Přehled katalogu
- 34 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 26% S fotografiemi
Nalezeno 34 výsledků
Procházejte zvířecí nemocnice v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 34 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 6,344 recenzí a hodnocení.
“Dobrý den, přišel jsem s problémem velmi silné panické ataky. Sestřička i paní doktorka byli maximálně empatický až bych řekl, že hodný. Vím, že jsem byl jen jedním z mnoha pacientů ale z jejich projevu byla cítit srdečnost. Velmi, velmi mi pomohli a jsem jim moc vděčny a přeju jim do života jen to nejlepší. Jiří Kabour”
“Kočička měla úraz, nikam jsme se nemohli dostat a pan veterinář nám řekl ať přijedeme hned, okamžitě nás vzal a o kočičku se skvěle postaral.”
“K panu doktorovi chodíme už spoustu let, dalo by se říct, že našim pejskům už několikrát zachránil život. Za nás absolutně nejlepší verinář! Všem určitě pana doktora jedině doporučujeme. Milý, super přístup, vše pěkně a srozumitelně vysvětlí.”
“Na Vaší veterinu docházíme celá rodina už dlouhá léta se všemi našimi mazlíčky. Konkrétně já jsem docházela dříve s králicí, která měla vždy špičkovou péči a mezi 9-10 rokem života ji i opakovaně brousili zoubky a i přes její vysoký věk, se vždy vše zadařilo. Teď docházím rok s jinou králindou (očkovaní, kastrace…) a často nás ošetřuje paní doktorka Rebeková. Má k ní neuvěřitelně milý, krásný, empatický přístup. Ostatní lékařky, které ošetřovaly hlavně moji předešlou králindou byly vždy taktéž velmi příjemné. Vaší veterinu velmi ráda všude doporučuji!”
“Opravdu hodný doktor co má rád zvířata. Vše vysvětlí. Za práci si mnoho peněz nebere a některé úkony vám vlastně ani neúčtuje. Srdce na správném místě.”
“Žádná namachrovaná ordinace, obyčejná čekárna a doktor který ví co dělá a netahá z Vás prachy. Doporučuji všem co jim záleží na jejich mazlíčcích. Hlavně Vám vždy zvedne mobil a můžete si dohodnout termín.”
“Pohotová, jasná a příjemná domluva. Zjevně nebyl problém, že jsme noví.”
“Musím tedy říct že s vousatkou mám úplně jiné zkušenosti, byl jsem zde se svojí 2x za posledních 5 let. V obou případech p. Honsa profesionální, ptal se na detaily chovu, vše vysvětlil, důkladně vyšetřil.”
“Moc milý personál, se vším poradí a rádi pomůžou :)”
“Jsem moc vděčná celému týmu této veterinární kliniky, který se o mého pejska stará s maximální péčí a profesionalitou. Vždy, když potřebujeme pomoc, jsou ochotní, pečliví a dělají vše pro jeho zdraví. I v těch nejtěžších chvílích, kdy bojuje o život, to nevzdávají a díky jejich odbornosti a laskavému přístupu dostáváme šanci na další společné chvíle. Mohu je jen doporučit všem, kdo hledají veterináře, kterým opravdu záleží na zvířatech a dávají do své práce nejen své znalosti, ale i srdce. Denny Vám Děkuje!”
“Vynikající ortoped, jezdíme k panu doktorovi pravidelně i s našimy odchovy z Ml. Boleslavi, Prahy. Děkuji za profesionální přístup”
“Máme několik psů i koček a prošli jsme několik veterinarnich ordinaci včetně klinik. Ale tady je vidět, že to dělají srdcem, že to nemají jen jako továrnu na peníze. Paní doktorka Colniková je moc šikovná, je na ní vidět, že má zvířata ráda a že svému řemeslu skutečně rozumí. Děkujeme za Kima i ostatní zvířata.”
“Úžasná klinika. Skvělý lékař. Moje kočka si návštěvy užívá.”
“Velmi ochotná a profesionální. Chodíme na očkování s kočkami a byli jsme i na kastraci a jsme nad míru spokojeni. Je vidět že to dělá s láskou a ne kvůli penězům.”
“Velmi příjemný pán a milovník zvířat”
“Všichni jsou zde milí a příjemní, krásné zacházení a chování k pejskovi i doprovodu. Vše vysvětlí a ošetření je opravdu profi, důvěřuji zdejším lékařům. Mám to sem dál od bydliště, ale když je potřeba jedeme sem.”
