 hodiny zde strávené utekly jako voda a nebylo hluché místo ani z pohledu jídla, ani z péče obsluhy.”
“Dali jsme si zde pouze rychlou kávu venku na lavičce. Obsluha velmi příjemná, káva v pořádku. Je vidět, že se o kavárnu někdo hezky stará, mají moc hezky napsané cedule, je tam čisto a milo.”
“Naše druhá návštěva klatovského Zrna. Líbí se mi zde taková jednoduchost, která je však přeměněna do výborných chutí všeho, co si zde dáte. Prostředí pěkné, při hezkém počasí se možnost posezení venku. Obsluha všímavá, ceny přijatelné. Doporočuji k návštěvě.”
“Mohu hodnotit pouze kavárnu a byla jsem spokojena. Jídlo opravdu výborné, at už z obědového menu, nebo z týdenní nabídky. Navíc ke kávě dortík, co vám vykouzlí úsměv na rtech. Zatím mohu toto místo jen doporučit.”
“Došlo k výměně antény na vyšší rychlost, až 300Mb/s, provedl technik Petr Kotlan, zorganizovala Simona Fischerová, funguje to, max. spokojenost, doporučuji! :-) Naprostá spokojenost se všemi technickými úkony, zejména přístup, vstřícnost a ochota paní Simony Fischerové. Nechoďte k velkým dodavatelům, držme se těch regionálních.”
“Koupaliště zdarma. Jídlo a pivo úžasnou cenu Úžasná voda čistá tepla.”
“Krasne místo, výborný káva limonády s občerstvení.”
“Navštívila jsem poprvé a fantastické! Tartaletku mi i lehce ohřáli, takže mňam! Útulné prostory, dobrá káva. Velká spokojenost! Rozhodně doporučuji zajít. Výběr z velkého množství dezertů.”
“Přátelská atmosféra, milá obsluha, stylový design. Rádi se vracíme na bowling.”
“Mají vše, co je na vsi potřeba. Obsluha naprosto v pohodě, velice příjemný personál.”
“Vchod děsivý, ale potom ta atmosféra. Stará křesílka, všechno takové osuntele, ale ten závan starých casu časů. Seděl jsem a naštval tu atmosféru. Prostě skvělé. Kafe dobře a obsluha také. Doporučuji se zastavit.”
“Krásná kavárna, milá obsluha, dobrá káva a nádherně vypadající a ještě lépe chutnající dortíčky.”
“Výborná káva a fantastický majitel co umí zvednout náladu”
“Zastavili jsme se po cestě na kafe s sebou a musím říct, že takhle dobré kafe jsem dlouho neměla! Vyvážená chuť, skvěle našlehané mléko, ideální teplota. Výborný! Navíc obsluha byla moc milá. Kavárnu jsme chvilku hledali (jeli jsme podle Googlu), jelikož cedule byla až před dveřmi a nevěděli jsme, zda jsme na správném místě. Jinak top!”