Přehled katalogu
- 514 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 81% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 514 výsledků
Procházejte zdravotní klinika v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 514 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 73,632 recenzí a hodnocení.
“Proti Bille v Jablonci je to nádhera!Krásný pult se salámy-čerstvé vše,pečivo měkké a čerstvé zkrátka opak Jablonce!!!!”
“Jsem invalidní důchodce a vlastním průkaz ZTP, ráda jezdím do obchodu nakupovat ale bohužel v současné době není možné kvůli parkování, připadá mi že jedno místo před obchodem je nedostatečné pro ZTP, měli byste se požádat o více míst”
“Potraviny ve velmi dobré kvalitě nenašla jsem nic zkaženého,obsluha přívětivá (pokud jsem hledala jakýkoliv produkt bylo mi vždy ukázáno i když dotyčný nebo dotyčná dělali něco jiného). Je jen smutné když jsou od hor většinou se na nás už nic nedostane-je to vždy z koupené a nebo byli jenom dvě krabičky a prostě toho málo, ale nevíme kdy nám to zavezou chápu, ale pro nás kteří nežijeme v Semilech je to smutné-samozřejmě prodavači a prodejna za to nemůže, měli by se zamyslet ti lidé kteří dávají ty reklamy do televize).”
“Dekuji vsem na rehabilitacnim oddeleni, ze se mnou maji trpelivost a s usmevem a vlidnym slovem se mi snazi pomoct v me nelehke zdravotni situaci. Preji vam krasne Vanocni svatky a do noveho roku hlavne zdravi.”
“Opakovaně jezdím do tohoto servisu a vždy odjíždím spokojená. Největší předností je slušné a vstřícné jednání a ochota vyhovět při urgentních věcech. Některé drobné (časově nenáročné) opravy jsou po předchozí domluvě dokonce na počkání. Za mě je to super autoservis :)”
“Bezvadny pristup, nic neni problem”
“Výborný a profesionální přístup, vřele doporučuji.”
“Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce za rychlou pomoc při akutní bolesti zubu. Vzala mě hned. Diky ní jsem se zbavila velkých bolestí. Je skvělé mít takového zubaře.”
“Nevím koho ostatní v recenzích zmiňují, ale já mám osobně s touto lékárnou výborné zkušenosti. Pan lékárník i paní lékárnice vždy ochotně poradí. Naprosto jiný přístup než někde v nákupním centru.”
“Dobrý den, dávám pět hvězdiček panu Petrovi. Konečně někdo vstřícný v této lékárně. Děkuji Vám”
“Klasická poliklinika s lékárnou”
“Jsem moc šťastná, že jsem byla s dcerou na léčení u paní doktorky. Dcera byla přes 30 dní v nemocnici a žádné zlepšení, spíše naopak . Celý zoufalý jsme oslovili paní doktorku . Její péče byla úžasná . Nastavila nám léčbu, chodili jsme na akupunkturu. Již po první návštěvě se dcera o dost zlepšila, což se nestalo za celý pobyt v nemocnici. Teď se nám léčba chýlí ke konci , jelikož je dcera skoro zdravá a já vám paní doktorko moc děkuji. Doporučuji vás na 100%.”
“Vždy skvělá péče, ochota, příjemné jednání a samozřejmě vynikající odbornost. Kéž by to tak bylo i jinde.”
“Terapeutický kurz se vedl ve velice přátelském duchu. Díky dobrému kolektivu a skvělému vedení panem Ing. Michaelem Fenklem”
“Káťa je moc milá a empatická doktorka. Oceňuju individuální přístup.”
“Dodavatel jim spatne naplnil lahvicky, takze obsahovaly penivou koupel místo nepenive, ale priznali to, i kdyz jsem to vubec nemusel zjistit. Ferove jednani, diky!”
“Profesionalita, odbornost, maximální spokojenost...”
“Moc děkuji, neskutečně rychlé vyřízení reklamace. Všichni jsou zde moc příjemní, a rádi poradí. Když budu řešit cokoliv ohledně brýlí, tak jedině do Centrálu c Jablonci .”
“Já bych chtěl poděkovat celému personálu oddělení kardiologie na 6. patře za opravdovou snahu mi pomoci. Pobyt u vás byl především díky sestřičkám, které jsou velice ochotné a milé , ale i vzdělané ve svém oboru, příjemný, vzhledem ke zdravotním problémům. Díky vám všem.”
“Děkuji týmu lékařů, zdravotních sester a ošetřujícímu personálu oddělení interny /lůžková část/ za laskavý přístup a příkladnou péči o mého manžela Josefa Klingera. Jste skvělí, moc si vážíme vaší práce. Irena a Josef Klingerovi”
“Naprosto super, podle nekterych hodnoceni jsem se bal co me ceka. Ve vysledku usmevava sestricka a pan zubar naprosta spicka. Neustala komunikace zda neco neboli, vsechno v klidu, X injekci, pred kazdym ukonem upozornuje co prave jde delat. Naprosto uzasny!”
“Krásný obchod na dobrém místě. Jezdím sem velice rád. Všechno zboží je přehledně uspořádané a obsluha je milá a vstřícná.”
“S nákupem v Albertu jsem spokojená. Ochotne prodavačky, hodně zboží a skvěle akce jsou fajn. Obchod je pro mne blízko což je velmi příjemné. Jedna věc mi tam, ale vždycky hned bouchne do očí. Myslím že by prezentaci obchodu jenom prospělo, když by pán z úseku zeleniny aspoň po ránu nastoupil směnu v čistém oblečení.”
“Příjemný a ochotný personál, velký výběr sortimentu, hodně akcí 2+1 zdarma”
“Blízko parkoviště a rozlehlý městský park.”
“Příjemný personál. Vše v pořádku.”