“Skvělí přístup ke zvířatům a milé chování vše vysvětlí co nejlépe a je ochotný pomoct hlavně se vyzná ! Není předražený a jde mu o to pomoct :)”
“Vynikající paní doktorka, už k ní chodíme několik let! Hlavně má citlivý přístup ke zvířatům, což velmi oceňuji.”
“Poprvé jsem na kliniku dorazil s mým 5 měsíčním kocourkem, když měl vysokou teplotu. Pohotovostně nás vzali v neděli kolem šesté večer a poté, co naši dřívější veterináři neudělili pořádné vyšetření musim říct, že zde byli opravdu důkladní. Mohu doporučit všema deseti, již nebudeme chodit jinam.”
“Skvělý člověk, který mi velmi ochotně pomohl i mimo ordinační hodiny.”
“Na pohotovost jsme jeli v neděli ráno po tel. domluvě, přijali nás okamžitě (stav našeho pejska byl vážný) a dostalo se nám skvělého, klidného a profesionálního přístupu. Děkujeme za obrovskou pomoc, díky které ten náš psí dědeček zase lítá po zahradě. Můžeme jedině doporučit. :)”
“Byli jsme sem posláni na operaci třetího víčka u naší 6ti měsíční fenky. A paní doktorka Holová odvedla skvělou práci. Moc hezky se chovala včetně asistentek. Očíčko už je zase krásné. Děkujeme.”
“Chodili jsme k p.doktorovi dlouhe roky jak na pravidelne ockovani, na ne příliš lukrativni servis typu stříhání drapku, i pri problemech a to vcetne posledni sluzby pro naseho 15ti leteho pejska (coz mimochodem zvládl skvele a dle toho, co slyším, to není vždy pravidlem..). Kdyz ctu některé recenze, citim, ze po tolika letech pravidelnych navstev ho zde musim ohodnotit kladne. Je to inteligentní profesionál a s takovym se nejen podobne vybaveny clovek vzdy domluvi. Na to ostatne staci i selsky rozum.”
“Moc děkuji oběma děvčatům, která mé kočičce sice už nedokázala pomoci, ale jejich citlivý přístup mně pomohl překonat smutnou situaci, do které jsem se dostala poprvé v životě. Ještě jednou děkuji.”
“Super přístup. Opravdu se snaží vyzkoušet všechny možné postupy k záchraně zvířete. Pokud přesto nadejde jejich čas, je personál velmi empatický k majitelům, kteří přišli o své mazlíčky. Zkušenost mám i s jejich klinikou v Klatovech a taktéž jsem velmi spokojená. I když se kočičku zachránit nedalo z důvodu rozsahu onemocnění, milá slova od personálu vždy potěší. Ohledně ordinační doby a čekání, to je pravda. Ale je třeba si uvědomit, že denně řeší i naléhavé život ohrožující stavy, které naplánovat nejdou.”
“Kdykoliv tam zavolám je tam příjemná paní a vždy vyhoví. Zítra tam budu opět volat,protože moje jorkšírka potřebuje dietní konzervy. Doufám že se opět ozve přijemná paní. Plechatá,Choltice”
“Jsou zde samý na slovo vzatí odborníci,kteří skutečně rozumí své práci.”
“dnes jsme museli navštívit pohotovost s 4,5 měsíční dcerkou, která měla záchvaty kašle. Moc jsme se báli, zda to nebude něco vážného a tak jsme raději vyrazili. Upřímně, když jsem hledala adresu a vyskočily na me recenze, měla jsem velký strach. Touto cestou bych tedy chtěla poděkovat paní doktorce Čechové a dvoum úžasným sestřičkám - všechny byly moc příjemné, měly pochopení, krásně se ke mě i dcerce chovaly a vše mi vysvětlily. Pro nás to byly doma dva dny hrůzy a přístup paní doktorky a důkladná kontrola nás velmi uklidnila a za to jí jsme s manželem moc vděční. Batystovi”
“Děkuji za ošetření po operaci na urologickém oddělení za skvělý přístup lékařky a setry na příjmu tak i všem lékařům, sestrám,sanitářům,za vynikající jídlo a starost o pacienty, Zdeněk Vosyka Pavlovsko 62 u Rokcan,Urologie B ,4patro”