Přehled katalogu
- 487 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 487 výsledků
Procházejte pizzerie v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 487 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 172,386 recenzí a hodnocení.
“Musím říct,že po určitých počátečních problémech jsem překvapen. Obsluha funguje jak má,jídlo na úrovni,řekl bych špičková pizza za velmi přijatelnou cenu. Tak jen to takhle udržet i nadale”
“Doporučuji skvělý personál dobre pivo a luxusní kuchyň s vyladěnymi jídly lepšími než mají jiní chachari zde důkaz místo slibu”
“Vynikající jídlo,milá obsluha.ciste prostředí... denně se přicházím najíst ná denní menu a za mně pecka. Doporučuji”
“Nebyl jsem tam. Přemýšlím nad návštěvou”
“Dnešní večer se velice povedl - Z naší skupiny 15 lidí bylo 15 s jídlem spokojených. Nadstandardní porce za dobrou cenu a navíc nadstandardně rychle hotové. A už dlouho jsem nikde nezažil takto milou, veselou a vstřícnou obsluhu. I když nejsem místní, velice rád se sem vrátím. Děkuji za příjemný servis!”
“Po zkušenosti,kdy mi Foodora dovezla zcela studenou pizzu,kdy jejich omluva byla u pizzy za 400 mi poslat 50 kč,již objednávám jen u firem,které umožní objednat na jejich vlastní platformě.Vybral jsem Marnou slávu..Trošku mě vyděsilo 4.2,ale šanci jsem dal....... Rozhodně nelituju...50cm je 50 cm,surovinama nešetří,vyhoví přáním zákazníka,dovezou rychle a naprosto horké ! Pizza chutnala famozně ! Víc mě baví,psát negativní recenze,ale tady opravdu není důvod.Nutno ale říct,že to byla zatím má 1. zkušenost,takže mohu recenzi reeditovat....Každopádně Leden roku 2026 musím doporučit. !!! Cena super,Foodora si účtuje ohromné nesmysly.....”
“27.9.2025 jsme zde měli rodinnou oslavu a chtěli bychom moc poděkovat číšníkům za krásně připravené stoly, rychlost obsuhy, byli pozorní i k našim dietářům a také v závěru oslavy zůstávali milí a nikdo nám nepřipomínal dodržení domluveného konce oslavy, který jsme “nečekaně” překročili. Nemůžeme zapomenout ani na kuchaře, zvláště jeho kuřecí vývar s nudličkami byl vynikající. Prostě jedna velká radost ze zvoleného místa oslavy. Děkujeme!”
“Pizza Caldo je pro mě už dlouhodobě sázka na jistotu, ale tentokrát mě úplně odrovnali. Pizza Picante Bianca byla neskutečná, těsto nádherně nadýchané, okraje křupavé akorát a kombinace chutí tak dokonale vyvážená, že jsem měl pocit, že někdo přesně ví, co moje chuťové buňky chtějí. Upřímně, tahle pizza vám udělá v puse takovou party, že o tom budou mluvit i sousedi. Každé sousto bylo fakt zážitek. Žádná suchá nuda, ale poctivá, štědrá chuť, která vystřelí náladu nahoru. Objednávka dorazila rychle, pizza byla horká a krásně voněla. Je vidět, že v Caldu makají a chtějí, aby to bylo top. A taky je. A klidně řeknu, že i Italové by mrkali, co je to za slast. Za mě jasná volba, když má člověk chuť na pizzu, která není jen jídlo, ale zážitek. Doporučuju všema deseti.”
“Velké poděkování za včerejší oslavu narozenin. Vše klaplo na jedničku. Opravdu vynikající jídlo a milá a pozorná obsluha. Manželé Hečkovi a Silma je spojení, které opravdu funguje. Ještě jednou díky a ať se vám moc daří.”
“Výborný burger, velká porce, skvělé quesadilly a hlavně velice příjemná obsluha. Určitě tady nejsme naposledy.”
“Příkladná a usměvavá obsluha, krásné a čisté prostředí, vynikající jídlo pro celou rodinu, byli jsme s dcerkou moc spokojeni...”
