Přehled katalogu
- 487 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 487 výsledků
Procházejte pizzerie v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 487 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 172,386 recenzí a hodnocení.
“Prostředí velice příjemné, obsluha pozorná, milá a vstřícná. Jídlo výborné a ceny příjemné. Vřele doporučujeme. Za účastníky "srazu lázeňáku" M. Lingrová, Vlasta a Jarda Jungmannovi.”
“Ať už večer na pivo či na topinku anebo přes poledne na oběd, vždy jsem zde byl spokojen. Pivo perfektní, obsluha rychlá a příjemná, příjemné sezení na zahrádce. Snad jen ty porce by mohly být někdy větší. Aktualizace léto 2023: Není co bych dodal, vše platí jak bylo napsáno, žádná negativní zkušenost, obsluha příjemná.”
“Dobrá pizza, slušná a příjemná obsluha. Jen uvnitř trošku větší teplo, ale pokud se dá sedět venku, paráda.”
“Nejlepší kebab co sem kdy mel chodím tu každý den a miluju to , obsluha je nejlepší co může být ,omáčky maso je top doporučuju”
“Pizza výborná, hodně na italský způsob dle mého, chuťově vyvážená, není příliš mastná, těsto dobré, je to taková zdravější varianta když to porovnám s dalšími pizzeriemi v okolí. Doporučuji.”
“Vynikající pizza ❤️ měli jsme Amerikanu a Quatro Formagi a bylo to výborné! Krásně propečená, žádné zbytečné okraje, super!”
“Dali jsme si s partou pivo 10° a 12°, bylo dobré. Zkusil jsem smažená kuřecí křídla a pizzu, obojí bylo také v pořádku. Pizza byla za mě super. Plná ingrediencí, dobře upečená a chutná. Křídla byla s dipem, který se dal jíst a celkově mi na nich nic nevadilo. Cenově je to tady asi bezkonkurenční, dlouho jsem neplatil tak málo. Uvnitř takový ten klasický prázdný design bez nápadu z pivovaru, který má každá druhá hospoda. Na placu bylo ale fakt čisto a na záchodech taky. Venku hřiště a přístřešek na cigaretu když prší. Určitě bych podnik doporučil, byl jsem spokojený.”
“Luxusní pizza, tenká, bohatě obložená a opravdu souměrná v propečení. Měli jsme dvě a nadšení všichni 4 u stolu. Obsluha rychlá, milé obě slečny které se nám věnovaly a kmitaly po plném pláče rychlosti blesku.”
“Nechal jsem si obě pizzy přivézt, a můžu říct že to bylo luxusní. Zkusil jsem ze zvědavosti a jsem překvapen jak moc je to vynikající. Určitě budu objednávat dál. Kdo chce výbornou a bohatou pizzku tak vřele doporučuji”
“Takova jeste fungujici hospoda diky stangastu. Bohuzel hospody tady upadaji, drzim palce majitelum at to zvladnou..Jinak maji moc dobre koleno :-) a v nedeli akci sleva na pivo ..”
“Novy majitel dal tomuto místu novy život. Super pivo i víno, posezeni možné i venku pod pergolou, kde se vejde spousta lidí. Pravidelne akce (turnaje v sipkach, grilování, sportovní přenosy apod.)”
“Výborné jídlo, skvělá cena a úžasná obsluha. Na restauraci jsme narazili náhodou a byli jsme naprosto nadšení. Moc doporučujeme”
“Hodnocení k restauraci - zastavili jsme se zde po delší době, v podstatě nalákáni opětovně dobrými recenzemi. Kdysi jsme to tu měli rádi. Zvenku jsme si změny nepovšimli, ale uvnitř je interiér vkusně zrekonstruován. Obsluha byla rychlá a příjemná. Polévka slabší, za nás je tam prostor k vylepšení, ale pizza byla výborná. Pro ni stojí za to se vrátit. Rovněž jídla z jídelního lístku vypadaly dobře. Parkování před penzionem, nebo na novém blízkém parkovišti.”
