Přehled katalogu
- 514 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 81% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 514 výsledků
Procházejte zdravotní klinika v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 514 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 73,632 recenzí a hodnocení.
“Nejlepší lékař pro děti v téhle době u nás.Moc děkujeme”
“jsem velmi spokojena s panem doktorem, peclivej, vse trpelive, ochotne vysvetli, nic nepodceni, konecne se mohu sverit se vsim. urcite mohu doporucit, i kdyz nema tolik zkusenosti mozna.. lepsiho tezko sezenete. moc dekuju. . Lucka S.”
“Fyzioterapeuti velmi pomohli našim závodníkům”
“Dnes jsem byla na měření zraku velmi milé přivítání.. příjemná obsluha jak u měření..tak u výběru brýlí..❤️Štorkova Daniela”
“Úžasná paní doktorka a skvělá sestřička.”
“Psycholozka Mgr. Adriana Nahlikova....Velice mila a prijemna , ze zacatku je clovek nervozni , ale pozdeji se uvolni a povida a povida a vubec nema pocit , ze je u psycholozky , naopak jako by ji znal uz davno.”
“Dávno už to není centrum dr. Tiché. Jinak jsem s rehabilitací spokojená. Jak interiér, tak personál. Milý a ochotný.”
“Paní doktorka Bočková je velmi vstřícná a empatická lékařka. Jako pacient oceňuji, že nepředepisuje zbytečně moc léků a vyšetření, ale vždy se snaží najít příčinu problému a zvolit co nejšetrnější léčbu. Když si neví rady, doporučí vyšetření u specialisty. Díky jejímu citlivému přístupu a odborným znalostem se u ní cítím v dobrých rukou. Vřele ji doporučuji všem pacientům, kteří hledají zkušeného a lidského praktického lékaře. Její péče je na velmi vysoké úrovni.”
“Skvělé místo pro lidi,viděl jsem co všechno zde umí za věci, nádherná keramika,vše má smysl.Milan”
“Tato Léčebna respiračních nemocí,za mě osobně je moc důležité zařízení.Vážím si si veškeré práce všech zaměstnanců které zde pracují....Jsem velmi spokojený s celým personálem od doktorů po milé sestřičky a pro hodné paní uklízečky Jezdím tam docela často za mámou. Moc si vážím vaší práce... Tímto vám chci všem moc poděkovat,jak se staráte o pacienty který to moc potřebují.Děkuji ........”
“Jako jediná lékárna měla lék, který jsem po obvoláni cca 30 lékáren sehnal teprve zde. A ještě zde byla velká ochota medikaci mi krátkodobé rezervovat.”
“Velmi Dobrý pristup na profesionalni urovni”
“Jsem velmi spokojená. Pan doktor i sestřička jsou super!”
“Pomoc lidičkam je velice důležité”
“Má zkušenost s lékárnou je prvotřídní, co se týče přístupu k zákazníkům. Nejprve si do lékárny zavolám, zda mají mně předepsané léky na skladě v dostatečném množství, poté mi stačí pouze přeposlat elektronický recept na mobilní telefon lékárny a nebo papírový recept nafotit a odeslat jako email na emailovou adresu. Lékárník mi dá vědět až budou mít celou mou objednávku kompletní, abych nemusel jezdit na etapy, nejsem totiž ze Semil. Dokážou poradit i se zdravotním problémem a doporučit účinný přípravek, nebo i levnější alternativu než je na receptu, aniž bych něco levnějšího poptával. Jen je smutné, že v naší republice není možné léky na předpis zaslat prostřednictvím e-shopu lékárny Dr Max "Zákonodárci se pouze hádají, o nesmyslech místo toho, aby pro občany schválili zákony co jím zjednoduší život, snadnějším přístupem k lékům na erecept, a zdravotními pomůckami, na které stále musi lékař napsat papír.