Recenze

  1. Vít Drahoňovský ★★★★★

    Vloni jsem byl v léčebně dva měsíce a hodně mi pomohli skvělý vstřícný personál

  2. Jakub Kovář ★☆☆☆☆

    Nepochopím, jak je možné pustit domů pacienta, který je na kyslíku, bez kyslíku se slovy, že si musí kyslík obstarat sám v pondělí (den propouštění byl pátek). Po propuštění jsme nedostali ani důležité léky. Pacienti nemají k dispozici ani telefon, skrz který by si mohli přivolat pomoc. Sestry jsou proškolené snad jen z filmů. Na dotazy ohledně léku a rehabilitací nám bylo sděleno, že si to máme vyhledat na internetu. Tato léčebna nám vzala milovanou babičku, kterou pustili v pátek bez kyslíku domů. Druhý den nám babička přestala dýchat v náruči. Babička domů přijela s léky, které doktor potvrdil, že má zakázané a ještě byly zaměněné. Apeluji, aby lékaře a zdravotní sestry dělali ti, kterým na lidem opravdu záleží. Toto je pochybení a zaváhání nejen primáře oddělení, ale také personálu. Za babičkou jsme chodili denně na návštěvy a ani po několika hodinách se setry nezeptaly, zda je vše v pořádku. Jediné, na co se sestry zmohly, byl věčný smích ze sesterny. Péče žádná i přesto, že je v dokumentech z JIP jasně napsané, jak se má s pacientem zacházet. Přál bych si méně lidí ve zdravotnictví s tímto přístupem. Větší péče o lidi je i ve fabrice, než zde ve Cvikově, kde člověku nedají napít a za celý den ho nezkontrolují.

  3. Bozenka Hrubá ★★★★★

    V této léčebně jsem stravila 3 měsíce a byla jsem absolutní spokojená. Pomohli mi a personál, lékaři ochotný a čistota úžasná ,že jsem to nezažila. Přeji všem hodně zdraví. Zdraví Božena.

  1. Nikola Šmídová ★★★★★

    Máme ve Cvikově babičku. Je tam třetí týden a musím pochválit tuto léčebnu. Babičce je 84. Má chopn v těžkém stádiu. U nás v nemocnici už ji málem odepsali. Tady jsou lékaři opravdu kapacita. To jsou i babičky slova. Prožila si na LDN u nás své. Je jí v této léčebně opravdu dobře, zlepšila se jak zdravotně, tak psychicky. Tady lékaři i sestřičky opravdu pomáhají. A pokaždé, když za babičkou přijedeme o víkendu, tak jsou všichni upřímně pozitivní. Veliký dík za babičku. I když je stará a velice nemocná, tak se tam cítí v bezpečí a je v příjemném prostředí. Taková péče a přístup k nemocným lidem by měl být všude. Babička si chválí opravdu vše. Jak lékaře, sestřičky, kuchyni.... Informace o zdravotním stavu také super. Člověk se nemusí ani nějak ptát a informace se vám dostanou do detailu

  2. Tomáš Dvořák ★★★★★

    Tato Léčebna respiračních nemocí,za mě osobně je moc důležité zařízení.Vážím si si veškeré práce všech zaměstnanců které zde pracují....Jsem velmi spokojený s celým personálem od doktorů po milé sestřičky a pro hodné paní uklízečky Jezdím tam docela často za mámou. Moc si vážím vaší práce... Tímto vám chci všem moc poděkovat,jak se staráte o pacienty který to moc potřebují.Děkuji ........

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace?

Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace se nachází na adrese 532, Martinovo údolí 532, 471 54 Cvikov, Česko

Jaké je telefonní číslo Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace?

Můžete kontaktovat Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace na čísle +420 487 714 501

Jak se dostanu k Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace?

Trasu k Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace najdete zde odkaz

Advertisements