Přehled katalogu
- 81 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 81 výsledků
Procházejte zvířecí nemocnice v Kraji Vysočina. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 81 výsledků v Kraji Vysočina. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 5,481 recenzí a hodnocení.
“O křečky a zvířátka se starají dobře.Zvířátka odtud se dožijí,tak jak se mají.Nejlepší zverimex ve Velkém Meziříčí.”
“Jelikož su gramla, tak sem se sekl sekyrkó do kolena, ranka sice jen na cca 3 cm, ale hluboka a docela rozšklebena. Že je to na šiti rozhodla moja od fochu po videohovoru, tak jsem valil do nejbližšího nemálu s pohotovosťó. Od přijmu, přes ambulanci, v ktere sloužil pan MUDr. Janů, rentgen a sestričku-asistentku na "sálu", byli všeci naprosti profesionálové a při sobotnim dopoledňu velmi mili a ochotni. Cele to zabralo cca 1 hodinu. V porovani s ostatnima pohotovosťama, ktere jsem kdy navštívil, ať už jako doprovod, nebo sám, tato opravdu v přístupu vyčnívala. Navíc je nemocnica pěkně opravená a s přilehlym parkovišťem, takže pro lufťáka z lontu jasnéch 5/5.”
“Touto cestou bych chtěla poděkovat za péči, vstřícnost, trpělivost, ochotu personálu Vysoči ské nemocnice v Humpolci. Už při příchodu do recepce Vás zdraví paní recepční a i na oddělení tomu není jinak. Nikomu není za těžko Vám poradit, ukázat co potřebujete. Po velkém zklamání z interny v Pelhřimově jsem s péčí ve Vysočinské nemocnici velmi spokojená. Děkuji ❤️”
“Dnes jsem na pohotovost dorazila hodinu a půl před zavírací dobou a i přes to personál ochotný a profesionální. Lepší pohotovost jsem nezažila. Moc děkuji.”
“Byla jsem na dětském oddělení a moc se mi tam líbilo. Doktoři i psychologové byli hodní a pomáhali, když mi bylo těžko. Sestřičky byly milé a vždycky se o nás dobře staraly. Pracovní terapeutky s námi dělaly různé vyrábění.Líbilo se mi, že jsme mohli chodit ke koním a starat se o ně. Našla jsem si tam hodně kamarádů.”
“Dobrý den,pro všechny kteří čtou tyto "pravdivé" recenze chci říct, že pobyt v této nemocnici mi nesmírně pomohl a to že tady píšou bývalí pacienti hnusné recenze je proto, že se vyléčit nechtěli a nebo si nechtěli připustit svojí nemoc a ano musím přiznat že opravdu to nebylo vždy růžové a noci jsem brečela protože jsem chtěla domů,ale naopak potom jsem brečela když jsem odcházela. Musíte si prostě přiznat že na sobě musíte pracovat a přiznat si taky že není cesty zpět ale rozhodně neopouštějte léčebnu,pak by jste toho litovali.Personál a učitelé ve škole se k vám bude chovat tak jako vy k nim a musíme pochopit že práce s psychicky nemocnými dětmi nebo dětmi s velmi špatným chováním není úplně lehké a samozřejmě s některou sestrou si nesednete to je jasné ale záleží hlavně na vašem chování.Musím říct že narozdíl od ostatních léčeben je tato procházka rájem,protože ne všude se k vám chovají jako k pacientovi,ale spíše jako k vězni.Ke mě byla většina sestřiček vždycky hodná a měla jsem je ráda a mám je doteď moc moc ráda. Takže všichni kdo se bojí tak se nebojte protože není to tam tak hrozné jako se tady píše. Nejtěžší je první týden a pokud ho přežijete budete tam pak rádi.S pozdraven bývalá pacientka.”
“Touto cestou bych chtěla poděkovat p.primaři M.Drábovi,sestřičkám, rehabilitačním sestřičkám a celému personálu NIP za skvělou péči o mého přítele p.Aloise Dítě.Jste super tým.Se srdečným pozdravem přítelkyně B.Jindrová”
“Příjemná a vstřícná paní doktorka.”
“Paní doktorka, že které je cítit krásný vztah především ke zvířatům a ne k výdělkům. Naše zvířata se u ní po chvíli přestanou i třást. Je opravdu výborná, vřele doporučuji.”
“Výborná paní doktorka. Děkujeme za ošetření naší čuby , které je 14 let”
“Je vidět citlivý přístup i zkušenosti.”
