Přehled katalogu
- 219 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 64% S fotografiemi
Nalezeno 219 výsledků
Procházejte kavárna v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 219 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 60,616 recenzí a hodnocení.
“V bývalé papírně jsem byla na zootrhu,jelikož syn chová různý hmyz a šneky a pagekona a tam se dobře dá nakoupit všechno pro tuhle havěť. Atmosféra super. Kupující prodávající se uz nejspíš znají. A mají tam spoustu zvířat,krmiva,steliva,terária atd. Zaplatíte symbolické vstupné. Zootrh se koná každý měsíc.”
“Příjemné místo s útulnou atmosférou, milá paní, co se o kočky úžasně stará a ráda se s vámi dá do řeči. Strávili jsme tu moc rádi skoro celé odpoledne, určitě přijdeme zas.”
“Malinké zmrzlinářství s kavárnu. Vevnitř jsou cca dva stolky, ale je možnost sedět venku nebo si vzít vše s sebou. Zkusili jsme zmrzlinu, byla výborná, poctivá. Za 20,- byl i celkem velký kopeček. A chlapec, který tu obsluhoval byl milý a vyloženě “typ do kšeftu”, skutečně milé překvapení. Navíc jdou s dobou - zmrzlina byla i unicorní a v nabídce byla chutná domácí limonáda. Dala jsem si i zákusek - punčák byl též poctivý. Určitě se zase zastavíme, až pojedeme kolem.”
“Dobrá káva i zákusek. Obsluha příjemná. Platba pouze v hotovosti.”
“Výborný, malý, útulný, diskrétní čistý podnik, uprostřed hor a lesů. A máme v Konstantinkách trendy designovou kavárnu, jako z hlavního města. Vyvážená nabídka - ani sterilně lázeňská, ani příliš ambiciózní, ani předražená jako ve Varech či Mariánkách. Prostředí krásný a čistý a obsluha - jedna báseň. Není to jednoduché obsluhovat každý den ubolené nemocné seniory: každý brblá, ráno vidíte dědy jak hulí před hotelem a nadávají, večer unuděné paňmámy s holemi, jak probírají pořád dokola děti, nemoci a banality, všechno je jim drahý a cizí… Takže vřelé díky za evropský standart. A za olbřímí palačinku s povidly. A za výbornou Prusíkovu vodu. A za toleranci, nechat mě psát po zavíračce.”
“Bomba , příjemna slečna , výborné zákusky.”
“Naprosto úžasná paní provozní a vynikající zákusky i káva.”
“Po přečtení několika recenzí jsme se trochu zdráhali sem zavítat. Nakonec jsme ale dobře udělali. Obsluha byla velmi příjemná, zákusky ze staré školy nám udělali výbornou sladkou tečku za krásným dnem a prostředí je sice jako ze starých časů, ale cukrárna tím měla své kouzlo. Navíc jsme při konzumaci zákusků měli možnost vidět, že se tu dveře nezavřou a obsluha má plné ruce práce, kterou zvládá v tempu a s klidem. Navštívili jsme i WC, které bylo čisté, oproti starému stylu cukrárny působilo moderně a bylo zde všeho dostatek. Návštěvu bych zde mohla doporučit.”
“Posezení na terase s krásným výhledem na historickou část Horšovského Týna. Skvělá káva, zákusky, chlebíčky, zmrzlina a mnoho dalšího. Milá a příjemná obsluha. Vhodné pro rodiny s dětmi.”
“Navštívil jsem podnik několikrát a vždy jsem se zde cítil dobře. Jako zastávka na procházce kolem řeky je toto místo naprosto ideální:)”
“Super přístup,objednával jsem dort k narozeninám pro manželku...Parádní práce...fakt výborný v krásné krabici a slečna měla milý úsměv a ochotná....i když jsem si přepadl v 9 hodin ráno v sobotu..Objednával jsem dort po telefonu,s cedulkou a nápisem...ozdobený výborným ovocem....”
“Za me je vse perfektni, siroky sortiment vcetne chlebicku.Prijemne klidnejsi posezeni v aleji s paradnim vyhledem pres cele namesti,”
“Verunka je velmi milá na lidi. Krásné prostředí a výborná káva ❤️”
“Dneska jsme byli s detma.Deti spokojeny a my tez. Kava velmi dobra,deti mely nejaky dortik. Prijdem zas.”
“Příjemné místo s milou obsluhou.”
“Zakusky výborné, obsluha příjemná a velmi rychlá i při plné obsazenosti. Celková atmosfera příjemná, byli jsme spokojeni a soporučujeme.”
“Nevím, co bylo nejlepší, jestli příjemná atmosféra, moc přátelská paní majitelka, nebo cappuccino a limča. Doporučuji všem co jedou okolo. Určitě se ještě zastavíme :)”
“Super! Milý ženský za barem, velký výběr. Nečekejte bio eko klíčky a zeleninu, ale pokud vám nevadí koupit potomkům hranolky nebo zmrzku, jste na správném místě. Pivo taky není špatné, pro fajnšmekry mimosa. Jo a mají churros.”
“Vždycky, když člověk přijde do restaurace, či jiného podniku v místě, kde by jej ani nečekal, je to takový malý zázrak. La Boema v Radnicích takovou je. Prostředí je tu opravdu vkusné a útulné, zároveň si tu však na nic nehrají. Sympatické je, že tu myslí jak na gurmány, kteří si za dobré jídlo rádi zaplatí, tak pak i na ty, kteří se chtějí najíst levněji, zároveň ale dobře. Milá obsluha nám návštěvu už jen dokrášlila. Doporučuji!”
“Krásná kavárna, s velmi sympatickou a usměvavou obsluhou. Jídlo z menička bylo chuťově luxusní. Na čepu i Raven Depo IPA 13° - hodně dobré pivko.”
“Podnik, který konceptem ani kvalitou zrovna tady určitě nečekáte. Skvělý výběr nápojů, pokrmů, snídaní, zkrátka všeho, co očekáváte spíše od kaváren v Praze, než v Kašperkách. Určitě doporučuji navštívit i hodně náročným strávníkům.”
“Když je za barem Julie, mám se jako v nebi. Prostě ráj!”
“Pohodová dětská kavárna. Parkování volné a dostuné 30m, cestou do Dinoparku, parkoviště u Domu Pohádek. Možnost zákusku, ceny průměrné. Herna pěkná, zdarma. Navštívili jsme o víkendu dopoledne a bylo úplně prázdno. Mame děti 2 a necelý 1 rok, idealní tak do 4, 5 let. Při větší akci možnost rezervace malé tělocvičny s žíněnkama a měkkým povrchem.”
“Velice chutné pokrmy pro studenty za příznivé ceny, příjemná obsluha... Proč ne :D”
“Tato kavárna se mi moc líbila. Mají tu příjemnou obsluhu, a kafe je dobré. Zároveň musím zmínit jejich dobré mléčné produkty, a cenovou dostupnost. Osobně doporučuji všem, co mají v plánu se zde zdržet, nebo jen projíždí.”
“Příjemná malá herna s kavárnou, káva, zákusky, rádi se při cestě kolem vrátíme. Děkujeme!”
“Skvělá kavárna! Vlastně i hospoda :o) Krásný čistý prostor, fajn obsluha. Výborný pivo- Staropramen i cizí. Minulý víkend jsme dali i burčák. Pan Muška to tam dělá moc dobře. Ceny jsou normální, žádná zlodějina. Hezký posezení venku, třeba i s dětma. Prostě podnik, který na Borech chyběl.”