“Čistá tématická hospoda, kde ti přistane dobře natočené pivo, ohromí tě nabídka kvalitních rumů a dorazí burger, kterej je fakt dobrej a hezky naservírovanej. Kdyby šlo dát půlhvězdu, tak by šla dolů jen za to, že je v hospodě cítit kuchyň.... škoda. Ale doporučuji.”
“Objednávám už jedině Caldo. Kvalita, rychlost doručení, i na výdeji je fajn týpek. Jen bych výdejnu trošku vyšperkovala, ať jde lépe najít a nezvoní se jak do doupěte z Pulp Fiction”
“Moje první objednávka přes stránky, vždy předtím jsem volal. Objednával jsem skoro 3 hodiny dopředu s dodáním na konkrétní čas. Přijeli o 2 minuty dříve, prostě super. Pizza vynikající, skvělé těsto akorát propečené, vše tak jak mělo, dokladuji fotkou. Slaninka krásně propečená a pizza ještě horká, akorát ke konzumaci, jako EXTRA jsem si dal nivu. Těším se na další. Be happy.”
“Chodíme zde s partnerem vždy na hovězí Burger a vždy je perfektně ochucený a porce je obrovská. Doporučuji všemi 10, všem kdo to má rád, aby tuto restauraci na Frýdeckém náměstí navštívili.”
“Jakože bez debat tam skvěle vaří, dneska jsem si dala jejich husu a bože, nebe v hubě, slečna/ paní na rozvozu skvělá, jídlo vaří poctivě a velmi dobře, doporučuji všemi deseti a skládám velkou pochvalu personálu TOP!!!”
“Moc nechápu ty hejty na Pizzu Hut. Že to není pizza apod. Okay, je to fast food, takže je to nejspíše z nějakého polotovaru, ale chuťově dobrá pizza. Strčí do kapsy i některé pizzy z pizzerií. Takže za mě OK. Holky za kasou příjemné, přívětivé a usměvavé.”
“Nejlepší Chachar. Když to srovnám s Chacharem v Těšíně kde je jídlo fakt hrozné. Tak tady je to opravdu top.”
“Neni to primo pizzerie ale Čičik - kafé kde so muzete z pizzerie Marianna - ktera je hned vedle - objednat skvelou nejen pizzu. Čičik - kafe - DOPORUCUJI - nejen milovnikum kocek ale i velice mile obsluhy pani. DEKUJEME”
“Moc dobrá syrová pizza bez sýru eidam který na pizzu nepatří !!”
“Objednáváme pravidelně. Naprostá spokojenost, pizza vždy chutná,vždy přesně na domluvený čas.”
“Většina z nás zná Alexandrii jako místo pro večerní zábavu a věděli jste že dělají ve stejném prostoru i svatby? :) Jednu jsem měl tu čest fotit, tak přikládám pár fotek pro inspiraci. Všechny fotky jsou absolutně neupravené, pro co největší autenticitu, rovnou stažené z foťáku.”
“Po třech letech znova zrecenzuji a opět dávám pět hvězd . Výborná pizza,skvělý přístup při objednání a rychlé dodání. Za nás veliká spokojenost”
“Příjemná a klidná restaurace v Brušperku u přehrady. Kvalitní obsluha,výborná kuchyně a příjemný personál. To vše dotváří můj názor a velmi rada se na toto místo vracím. Možnost sportovního vyžití kolem přehrady, je zde kvalitní komunikace pro kolečkové brusle. V restauraci je možnost připojení na Wi-fi. Doporučuji pravou česnekačku s tvarůžkou,je výborná. Hezké a příjemné vyžití a posezení v této restauraci, v teplých dnech možnost posezení v predzahradce.”
“Místo jsme objevili poté, co nás odmítli v Andělské Hoře v restauraci U Supa. I když měla paní majitelka sobotní frmol, přesto si sehnala pomoc do kuchyně a zahnala náš hlad. Navíc byla velmi milá. Prostředí je příjemné”