Přehled katalogu
- 724 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 31% S fotografiemi
Nalezeno 724 výsledků
Procházejte zvířecí nemocnice v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 724 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 101,928 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje zvířecí nemocnice z měst jako Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj a dalších.
“Skvělý personál, rychlé odbavení, dobré ceny, úžasný přístup.”
“Tak tohle bylo skvělé ! Tak důkladně prohlédnout psa jsem ohromen ,pan doktor empatický, přátelský klinika čistá ticha a na baru bonbóny citronové jsou nejlepší !”
“Po dnešní zkušenosti můžeme pana doktora jenom doporučit! Při problémech s půlročním štěnětem nás přijal v půl 10 večer. S ochotou a vřelým přístupem nám pejska vyšetřil, vše vysvětlit a pomohl. Ještě jednou moc děkujeme!”
“Úžasné místo,kde vždy vyjdou vašemu mazlíku vstříc .”
“Doktorka i sestřička jsou příjemné a na zvířátka hodné. Na vyšetření není nutné se objednávat.”
“Děkujeme paní doktorce, že nás včera nečekaně přijala, když se nám otrávil pejsek. Nikdo nevěděl, čím se otrávil. Paní doktorka začala hned jednat, udělala kompletní krevní rozbor a napojila pejska na kapačku. Kapačka jela skoro 2 hodiny, sestřička s lékařkou se na nás chodily dívat co 15-20 minut, takže nám to i rychle uteklo. Obě jsou moc empatické a je vidět, že si tohle povolání zvolily srdcem, a i tak pracují. Moc děkuji za záchranu mýho psího miminka.”
“Z našich zkušeností vzdy příjemné jednání. Sice si chvilicku počkate v čekárně, občas vas pri blbým dotazu i okřikne sestra, ale lékaři jsou perfektní a váš mazlik je v dobrých rukou. Děkujeme”
“Naprosto úžasný přístup ke zvířatům - recepcí počínaje. Máme neošetřitelného pejska, ale paní doktorka i sestřička k němu přistupovaly s neuvěřitelnou trpělivostí, empatií a citem. Byli jsme u paní MVDr. Petrecké - jste skutečný anděl pro zvířátka. Děkujeme za tuhle zkušenost. ♥️”
“S veterinárními ordinacemi v okolí mám ohromné zkušenosti a tato je bezkonkurenčně ta nejlepší. Veterinárních ordinací jsem vyzkoušela mnoho, protože mám fretku (a navíc poměrně agresivní) a naprostá většina doktorů ještě žádnou neléčila. Zde ale byli velice profesionální a byla jsem více než spokojená. Teď jsem navíc zažila i jejich přístup, když už zvířátku není pomoci. Byli jsme zde s králíčkem, který už byl ve velmi špatném stavu, zejména kvůli přechozí chybné léčbě na jiné veterině. Paní doktorka nám velice citlivě ukázala všechny možnosti, vše podrobně vysvětlila a dokonce nás zanechala v ordinaci, abychom to mohli zpracovat a rozhodnout se. V situaci, kdy musí být vaše zvířátko utraceno, si neumím představit lepší zacházení, než které bylo nám i králíčkovi poskytnuto. Mockrát děkujeme.”
“Děkujeme za rychlé, úžasné a profesionální jednání. Tam, kde si jiní netroufli, zde bez zaváhání odvedli perfektní práci.”
“Děkuji za citlivý přístup paní doktorky Šikýřové a za milou sestřičku, při uspání /eutanazii/ mojí milované kočičky.”
“Tímto bych chtěla moc poděkovat celému týmu veterinární ordinace MVDr.Břetislava Frýby a MVDr .Richarda Drahoně za záchranu našeho psího miláčka Benjiiho ,spolkl cizí těleso je po operaci a je úplně v pořádku ,úžasný přístup a péče celého kolektivu ,jsou to profesionálové a lidi na svém místě tuto veterinární ordinaci vřele doporučuji a ještě jednou všem moc děkujeme Kirschnerovi”
“Skvělý přístup, profesionální chování”
“Chodím sem už tři roky a jsem maximálně spokojený. Chovají se hezky k zvířatům i majitelům. To hlavní mají in house, takže když potřebujete nějaké testy, tak se vše rychle vyřeší.”
