Přehled katalogu
- 1,496 Firmy celkem
- 2.6 Průměrné hodnocení
- 64% S recenzemi
- 21% S fotografiemi
Nalezeno 1496 výsledků
Procházejte psychiatr v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,496 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 2.6/5 na základě 10,980 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje psychiatr z měst jako Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Skvělý přístup, empatie a ochota paní doktorky Elčknerové. Děkujeme”
“Vždy vynikající přístup. Nemohli jsme si pro našeho pejska vybrat lepší ubytování. Dovolenou si tím pádem v klidu užíváme a pro našeho pejska je to dovolená i tábor současně. Ještě jednou díky moc.”
“Ahoj mohu vřele doporučit, skvělí zdravotní personál, lékaři,a hlavně terapeutický team, děkuji.”
“Úžasný a velmi příjemný pan doktor. Doporučuji.”
“Naprostá spokojenost, paní doktorka je jak profesionál tak i úžasný empatický člověk s obrovským srdíčkem.”
“I sestřička je nad limit běžně komunikace. Velmi milá a ochotná”
“K paní doktorce chodíme skoro 10 let. Opravdu profesionální a laskavý přístup. Ošetří jakékoliv zvíře. Proběhl u ní i operační zákrok mojí fenky a vše naprosto v pořádku. Fenka k ní chodí ráda. Ochotně vše vysvětlí, poradí,nikdy nebyla arogantní,jak tady popisuje jedna paní. Snažila se i ošetřit akutně morče, se kterým jsem k ní dorazila, ale bohužel už nebylo pomoci,což nebyla ale její vina. Takže za mě určitě spokojenost a budeme k ní chodit i nadále i když již nebydlíme v Pelhřimově.”
“Přístup bez hodnocení a bez tlaku, s důrazem na skutečné naslouchání. Konzultace působí klidně a smysluplně a dávají prostor být sám sebou. Děkuji.”
“Výborné služby, ochotný a znalý personál, který dokáže pomoci. Areál je v nádherné lokaci, jen je to trochu stranou.”
“Pan doktor je vstřícný. Pomohl mi. Vždy jsem si s ním mohla o čemkoliv promluvit. Ohledně léčby, nakonec jsme spolu našli cestu, která mi vyhovuje.”
“Skvělá lékařka. Pochopí, pomůže, poradí. Když synovi dojdou léky, pošlu sms a nejdéle druhý den mám erecept k dispozici. Já jsem spokojená”
“Pro mě rozhodně místo, kde doktoři a další odborní zdravotní pracovníci nechodí pouze do práce odsedět si pracovní dobu, ale kde řeší každého jednotlivce individuálním přístupem a s přihlédnutím k širším souvislostem. Škoda, že takových míst není více.”
“Paní doktorka je právem nejlepší v Brně a širokém okolí, vynikající přístup, milá, empatická”
“Musím jen chválit ochotný milý”
“Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Anežce Chrástkové. Chodila jsem k ní na fyzioterapii. Je velmi příjemná, pečlivá, odborně zkušená. Je mi 79 let a dobře se mnou pracovala. Řezáčová Marie”
“Skvělá paní doktorka, která je pečlivá, příjemná a empatická :-)”
“Nejúžasnější... Díky ní má můj život konečně směr”
“Profesionální a velmi příjemný přístup jak pana doktora Trubáka, tak sestry. Doporučuji!”