( Na mast Vám napíšu erecept, ale pro poukaz na gazove čtverce a náplast si musíte osobně vysedět v čekárně frontu nebo si tento pomocný materiál proplácený pojišťovnou zakupte sám). Je pěkné to, že lékař může předepsat lék pomocí ereceptu, ale člověk stejně musí jet někam do lékárny. Přitom by stačilo svému lékaři říci, kterou lékárnu upřednostňují a on tam erecept zašle přímo k vyřízení, nebo si ho tam přepošlu sám. Druhý den dostanu zásilku zaslanou e-shopem jako, když si objednám vitamíny....Jak lék užívat mi říká lékař, popřípadě si zavolám do lékárny, když si nejsem jistý zda mohu užívat léky od dvou různých lékařů současně, kvůli kontraindikací. Na tuto informaci se většinou ptám lékařů, kteří mi léky předepisují, přičemž je seznámím s leky, které užívám. Většinou se odborní lékaři na mou medikaci ptají automaticky nebo ji mají od obvodního lékaře na žádance na vyšetření. Proto mi hlava nebere proč ve 21 století, kdy vláda a ostatní státní aparát stale dokola mluví jak digitalizuje, nezdigitalizují to co občan využije častěji než 1x za rok (a stejně musí na úřad pro doklad, který někdo orazitkuje, ten co najde na portálu občana nenahrazuje úřední doklad třeba výpis o beztrestnosti pro zaměstnavatele)." Věřím, že by tuto službu využívalo více lidí, kteří bydlí na vesnicích a do nejbližší lékárny musí dojíždět několik kilometrů veřejnou dopravou, někdy i vícekrát protože si do lékárny předem nezavolají, nýbrž předpokládají, že jejich lék je automaticky stále skladem. Takto by jim jejich lékař vystavil elektronický recept (ušetřil papír), který pouze zašle na preferovanou lékárnu a lékárna jim pošle léky, popřípadě je kontaktuje s některými doporučeními potravinových doplňků, nebo vitamínů vhodných užívat při léčbě předepsaným lékem, nebo se dohodnou na alternativním léku jiného výrobce při výpadku vámi užívané značky. Zákazník druhý den obdrží zásilku na dobírku, nebo přes e-shop zaplatí standardně, jak při jakékoliv jiné objednávce, doplatek na recept platebni kartou, nebo bankovním převodem. Lékárna použije k doručení svého smluvního dopravce.”
“Ochotní a velmi hodní a tolerantní,jak pan doktor,tak sestřička Blanka.”
“Chodím k paní doktorce celý y život a velká spokojenost, příjemné jednání co pamatuji.”
“Příjemné prostředí, šikovné ruce”
“Je mi 48 let a celý život jsem trpěla atopickým ekzémem. Objížděla jsem lékaře, užívala kortikoidy, ale nic mi dlouhodobě nepomáhalo. Před dvěma lety jsem objevila tradiční čínskou medicínu a paní Křížovou — a za půl roku mě dala doslova dohromady. Díky bylinným čajům a individuálním terapiím můj ekzém zmizel. Paní Křížovou mohu doporučit každému, kdo hledá komplexní a lidský přístup ke zdraví i psychické pohodě. Cítím se dnes mnohem lépe jak fyzicky, tak po stránce vztahů a jsem opravdu vděčná za tuhle zkušenost.Děkuji”
“Ano , toto místo je pro ženy.Ale ze zkušeností svých známých a přítelkyň vím,že se vracejí vždy spokojene a jakoby v jiné dimenzi.Jako muž hodnotím kladně díky pozitivní síle mých protějšků.Dorucuji všem”
“Jo super, jinam nechodím. WC je na klíč u sestry,čisťoučké.”
“Opravdu skvělý tým profesionálů, nejlepší dentální péče, kterou si člověk dokáže představit. Jsem ráda, že mám tu čest a jsem v péči rodiny Pourů. Lidský a naprosto profi přístup.”
“Netrvalo dlouho a i bez objednání jsem se dostal do ordinace na přeměření očí. Dobře zorganizované a profesionální.”
“Jsem nadšená z profesionálního i lidského přístupu v optice Skrbková. Hned při příchodu mě vždy přivítá milý a ochotný personál, který se opravdu zajímá o potřeby zákazníka. Vyšetření zraku proběhlo velmi pečlivě a srozumitelně – vše bylo vysvětleno krok za krokem, takže člověk přesně ví, co a proč se dělá. Není to jen „odbavené“ vyšetření, ale opravdová péče o zrak. Pomohli nám vybrat brýle a čočky. Brýle nejen sluší, ale i perfektně sedí. Oceňuji rychlost, kvalitu a příjemnou atmosféru, která v optice panuje. Rozhodně s čistým srdcem doporučuji všem, kdo hledají poctivý, osobní a přátelský přístup – tady se o Vás opravdu postarají s vysokou úrovní služeb. Děkujeme”
“Navštěvuji již 4. rokem pana Bondara a nemám vůči němu žádné výhrady. Naopak. Je velice pečlivý. Do té doby jsem nezažila, že by při broušení zubař vyměňoval nástavce. Při vytrhávání zubu moudrosti, který mi rostl do sedmičky byl excelentní. Vytrhl ho precizně bez komplikací. Měla jsem pocit, že pracuje tak, jako kdyby byl pacient on sám. Jiného zubaře nechci !!!”