Přehled katalogu
- 138 Firmy celkem
- 2.9 Průměrné hodnocení
- 68% S recenzemi
- 24% S fotografiemi
Nalezeno 138 výsledků
Procházejte psychiatr v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 138 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 2.9/5 na základě 1,018 recenzí a hodnocení.
“Vynikající paní doktorka, určitě doporučuji!”
“Pán MUDr Pavlíček je velmi dobrý doktor a moc mi pomohl moc siho vážím Pána Pavlíčeka”
“Velice empatická a vzdělaná paní doktorka.”
“Pan doktor odmítnul podat pomoc třem klientům. Měli jsme se svěřit do péče obvodních lékařů. Akutní stav, který vyžadoval okamžitou péči nám všem,byl zamítnutý. Nechápu co tento člověk vůbec léčí? Nejspíš by sám potřeboval psychiatrickou pomoc a určitě uvolnit místo lékaři,kterému je tento post posláním. Kdybych nevyhledala jinou pomoc,mohlo přijít i k úmrtí. V životě jsem se já,ani ostatní klienti nesetkala s takovou reakcí! Prosím tedy ředitelství o okamžité vyřazení takových lékařů, zachraňovat a doprovázet jeho klienty, kteří akutně potřebovali pomoc, nenáleží klientovi,ale lékaři,ale tento pán nemá absolutně soucit, natož poslání lékaře. Prosím, můžete to místo obsadit plnohodnotným lékařem? Nedivím se, že svět je tak nelidský,toto by se nemělo vůbec stát. Lékař je poslání,ne nucení do přivýděleku k důchodu. To může jít dělat k i firmě,tam mu klient nezemře!”
“Dobrý den, ráda bych se také podělila o mé zkušenosti, tentokrát pozitivní. Nebyla jsem hospitalizována já, nýbrž maminka. Po přečtení několika hodnocení jsem měla opravdu strach, co hrozného se uvnitř odehrává. Maminka trpí Alzheimerovou chorobou a tak mi toho samozřejmě nebyla schopna moc říct. Vyptávala jsem se tudíž ostatních pacientů a žádný z nich žádné otřesné zážitky neměl. Zážitky měli různé, např. s ostatními pacienty, ale ty tady samozřejmě sdílet nebudu. Musíme si uvědomit, že se jedná o psychiatrickou nemocnici (a ne žádný hotel) a že ani pro ty, kteří uvnitř pracují to není nijak jednoduché (právě naopak). S personálem jsem měla jen pozitivní zkušenosti. Paní doktorka byla velmi příjemná, vyslechla si mě a ve všem mi poradila a mamince novou léčbou opravdu pomohla. Veškerý personál se jak ke mně tak k mamince choval velmi slušně a dokonce i pozorně. Když jsem maminku poprvé vyvezla ven, pán, který měl zrovna službu ke mně automaticky bez vyzvání přistoupil a pomohl mi (což se opakovalo i při mé další návštěvě). Přičemž mi také oznámil, že už maminku jednou toho dne vzal ven, což mi přirozeně udělalo radost. Myslím si, že je nefér publikovat pouze negativní zkušenosti a nevěřím, že by všechen personál byl takový, jaký ho tady lidé popisují. Samozřejmě, že jsou uvnitř lidé lepší a schovívavější a také bohužel i ti, kteří nejsou tak schovívaví a vlídní, ale to je přece všude na světě, uvnitř jakéhokoli zařízení (školy či jiné společnosti). Je moc smutné, že lidé nikdy nesdílejí pozitivní zkušenosti, většinou bohužel pouze negativní.”
“Velice milá paní doktorka. Pozorne poslechne, poradí, doporučí. Naprostá spokojenost!”
“Paní doktorce chodím od 11 let a vždy mě pomáhá sem velice rad za paní doktorku”
“Chodidla jsem k paní doktorce před léty a byla to moje záchrana. Byla vynikající.”
“Děkujeme za hezký,lidský přístup a výbornou motivaci do dalších dnů. Doporučujeme!”
