Přehled katalogu
- 38 Firmy celkem
- 2.3 Průměrné hodnocení
- 53% S recenzemi
- 21% S fotografiemi
Nalezeno 38 výsledků
Procházejte psychiatrie v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 38 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 2.3/5 na základě 180 recenzí a hodnocení.
“Lidský přístup, nejlepší psychiatr široko daleko.”
“Sestřičky jsou zlaté. Jsou starostlivé, krasné a hodné. Všichni zaměstnanci (doktorky, sestry, učitelky, psycholožky, uklízečky, atd...) dělají co mohou aby dětem pomohly. Jmenovitě chci poděkovat sestřičce Evě, protože to je legenda a paní uklízečce Lence, protože na mě byla vždy hodná i když dělám bordel a je to moc laskavý člověk.”
“Je tam strašnej blázinec. Jednou jsem tam byl na návštěvě. Najednou vyběhl odněkud chlap , dva metry, sekeru v ruce a hnal se na mě. Utíkal jsem celým nově postaveným blokem, v oknech mříže, dveře všude zamknuté. Na konci chodby mě dohnal, sekeru napřáhl ke mě a řekl " A teď honíš ty mě.". Jak píšu, je to blázinec!”
“Paní Taušová je skvělá doktorka, děkuji za pomoc”
“Příjemné místo a skvělí odborníci..”
“Profesionální přístup, mám k paní terapeutce velkou důvěru.”
“Perfektní chodím tam moc ráda jana hruskova”
“Vynikající, lidská paní doktorka i sestricka”
“S komunikací s doktorem jsem spokojený.”
“Jo super, jinam nechodím. WC je na klíč u sestry,čisťoučké.”
“Paní psycholožka velice příjemná, snaží se pacientům pomoci. Velká spokojenost”
“Jsem schizofrenik a pan doktor mi dal zyprexu.A chce abych chodil denně 20 kilometrů.a ještě mi řekl ,že jsem obézní a že jsem šikovnej když jsem si upekl sám chleba.Eduard Komrska”
“Chtěl bych poděkovat paní doktorce za sezení ve středu, chodil jsem moc rád. Vy, pan psycholog i lidi, vše si sedlo a pomáhalo mi to. Doporučuji všem.”
“S panem doktorem mám dlouholeté zkušenosti a velmi dobře, vždy mě vyslechne, poradí a vždy se mu mužů se vším svěřit. Mám zkušenosti s více psychiatry a mužů říct že je jeden z nejlepších.kdyz je nejhůř a potřebují vyšetřit co nejdřív aniž bych se objednávala nebo čekala v čekárně tak mě přijme přednostně.Doporučuji!”