“Chtela bych touto cestou podekovat vsem na klinice Logo Brno. V Ceske republice jsem jeste nezazila tolik medicinskych profesionalu na jednom miste s respektujicim pristupem, kteri dokazi rozumet potrebam detskym pacientum a netlacit. Jako rodice ditete se specialnimi potrebami hledame hlavne porozumeni, vysvetleni proc k ruznym situacim dochazi a trpelivost a laskavy pristup a to jsme zde nasli. Vazim si predevsim znalosti a odbornosti pana psychologa Mgr.Adama Čmiela, ergoterapeutky Kolaříkové, lekarek ORL, pani neurolozky České, rehabilitacniho specialisty Koleníče(snad jsem nezkomolila jmeno), nutricni terapeutky Paláškové a vsech dalsich. Jedina negativni zkusenost byla s Mgr. et Mgr.Horackovou, ac si ji nekteri pacienti chvali, svym jednanim ukazala, ze je to psycholog, ktery neumi respektovat hranice ostatnich, kdyz nam nedovolila jit na terapii obema rodicum, ikdyz tento pozadavek byl dopredu znam a vsichni ostatni nam vyhoveli. Co vsak povazuji za naprostou neprofesionalitu je to, ze odmitla pokracovat v terapii syna s autismem, dokud se nenajde kosticka, kterou syn hodil, z duvodu, ze je kosticka soucasti setu, ktery stal 55 000 czk, coz mi porad opakovala dokola, ikdyz syn zacal byt neklidny a bylo treba se zacit soustredit na neco jineho. Bohuzel dohoda s ni nebyla mozna, trvala na svem. Dale z jeji interakce s mym synem mj prijde, ze neni schopna se prizpusobit potrebam ditete, ktere neni zrovna tabulkove. Kdyz syn odmital delat ukoly, protoze neni schopen spolupracovat, rekla, ze "proste tam zapise, ze to syn nezvladl"." Citila jsem z ni tlak. Takovy pristup napr.s panem psychologem Cmielem jsem vubec nezazila, k memu synovi si dokazal najit cestu a dokazal nektere veci zhodnotit i tak a vse nam s klidem vysvetlit. Ze zminenych duvodu a par dalsich jsem terapii s Mgr. Horackovou predcasne ukoncila a odmitla jsem v ni pokracovat dale. Dalsi nerespektovani hranic probehlo v tom, ze za po mem odchodu za mnou bezela a snazila se mi vysvetlit, ze je "moje reakce prehnana". Psycholog by mel zejmena umet respektovat hranice druhych. Dulezite pro me bylo ovsem, ze klinika tuto situaci vyresila naprosto profesionalne, nezpochybnovala muj nazor a priradili mi jineho psychologa, ktery byl uzasny - pan Cmiel. Zaroven mi poskytli interakci s vedenim, kde mi bylo dano najevo, ze je pro ne zpetna vazba dulezita a situaci jsme rozebrali z ruznych stran. Vlastne je tato zkusenost pro nas pozitivni, protoze diky ni vime, ze i problem se na teto klinice da vyresit profesionalne a s respektem. Chceme vyjadrit podekovani take vsem kucharkam, vsechna jidla byla vynikajici a dokonce mi perfektne vysli vstric s mymi potravinovymi intolerancemi. Prostredi kliniky je take krasne, vypada spise jako hotel nikoliv jako nemocnice. Vsichni jsou prijemni, usmevavi a pobyt tak zprijemnuji a usnadnuji. Mockrat dekujeme za tento pristup. Mohu doporucit kliniku vsem, kdo hledaji pro sve deti bezpecne misto s prozumenim.”
“Pan doktor je velmi lidský, chápání, naslouchá. Snaží se najít nejúčinnější variantu léčby a zbytečně nepredepisuje leky. Chodila jsem k němu pár let, pak jsem že studu, že jsem často nechodila na domluvené schůzky, změnila lékaře, ale po roce jsem se k němu opet vrátila a moc děkuji, že mě přijal nazpět.”
“Jsem velmi vděčná NEO Centru, zejména paní Mgr. Pešlové, která mi pomohla a stále pomáhá lépe porozumět sama sobě. Díky tomu dokážu snáze zvládat každodenní život i problémy, se kterými se setkávám. Každé sezení má pro mě velký přínos a znamená posun k většímu klidu a sebepřijetí. NEO Centrum je pro mě bezpečné místo s velmi profesionálním a zároveň lidským přístupem. Mohu doporučit všem, kteří hledají psychologickou pomoc a podporu.”
“Paní Štěpánkovou velmi doporučuji. Pomáhá mi na individuální i párové rovině. Oceňuji lidský přístup a ochotu spolupracovat i online i ve velmi limitovaných časech. Spolupracovala jsem již za život s více terapeuty a s paní Štěpánkovou se s jako první konečně posunuji z místa.”
