Přehled katalogu
- 324 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 324 výsledků
Procházejte pizzerie v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 324 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 115,731 recenzí a hodnocení.
“Přijemná obsluha, pravidelně navštěvuji na polední meníčko bohatý výběr.”
“Příjemné prostředí, dobrá pizza i pivo. V pátek tu byvaji akce s různými specialitami.”
“Jsem naprosto spokojen pizza výborná na Prostějovsku jsem lepší nejedl. Až mě mrzí že jsem tuto pizzerii objevil až teď. Snad do budoucna přibude i rozvoz.”
“Nesuďte knihu podle obalu. Podnik sice vypadá jako takový ten pajzlík, kam jdete na levné pivo, dáte si jich pět a spokojeni odcházíte domů... O to větší překvapení ale je, když vám zde rozesmátý Ital přinese skvělou neapolskou pizzu - a to dokonce nejlepší v Olomouci. Jídlu není co vytknout - takto by prostě měla italská pizza vypadat, vonět a chutnat.”
“Příjemná obsluha včetně kuchařů kteří jsou ochotni ukázat dětem jak se peče pizza.”
“Parádní posezení, využili jsme několikrát s přáteli během naší společné pracovní cesty. Obě směny jsou velmi přátelské. Než stihnete dopít skvěle nachlazený bernard, pizzu máte na stole.”
“Absolutně super. Velmi dobre jídlo, příjemná a rychlá obsluha a neuvěřitelné ceny. Při navstevě Jeseníku doporučuji!”
“Na první pohled nevýrazná hospůdka, která ale skrývá velmi dobrou pizzu, vepřové koleno se rozpadalo a zelňačka byla jako od babičky. Určitě doporučuji, obsluha byla ochotná, prostředí není nejnovější, ale vše ostatní to vynahradí.”
“Velmi příjemná venkovská restaurace. K dispozici je obědové menu tvořené 4 jídly a pizzou. Součástí menu je i polévka. Je zde příjemná a milá obsluha.”
“Tak jak pizzu nejím, řekl jsem si po dlouhé době že zkusím tady. Bral jsem si tvarůžkovou s sebou, s tím že ji budu postupně po cestě uždibovat v autě. Ovšem pizza byla tak výborná, že jsem ji snědl ještě než jsem vyjel z dědiny. I s okrajema, které jsou krásně dokřupava takže pizza se dá sníst do posledního drobečku. Krásně tenké těsto, ideální porce ingrediencí. Pokud budu mít zase cestu kolem, určitě se zastavím, a vám ostatním doporučuju to stejné ;)”
“Návštěvu můžu jen doporučit! Byli jsme zde s kamarádem vyzkoušet zelené pivo, které bylo načepováno opravdu dobře. Dále jsem vyzkoušel jak Šeráka, Maestro a Litovel. Všechny byly v pořádku. Na jidlo jsem si dal pizzu Caesar se smetanovým základem, připravenou paní pizzařkou Miluškou. Pizza byla bohatá, chutná a výborná. Pokud se chcete dobře najíst a napít v Uničově, tak jednoznačně Astra!”
“Pizzu určitě doporučuji – těsto je opravdu vynikající, nadýchané a chuťově perfektní. Překvapilo mě, že i když je tahle pizzerie v Kauflandu, kvalitou se vůbec neliší od podniků na jiných místech. Pizza chutná skvěle a působí, jako by byla z tradiční pizzerie, ne z obchodního centra. Doporučuji vyzkoušet.”
“Jídlo naprosto luxusní, výborné, obrovské porce. Ceny super. Vše jen kazila ze začátku obsluha, která očividně dělala, že nás nevidí. Nakonec se přemohla a přišla, pak už bylo vše rychle.”
“Pizza byla výborná ananas navíc a bylo ho tam až moc ale mě to nevadí když ananas tak pořádně. Dal bych si to aji příště.”