“Skvělý přístup, empatie a ochota paní doktorky Elčknerové. Děkujeme”
“Dnes v noci jsem akutně sháněla veterinu, která má pohotovost...a jsem nesmírně ráda za to, že jsem mohla s rodící fenkou okamžitě přijet, jelikož porod štěňátek nebyl zpočátku vůbec úspěšný a fenka mi porodila bohužel dvě mrtvá štěňátka, volala jsem na doporučení tuto kliniku. Přístup od počátku ač už po telefonu s panem doktorem Žákem, označení kliniky v nočních hodinách majáky, abych jí nepřehlédla...po příjezdu příjemný pocit z toho, že neotravuji v noci jsem se začala uklidňovat. Lékař provedl veškerá potřebná vyšetření a po konzultaci a následném příjezdu pana doktora Šťastného provedli císařský řez fence a zachránili jak především jí samotnou,tak i dvě štěňátka. Za to jsem nesmírně vděčná a vážím si toho!! PROTO OPRAVDU NEVÁHEJTE KDYKOLIV VOLAT PRÁVĚ TUTO KLINIKU,KDE BUDETE Z CELÉHO TEAMU CÍTIT TO, ŽE JSOU TU PRÁVĚ PRO VAŠE MILÁČKY AČ PŘIJEDETE O PŮL NOCI JAKO JÁ! Dnes”
“Velká spokojenost a poděkování v péči o psí mazlíky a všechna zvířátka všem třem veterinářům ve Starém Pelhřimově. Lidský přístup k zvířátkům a jejich profesionalita, čehož si nejvíce cením. Náš jokšír se tam těší, i když je nemocný. Moc díky za Vaši péči. Myslím si, že kdyby uměla zvířátka mluvit, že by poděkovala sama.”
“Moc děkuji za vstřícný přístup a rady. Přijeli jsme v sobotu v 11:50 se zvracejícím psem. Paní doktorka mu píchla injekci, atb, doporučila krmivo, které mu vyhovuje ( konečně ). Moc děkujeme za ošetření.”
“Pan doktor ochotný, milý, vše perfektně vysvětlí. Klinika s veškerým moderním vybavením pro přesnou diagnostiku.”
“Pan doktor i jeho kolegyně jsou moc příjemný a ochotný. Vše krásně popsaly,vysvětlily, poradily. Operace pejska proběhla dobře vše mi bylo řečeno i tipy a rady co dal. Kontroly super. Doporučuji”
“S panem doktorem jsme řešili už snad vše… i to nejhorší. Jsem mu vděčná za vše, co se snažil udělat. Oceňuji jeho přístup a profesionalitu.”
“K paní doktorce chodíme skoro 10 let. Opravdu profesionální a laskavý přístup. Ošetří jakékoliv zvíře. Proběhl u ní i operační zákrok mojí fenky a vše naprosto v pořádku. Fenka k ní chodí ráda. Ochotně vše vysvětlí, poradí,nikdy nebyla arogantní,jak tady popisuje jedna paní. Snažila se i ošetřit akutně morče, se kterým jsem k ní dorazila, ale bohužel už nebylo pomoci,což nebyla ale její vina. Takže za mě určitě spokojenost a budeme k ní chodit i nadále i když již nebydlíme v Pelhřimově.”
“Výborná lékařka. Je milá ke zvířátkům i jejich majitelům.”
“Ochotná paní doktorka, milý přístup a skvěle vysvětlení každého detailu.”
“Paní doktorce Kalendové a jejímu personálu, děkuji za profesionální přístup, laskavost, pracovní nasazení a zacházení s těmi němými tvorečky. Vypsala bych tu milion věcí, ale jedno velké děkuji, patří jen vám, za záchranu mé psí holčičky. Ani ta dálka mi nevadí k vám jet, hlavně když vím, že jsou má zvířata v těch nejlepších rukou. Děkuji vám ❤️”
“Moc milé a šikovné paní doktorky. Je opravdu vidět, že mají rády zvířátka. Mně i pejskovi vždycky udělají radost ňamky za odměnu za očkovaní.”
“Jsem naprosto spokojená, skvělý profesionální přístup, vše vždy vysvětleno, přistup ke zvířatům na jedničku, doporučuji!”
“Vřelí prostup, i když nejsme klienty rádi nám tu pomohli.”
“Příjemný a ochotný personál, výborná komunikace.”
“Potrebovali jsme jen kontrolu krve. Za me vse OK, ani pejsek si nestezoval.”
“Velmi šikovný a precizní pan doktor. Nebýt jeho profesionálního přístupu a následného operačního zákroku (střevní výduť) naše kotě by určitě nepřežilo. Ještě jednou moc děkujeme.”
“Paní Šlapanská má v péči moji výmarku už pár let a nemohla jsem si vybrat lépe ! ❤️ Ochota, milý přístup ale žádné přecitlivělé nebo naopak agresivní chování, prostě tak, jak má lékařka být. Vzdycky rada pomůže a poradí i na dálku a za to sem ji moc vděčná. Má i zlaté sestřičky a clovek ví, ze kdyz dává pejska k ni, tak udělá co může a mate mazlina v nejlepší péči široko daleko!”
“Skvělý, lidský a profesionální přístup! Všem, kterým záleží na vašich zvířecích kamarádech vřele doporučuji!”