Přehled katalogu
- 724 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 31% S fotografiemi
Nalezeno 724 výsledků
Procházejte zvířecí nemocnice v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 724 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 101,928 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje zvířecí nemocnice z měst jako Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj a dalších.
“Velmi pěkný přístup ke zvířecímu pacientovi, ochota k němu dojet a to i velmi rychle, dobře vybavená ordinace, nepřemrštěné ceny. Vřele doporučuji.”
“Kliniku navštěvuji od jejího vzniku, skvělý tým, profesionální a racionální přístup. Děkuji pane doktore!”
“Bylo strašné vidět mého Bobíka JRT trápit se s nádorem mozku, o kterém jsem nevěděla do vyšetření u jiné kliniky. Eutanazii jsem odmítla na klinice, kde to bylo cizí a stresující. Kontaktovala jsem paní doktorku, která se ozvala do hodiny a přijela ještě v ten den navečer. Nevěděla jsem, jak lze důstojným způsobem pomoci miláčkovi spát navěky. Paní doktorka pomohla se vcítit do celé situace, vlídnými slovy mluvila na Bobíka a na nás všechny. Ten se velmi uklidnil, jak paní mluvila. Usnul při mlsání šlehačky. Paní doktorka je úžasná osoba, která naprosto empaticky a taktně provedla eutanazii při boření nosánku do jeho nejoblíbenější zakázané dobroty. Bob mi bude chybět navždy a paní doktorku snad ještě potkám při příjemnějších chvílích. Její práce je očividně jejím posláním. Děkuji Vám.”
“Paní doktorka i pan doktor jsou velice milí! Pro ně to není práce, ale poslání! Děkuji za veškerou péči i rady!”
“Nejlepší veterina. Lidský přístup, mají srdce na pravém místě.Chodíme sem už 9let ať už se psem nebo kočkama, vždy nám paní veterinářka pomohla. Ať už běžné preventivní prohlídky, které jsou pečlivé přes očkování až po zákroky. Vždy vše super jen doporučuji.”
“Úžasná paní veterinářka se skvělým přístupem. ☺️ Doporučuji!”
“Na dovolené nám parádně odoperovali psa, který si roztrhl břicho o klacek. Děkuji”
“Můžu ujistit všechny majitele domácích miláčkú,že na veterinární klinice Dr.Snášila jsou v nejlepších rukou.Lidský přístup,empatičtí lékaři i sestra.Máme za sebou 2 operace zadních kolínek, několikeré ošetření zoubků v narkóze.Vše proběhlo bez problémů a v dostupných cenách.Múj Beník je zde spokojený a já také!!! Kalinová Drahomira”
“Profesionální chování, rychlé jednání, příjemná čekárna i ordinace.”
“Profesionální přístup. Měla jsem hodně závažný problem s pejskem. Okamžitě mě přijali a o pejska se vzorne postarali. Nebýt včasného zásahu pana doktora asi by tu nebyl....Ještě jednou moc děkujeme !! Vřele doporučuji.”
“K paní doktorce chodíme skoro 10 let. Opravdu profesionální a laskavý přístup. Ošetří jakékoliv zvíře. Proběhl u ní i operační zákrok mojí fenky a vše naprosto v pořádku. Fenka k ní chodí ráda. Ochotně vše vysvětlí, poradí,nikdy nebyla arogantní,jak tady popisuje jedna paní. Snažila se i ošetřit akutně morče, se kterým jsem k ní dorazila, ale bohužel už nebylo pomoci,což nebyla ale její vina. Takže za mě určitě spokojenost a budeme k ní chodit i nadále i když již nebydlíme v Pelhřimově.”
“Výborná lékařka. Je milá ke zvířátkům i jejich majitelům.”
“Ochotná paní doktorka, milý přístup a skvěle vysvětlení každého detailu.”
“Paní doktorce Kalendové a jejímu personálu, děkuji za profesionální přístup, laskavost, pracovní nasazení a zacházení s těmi němými tvorečky. Vypsala bych tu milion věcí, ale jedno velké děkuji, patří jen vám, za záchranu mé psí holčičky. Ani ta dálka mi nevadí k vám jet, hlavně když vím, že jsou má zvířata v těch nejlepších rukou. Děkuji vám ❤️”
“Moc milé a šikovné paní doktorky. Je opravdu vidět, že mají rády zvířátka. Mně i pejskovi vždycky udělají radost ňamky za odměnu za očkovaní.”
“Jsem naprosto spokojená, skvělý profesionální přístup, vše vždy vysvětleno, přistup ke zvířatům na jedničku, doporučuji!”
“Vřelí prostup, i když nejsme klienty rádi nám tu pomohli.”
“Příjemný a ochotný personál, výborná komunikace.”
“Potrebovali jsme jen kontrolu krve. Za me vse OK, ani pejsek si nestezoval.”
“Velmi šikovný a precizní pan doktor. Nebýt jeho profesionálního přístupu a následného operačního zákroku (střevní výduť) naše kotě by určitě nepřežilo. Ještě jednou moc děkujeme.”
“Paní Šlapanská má v péči moji výmarku už pár let a nemohla jsem si vybrat lépe ! ❤️ Ochota, milý přístup ale žádné přecitlivělé nebo naopak agresivní chování, prostě tak, jak má lékařka být. Vzdycky rada pomůže a poradí i na dálku a za to sem ji moc vděčná. Má i zlaté sestřičky a clovek ví, ze kdyz dává pejska k ni, tak udělá co může a mate mazlina v nejlepší péči široko daleko!”
“Skvělý, lidský a profesionální přístup! Všem, kterým záleží na vašich zvířecích kamarádech vřele doporučuji!”
“Moje psí holky to tu milují. Nikam jinam nejezdíme. Skvělá péče o mazlíčky a příjemní lékaři, kteří vždy poradí a pomůžou. Doporučuji!!”
“Skvělý,laskavý,ochotný přístup všech pani doktorek,které jsem potkala! To jak se láskyplně chovají ke zvířátkům a k jejich majitelům jsem nikde neviděla!Nic není problém,mohla jsem volat ve dne v noci a přijet kdykoliv a to že vám paní doktorka jen tak zavolá jak se kocourovi daří tak z toho jsem byla až dojatá. Když už na veterinu tak jedině sem!!! Všem mockrát děkuji,že nám tolik pomohly!”
“Po dvaceti letech chovu psů a zkušeností s veterináři - Skvělý přístup k pejskovi i majiteli. Pejska prohlédnou, ošetří a poradí i vysvětlí a vše za velmi rozumné ceny v porovnání s jinými.”
“Naprostá spokojenost, skvělý přístup, milý a ochotný personál.”
“Děkujeme panu doktorovi a sestřičce za přijetí bez objednání a profesionální a vřelý přístup. Doporučuji všem.”
“Máme několik psů i koček a prošli jsme několik veterinarnich ordinaci včetně klinik. Ale tady je vidět, že to dělají srdcem, že to nemají jen jako továrnu na peníze. Paní doktorka Colniková je moc šikovná, je na ní vidět, že má zvířata ráda a že svému řemeslu skutečně rozumí. Děkujeme za Kima i ostatní zvířata.”
“Úžasná klinika. Skvělý lékař. Moje kočka si návštěvy užívá.”
“Velmi ochotná a profesionální. Chodíme na očkování s kočkami a byli jsme i na kastraci a jsme nad míru spokojeni. Je vidět že to dělá s láskou a ne kvůli penězům.”