“Vždy dobrá obsluha a pizza bývá vynikající. Rozhodně doporučuji . Sice čekací doba 10-15 ale rozhodně se vyplatí počkat . Určitě doporučuji”
“Nechápali jsme hodnocení na foodoře, tak jsme se radši koukli na google a to nás uklidnilo. Nakonec jsme byli mile překvapení bohatostí náplně pizzy.”
“Toto je ta nejlepší pizzerie ve které jsem kdy byl mají velký výběr a obsluha já taky výborná vždy usměvavá doporučuji zajít”
“Byly zde zvěřinové hody, objednala jsem si hamburger s jelením trhaným masem, byl na černém talíři na kterém pod ním ležel papír s natisknutým textem aby to vypadalo jako noviny, kulaté hranolky a brusinková marmeláda. Bylo to výborné, obsluha byla moc milá a místo vypadá také velmi dobře”
“Objednávali jsme přes 30 pizz na setkání spolku. V prvé řadě musím neskutečně pochválit a ocenit celkový přístup bistra. Neskutečně ochotná a milá obsluha, která se snažila úplně ve všem vyjít vstříc, přestože tak velká objednávka pro ně jistě byla náročná. Na rozdíl od několika jiných restaurací v okolí, které nás odmítli... Samotná pizza byla i chuťově velmi dobrá. Mimo jiné má bistro v nabídce také zajímavé a méně obvyklé příchutě. Všichni jsme byli spokojeni a určitě doporučujeme. Ještě jednou moc děkujeme a na viděnou někdy příště!”
“Výborná italská zmrzlina v centru na náměstí v Kojetíně. Příjemné ceny a mnoho druhů ma výběr. Ceny přijatelné a můžete posedět i na náměstí.”
“Skvělé občerstvení,pizza,utopenci,posezení.”
“V areálu MUNA široko daleko jediné občerstvení, ale zato parádní. Na čepu jedenáctka Krakonoš za neuvěřitelných 30 Kč, k tomu jsme ochutnali vynikající bramborák s uzeným a se zelím a také skvělou kulajdu. Obsluha byla hovorná a milá. Bonusem bylo, že i v říjnu jsme seděli venku na slunci na zahrádce.”
“Nenápadné maličké bistro, které jsme našli jen díky dobrým recenzím tady na Google. A musím uznat, že jsme byli mile překvapeni, jídlo bylo výborné. Rozhodně jsme tam nebyli naposledy. Doporučujeme.”
“Měli jsme moc dobrou pizzu Giovanni a Mexicanu. Na zahřátí v chladném počasí nás potěšil horký svařák, tak akorát sladký a alkoholický. Jako dezert jsme vyzkoušeli vynikajicí čokoládový dort. Obsluha byla moc milá a ochotná. Celkově jsme zde byli moc spokojeni a rádi se vrátíme.”
“Nejlepší kebab co jsem kdy měl, obsluha úplně skvělá dokonce jsme si udělali i fotku. Velmi doporučuji.”
“Tohle byl opravdu gastronomicky zazitek, pani majitelka ktera byla fantasticka nas pustila do restaurace ikdyz meli zavreno a sama se nabidla, ze nam osobne uvari, protoze zrovna nemela kuchare. Takovou ochotu a mili pristup jsem asi jeste nikde nezazil. Sem se rozhodne brzo vratime. Dekujeme”
“Kluci jsou super, vždy se smějí, baví se, jídlo je dobré a rychle udělené za příznivou cenu ❤️ mají to velmi útulné. Určitě to nebyla poslední návštěva ❤️”
“Vynikající zmrzlina. Měli jsme meruňku s vanilkou. Meruňková je tak šťavnatá jako ovoce a vanilková je zase hezky smetanová. Taky je tu hezký výhled na tenisové kurty, což ocení i ti, co mají rádi sport. Možnost jít sem sportovat je dobrá. Můžu doporučit na venkovní relax a zábavu.”