“Úžasné sýrové okraje a rychlý přílet vosího auta, tahle pizza prostě bodla! :-)”
“Restauraci mohu jen doporučit! Obsluha byla parádní – kluci, kteří nás obsluhovali, byli milí, pozorní a rychlí. Nečekali jsme vůbec, vše nám přinesli včas a s úsměvem. Jídlo bylo výborné, čerstvé a krásně naservírované. Skvělý zážitek, určitě se sem rádi vrátíme!”
“Vynikající pizza. Objednal jsem dnes a přišla vařící, výborná. Rozvozce příjemný. Doporučuji tento podnik všemi deseti. Děkuji”
“Restaurace je ze zahrádkou. Je čistá vč. záchodu . Pivo je tankové a chutná výborně .Obsluha bez problémů stíhala i když bylo plno. Interiér spíše pro fanoušky sportu.. Dvě velké televize a jedna menší u baru . Zároveň možnost sázek . Takže nic na romantiku ale spíše s chlapama na zápas hokeje a fotbalu. Co musím velice pochválit je jejich burger ! Pokud jste milovníci BBQ omacky, pořádně vyškvařené slaniny a Cibulkových kroužku doporučuji Woodstock burger,který jsem si dal já a jsem naprosto spokojen k tomu domácí hranolky s omáčkou . Kamarád měl Queen burger a chválil tak samo. Na burgery se tady určitě ještě vrátíme.Maso nebylo vysušené naopak šťavnaté a měli jsme co dělat abychom ho snědli . Pizzu jsem měl v minulosti taký . Ničím se neodlišovala od ostatních pizzeri v okolí, ale aspoň ji přivezli rychle. Každopádně moji známí si taky chválí rychlost dovozu . Pět hvězd za burgery za pivo a pohotovou obsluhu i když měli plnou hospodu a zahrádku.”
“Klasická vesnická hospoda. Stabilně dobré pivo (Radegast), možnost posedět venku.”
“Vybrali jsme si tři pizzy, které nám chutnaly, s obsluhou jsme byli spokojeni. Akorát mají menší výběr piv a ne úplně čisté sklenice.”
“Tuto restauraci navštěvujeme pravidelně a rádi. Hlavně chodíme na sváteční menu. Teď jsme byli na svatováclavské hody a jídlo bylo velmi chutné. Dali jsme si celý sváteční jídelní lístek, ale vždy jen dvě porce z každého chodu pro čtyři. I tak jsme měli co dělat, aby jsme to snědli. Viz foto kachní prso, pivní omáčka a bramborovo celerová kaše. Obsluha je příjemná, pozorná a ochotná. Ceny jsou adekvátní. Příště jdeme zas. Děkujeme, držte se a vydržte v této těžké době.”
“Po lyžovaní a cestě domů jsme se tady zastavili na jídlo a byli jsme spokojeni. Pizza byla výborná.Partnerka měla nudličky s kuřecím masem, protože ma bohužel bezlepkovou dietu, ale taky si pochutnala. Obsluha byla moc příjemná.”
“Velmi dobré jídlo za rozumnou cenu. Příjemná obsluha. Jen je lepší si jídlo objednat.”
“Výborné pivo, posezení, jidlo a obsluha na jedničku,. V létě super zmrzlina. Nejlepší posezení v Jistebníku.”
“Stylová restaurace s výborným jídlem, rychlou obsluhou a dobrým pivem. Skvěle upečená křidélka bez zbytečných barbecue omáček. Domácí bramborák s vlastním vařeným zelím a výbornou klobáskou.”
“Ja chtěl jednu hvězdu to neslo zrusit:D + dá se tam jíst i pít + cenově dostupné i pro ty na firmě (ÚP) + chvalitebné čepovaní píva - kuchyně zavírá brzo na okresní město - obsluha věčně nas*aná - někdy si jídlo nosíte sami ke stolu nebo domů v krabici.Pozor v kuchyni na záměnu krabic nebo nasranou kuchařku +++++za snahu pracovat na zlepšení+++++”
“Hezký a čistý interiér, příjemná obsluha, nečekali jsme. Dobré jídlo za pár korun, které je krásně naservírované. Fajn výběr z jídel i o víkendu. Parkování prostorné a úplně v pohodě.”
“Jídlo super,obsluha rychlá,cena dobrá. Smažený květák v kukuřičné strouhance,šťouchané brambory s cibulkou a obloha-domácí limonáda zázvor=250kč.”
“Příjemná a vcelku rychlá obsluha a dobrý kolektiv, rozhodně doporučuji”