Místo jsme objevili poté, co nás odmítli v Andělské Hoře v restauraci U Supa. I když měla paní majitelka sobotní frmol, přesto si sehnala pomoc do kuchyně a zahnala náš hlad. Navíc byla velmi milá. Prostředí je příjemné
Recenze
-
Jiří Baumruk ★★★★★
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Občerstvení U rybníka?
Trasu k Občerstvení U rybníka najdete zde odkaz