Přehled katalogu
- 158 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 158 výsledků
Procházejte květinářství & florista v Kraji Vysočina. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 158 výsledků v Kraji Vysočina. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 8,751 recenzí a hodnocení.
“Paní Bašová mi připravovala květiny na svatbu a mohu jedině doporučit. Vše bylo do lesního stylu a všechnu květinovou výzdobu jsem měla krásně sladěnou i s hřebínkem do vlasů. Určitě se zase někdy vrátím.”
“Nejvíce nakupuji právě zde. Prozatím vždy spokojenost. Naposledy jsem si nechal objednat květiny s rozvozem obdarovanému. Také dobré.”
“Můžeme jen doporučit, dávali jsme si zde dělat svatební kytice a výzdobu na auta, tak milí a profesionální přístup ze strany majitelky a personálu jsem dávno nezažila. Moc děkujeme za to, že náš velký den i díky Vám byl tak nádherný, vždy se k Vám rádi budeme vracet. Za celou naši rodinu, velké díky.”
“Paní poradila a vytvořila krásnou květinu na narozeniny, příjemný personál a velký výběr květin. Doporučuji”
“Velmi se nám líbila vaše kavárna. Bylo to chutné, interiér byl kreativní a obsluhovala nás neuvěřitelně milá slečna. Až budu ve vašem městě, určitě znovu navštívím vaše krásné a útulné café. Přeji vám prosperitu a co nejvíce pozitivních recenzí.”
“Docela jsme se bála podle recenzí tam vůbec zajít, ale paní byla moc milá a ochotná. Kytička byla hezka, ikdyz jsem si brala jen malickatou, koukala jsem na ceny ostatních květin a přišly mi takové klasické, nemám co bych vytknula. Dokonce mě mile překvapili s výběrem květin jaky na obchode mají.”
“Děkujeme Michalce a Petrovi za krásné květiny, které udělali náš svatební den jedinečným. Děkujeme za ochotu, spolupráci, nápady, a především za výzdobu a ty nejkrásnější kytice. Předčili jste naše očekávání i představy.”
“Objednal jsem z telefonicky květiny pro manželku, doručeno dle dohody, vše proběhlo úžasně, kytice byla nádherná. Doporučuji.”
“Velice příjemná obsluha, krásný krámek kde je spousta origibálních a krásných věcí. Objednané květiny jsou vždy nádherné. Dělají zde i aranžmá na svatby a z vlastní zkušennosti nohu říct, že to je opravdu nádhera. Mohu jen doporučit.”
“Vstřícné a milé jednání, objednávka po zaplacení vyřízena a doručena na dané místo.”
“Děkujeme za krásnou svatební kytici. Paní Sandra nám vyšla maximálně vstříc. Moc si toho vážíme a děkujeme.”
“Nechával jsem si zde dělat květiny na svatbu a naprostá spokojenost. Co se domluvilo, to platilo. Doporučuji”
“Paráda, květiny čerstvé, doručení v daný čas.”
“Služby Černovického květinářství využíváme pořád. Připravovali nám naši svatební květinovou výzdobu a kytice, pravidelně chodím pro květiny, výzdobu nebo třeba vánoční stromek a vždycky je všechno perfektní.”
“Okolnosti nás s manželkou v den výročí naší svatby rozdělili, proto jsem využil Květinářství Mirka v Třebíči k doručení květin a vzkazu, že na takové krásné výročí se zapomenout nedá. Profesionální přístup, perfektní komunikace, nádherná kytice, dokonalé doplňkové služby a bezproblémovė doručení. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.”
“Vždy příjemná paní šéfová..... dobře poradí a krásně uváže květiny.”
“Květinářství Michal krásně váže kytky vždy jsem spokojená suchou vazbu nikdy nezklamal vřele doporučuji milý kolektiv”
“Víc než jen květinářství. Prostě nejlepší místo v okolí pokud potrěbujete pořádnou květinovou vazbu nebo jen doplnit kofein.”
“skvělé, super prostředí a ochota majitelů”
“To je tak krasne místo, že nemam slov, ale jo intergalakticky ohromující. Moc se mi tam líbí, paní strašně ochotná. I když zrovna nebylo to, co jsem potřebovala, pani hned vymyslela alternativu. Doporučuji všem milovníkům domácích i venkovních dekorací. Unikátní čokolády, co nikde nemají.”
“K Oščádolom pro květiny chodím již dlouho. Paní květinářky mají úžasný cit a kytice od nich jsou nádherné. Obrátila jsem se na ně tedy i s prosbou o zajištění svatební výzdoby. Po celou dobu plánování mi poskytly mnoho cenných rad a není tedy divu, že květinová výzdoba sklidila velký úspěch. Podzimní svatební kytice krásně rozzářila mlhavý svatební den. Děkuji Vám, určitě zase brzy přijdu;-)”
“Jako chlap v květinářství se cítím trochu ztracený, ale tady mi všechno vysvětlili a pomohli vybrat perfektní kytici. Přítelkyně byla šťastná, takže i já. Díky!”
“Krásné květinářství milá obsluha s profesionálním přístupem. Všem vřele doporučuji. Odnesete si vkusné kytice a najdete zde i dekorace pro zahradu či byt. Paní majitelka je jednička.”
“Skvělé zahradnictví-smuteční vazby tu vždy uvážou čerstvě,vkusně a s velkou péčí. Profesionální a ochotný personál, takže se sem rozhodně vrátím.”
“Byla jsem na excurzi v Bel závodu. Zmrzlina na autobusáku dobrá :)”
“Fantasticka a prijemna opsluha mužu doporučit.”
“Vážou opravdu krásné kytice a mají i velký výběr, skvělé ceny! Dobré stáčené i lahvové víno. Nechávám si sem posílat balíky do zásilkovny, fungují skvěle! Vždy příjemná obsluha, dobře poradí.”
“Naprosto úžasné, ze svatební kytice se mi zatajil dech, květinová výzdoba byla dokonalá se vším všudy, moc děkuji!!! Všem moc doporučuji a hlavně nevěstám, opravdu na den D do puntíku DOKONALÉ!”
“Velmi jednoduché , vždy spokojen bez výhrad. Myslím , že to říká vše . Díky M.”