“Haldol (haloperidol) může často způsobovat únavu a poruchy pohybu, jako je třes a svalová ztuhlost, ale může také způsobit závažnější nežádoucí účinky, jako je neuroleptický maligní syndrom (horečka, svalová ztuhlost, zmatenost) a srdeční problémy. Mezi další možné nežádoucí účinky patří deprese, emoční problémy, tardivní dyskineze, krevní sraženiny a alergické reakce. Pokud se u vás vyskytnou závažné nežádoucí účinky, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Časté nežádoucí účinkyPříznaky centrálního nervového systému: Únava, křeče a úzkost. Extrapyramidové příznaky: Příznaky podobné Parkinsonově chorobě, jako je agitovanost, svalová ztuhlost, třes a nekontrolované pohyby. Kardiovaskulární systém: Hypotenze (nízký krevní tlak) a ortostatická dysregulace (závratě při postavení se). Závažné nežádoucí účinky Neuroleptický maligní syndrom: Vzácná, ale život ohrožující reakce charakterizovaná vysokou horečkou, silným svalovým napětím, zmateností a změnami vědomí. Tardivní dyskineze: Nekontrolované pohyby částí těla, které mohou přetrvávat i po vysazení léku. Srdeční problémy: Prodloužení QT intervalu a abnormální srdeční rytmus, které mohou vést k náhlé smrti. Krevní sraženiny: Zvýšené riziko hluboké žilní trombózy (DVT), která může způsobit otok, bolest a zarudnutí nohou. Další možné nežádoucí účinky: Deprese, emoční problémy. Vypadávání vlasů. Nízká hladina sodíku v krvi (hyponatrémie). Zvýšené hladiny prolaktinu, které mohou zhoršit plodnost. Závažné alergické reakce. Důležité informace Pokud se u Vás objeví některý z těchto nežádoucích účinků, informujte svého lékaře, zejména pokud mají na Vás závažný dopad. Pokud se u Vás objeví příznaky neuroleptického maligního syndromu nebo jiné závažné reakce, okamžitě se poraďte s lékařem. Vyhněte se řízení motorových vozidel a obsluze strojů, protože přípravek Haldol může zhoršit Vaši schopnost reakce.”
“Paní doktorka je nejlepší. Vstřícná, milá, empatická, usměvavá. Velmi mi pomohla s mými úzkostmi. Moc jí za to děkuji a přeji hodně sil v její těžké práci.”
“Paní doktorka Holanová mě zachránila život,trpím silnými depresemi a uzkostí a paranoidní schizofrenie a pomahla mě nají medikaci lék a injekci která mě změnila život.Neříkám že mě vylečila ale pomohla mě strašně moc.Přístup paní doktorky je jako anděl a sestřičky jsou strašně hodný a ochotný.Je těžký psát zde romány a popisovat paní doktorku,to člověk musí zažít osobně a pozná že je to profik a má svoje místo jako doktorka která pomohla spousty lidem.Samozřejmě že se najdou i kritici,a lidi kterým nemohla pomoc a kterým jejich přístup byl nedostatečný,ale to co tu je jsou obyčejné pomluvy.Je jen na vás jak tento muj komentar vezmete a uvěříte jaká je paní doktorka.Myslím si že takových jako je ona je v dnešní době strašně málo,a je to pro mě anděl který mě zachránil život.Martin Fedák”
“Nikdy jsem nevěřil že mě zaměstnání dokáže dovést až k nutností navštívit psychiatrickou ambulanci kam jsem měl strach prvně jít.Naštěstí jsem narazil na pana doktora Zahradníka a musím říct že je to odborník na slovo vzaté a jeho přístup je opravdu lidský.Momentálně se u pana doktora léčím a jsem rád že mám zrovna ho.Všem mohu jen doporučit!!!!”
“Velmi profesionální přístup, maminka šla se strachem na gastroskopii a odcházela spokojená. Dali ji anestezii a o ničem nevěděla a vyšla usměvavá . Lékař i sestra bylo vstřícní. Děkujeme a doporučujeme.”
“K návštěvě této kliniky jsem se rozhodl kvůli doporučení od známého. Lékař byl vstřícný a vysvětlil mi všechny možnosti léčby, aniž by mě tlačil do nějakého rozhodnutí. Cítil jsem se zde pohodlně, což pro mě bylo důležité.”
“Velice doporučuji, navštěvujeme dětskou neurologii u MUDr Ouzké a jsem velice spokojena. Empatie a pochopení, hezké prostředí a dobré parkování.”