“Ráda bych touto cestou chtěla dodatečně poděkovat všem lékařům, zdravotním sestřičkám a bratrům za veškerou vynikající lékařskou péči, kterou mi věnovali při mém závažném onemocnění Aneuryzma v nemocnici v Hradci Králové na operačním sále Angiointervenčního oddělení a na JIPU neurochirurgie…. a zároveň také moc děkuji za příjemný a lidský profesionální přístup….děkuji Olga Trojková”
“Už k paní doktorce jezdím asi 10 let. Mám tři psy a kocoura. Vždy mi pomohla. Navíc se mi líbí i její přístup. Nehraje si na veterinářku z televize, ale ani nic nezanedbává. Nesnaží se za každou cenu vnutit farmaceutika. A i o tématech mimo zvířata se s ní dobře povídá :)”
“Doporučuji výborná péče o domácí mazlíčci”
“Paní doktorka je úžasná. Nejen, že je okamžitě poznat, jak miluje zvířata. Pečlivě diagnostikuje, vysvětluje, oč jde, k čemu slouží medikamenty a proč je nasazuje, co je potřeba hlídat a jak probíhá "zlepšování stavu"... Odcházela jsem vybavená všemi potřebnými informacemi, tedy i uklidněná... Kocourek byl sice "hysterický", ale přesto ho paní doktorka s přehledem a jemnocitem zvládla. Všem, kdo budou potřebovat pro svá zvířátka veter. pomoc, doporučuji. A děkuji.”
“Velmi děkuji,za záchranu kocoura a následnou péči.Profesionální a lidský přístup.Ještě jednou děkuji.”
“Vstřícný a profesionální přístup při ošetření našeho bulíka na dovolené. Zdeněk Šidlo Cheb”
“O Charlieho zde bylo velmi dobře postaráno poté, co si zlomil dráp a hodně krvácel.”
“Chodíme do této ordinace přes 10 let. Vždy mi poradili a skvělá péče o naše mazlíčky. Před rokem měl náš jezevčík problém s páteří. Maximálně mi vše pomohli vyřešit a doporučili léčbu. Zvládli jsme to bez operace. Dnes by nikdo nepoznal, že měl vyhřezlou plotenku. Zlaté ručičky... Děkujeme”
“skvělá zkušenost..., nadstandartní ochota i péče v momentu nouze....operace akutního poranění jednoho z mých psů po tel domluvě prakticky ihned po příjezdu. nic než díky za super lidskej i profi přístup zároveň!”
“Paní doktorka příjemná,ochotná,ošetření,aplikace injekcí apod.s citem. Vše vysvětlí. Operace s precizností. Cenově velmi rozumná. Ochotná pomoci ošetřit mimo pracovní dobu,o víkendech. Řešila mi u psů nejen očkování a zánět uší,ale např.operaci nádoru psa,kastraci,pooperační nutnou dlouhodobou péči, zánět močověho měchýře psa. I po takovýchto bolístkách,nepříjemných vyšetřeních,cévkování,injekcích atd.ji můj pes zbožňuje. Vždy ji na ulici pozná a z dálky se k ní hlásí. Vždy při procházce kolem musí paní doktorku zajít pozdravit. Po jakémkoliv ošetření u ní drží jak beránek a následně paní doktorku umazlí. Lidská,empatická,příjemná paní doktorka. Doporučuji a nikam jinam bych už nešla.”
“Máme s touto veterinární klinikou skvělou zkušenost. Náš kocour musel podstoupit náročné operace a pan doktor se o něj postaral s maximální profesionalitou a lidským přístupem. Oceňujeme krásné prostředí kliniky i ochotu pomoci ve vážných situacích. Díky skvělé péči se kocour zotavil a tuto kliniku můžeme s čistým svědomím doporučit.”
“Velmi milý přístup, kočičku zachránila, ikdyz jsme přišli za 5 minut 12.”
“Moc krásná ZOO. Původně jsme si mysleli, že to bude procházka na pár minut ale zůstali jsme skoro dvě hodiny. Nad hlavou nám opravdu létali Arové, dikobraze tak z blízka jsem nikdy neviděla. Většina zvířat je opravdu vidět z par centimetrů. My mame krasny zážitek, o zvířátka je opravdu hezky postaráno a vstupné tomu odpovídá :)”
“Chtěla bych ocenit práci i přístup ke čtyřnohym pacientům. Držim palce a jen tak dál”
“Super přístup zdejších veterinářů.Chválím i za kamarádku s koťátkem.”
“Chtěl bych moc poděkovat paní doktorce (oběma), že mi přesnou léčbou zachránila malou krysařici. Na začátku léčby to nevypadalo vůbec dobře, po několika měsících se pejsek vrátil do štěněcího období. Přístup, empatie, lidskost, láska ke zvířatům...”