“Paní doktorka je právem nejlepší v Brně a širokém okolí, vynikající přístup, milá, empatická”
“Profesionální a velmi příjemný přístup jak pana doktora Trubáka, tak sestry. Doporučuji!”
“Chtela bych touto cestou podekovat vsem na klinice Logo Brno. V Ceske republice jsem jeste nezazila tolik medicinskych profesionalu na jednom miste s respektujicim pristupem, kteri dokazi rozumet potrebam detskym pacientum a netlacit. Jako rodice ditete se specialnimi potrebami hledame hlavne porozumeni, vysvetleni proc k ruznym situacim dochazi a trpelivost a laskavy pristup a to jsme zde nasli. Vazim si predevsim znalosti a odbornosti pana psychologa Mgr.Adama Čmiela, ergoterapeutky Kolaříkové, lekarek ORL, pani neurolozky České, rehabilitacniho specialisty Koleníče(snad jsem nezkomolila jmeno), nutricni terapeutky Paláškové a vsech dalsich. Jedina negativni zkusenost byla s Mgr. et Mgr.Horackovou, ac si ji nekteri pacienti chvali, svym jednanim ukazala, ze je to psycholog, ktery neumi respektovat hranice ostatnich, kdyz nam nedovolila jit na terapii obema rodicum, ikdyz tento pozadavek byl dopredu znam a vsichni ostatni nam vyhoveli. Co vsak povazuji za naprostou neprofesionalitu je to, ze odmitla pokracovat v terapii syna s autismem, dokud se nenajde kosticka, kterou syn hodil, z duvodu, ze je kosticka soucasti setu, ktery stal 55 000 czk, coz mi porad opakovala dokola, ikdyz syn zacal byt neklidny a bylo treba se zacit soustredit na neco jineho. Bohuzel dohoda s ni nebyla mozna, trvala na svem. Dale z jeji interakce s mym synem mj prijde, ze neni schopna se prizpusobit potrebam ditete, ktere neni zrovna tabulkove. Kdyz syn odmital delat ukoly, protoze neni schopen spolupracovat, rekla, ze "proste tam zapise, ze to syn nezvladl"." Citila jsem z ni tlak. Takovy pristup napr.s panem psychologem Cmielem jsem vubec nezazila, k memu synovi si dokazal najit cestu a dokazal nektere veci zhodnotit i tak a vse nam s klidem vysvetlit. Ze zminenych duvodu a par dalsich jsem terapii s Mgr. Horackovou predcasne ukoncila a odmitla jsem v ni pokracovat dale. Dalsi nerespektovani hranic probehlo v tom, ze za po mem odchodu za mnou bezela a snazila se mi vysvetlit, ze je "moje reakce prehnana". Psycholog by mel zejmena umet respektovat hranice druhych. Dulezite pro me bylo ovsem, ze klinika tuto situaci vyresila naprosto profesionalne, nezpochybnovala muj nazor a priradili mi jineho psychologa, ktery byl uzasny - pan Cmiel. Zaroven mi poskytli interakci s vedenim, kde mi bylo dano najevo, ze je pro ne zpetna vazba dulezita a situaci jsme rozebrali z ruznych stran. Vlastne je tato zkusenost pro nas pozitivni, protoze diky ni vime, ze i problem se na teto klinice da vyresit profesionalne a s respektem. Chceme vyjadrit podekovani take vsem kucharkam, vsechna jidla byla vynikajici a dokonce mi perfektne vysli vstric s mymi potravinovymi intolerancemi. Prostredi kliniky je take krasne, vypada spise jako hotel nikoliv jako nemocnice. Vsichni jsou prijemni, usmevavi a pobyt tak zprijemnuji a usnadnuji. Mockrat dekujeme za tento pristup. Mohu doporucit kliniku vsem, kdo hledaji pro sve deti bezpecne misto s prozumenim.”
“Paní doktorka Holanová mě zachránila život,trpím silnými depresemi a uzkostí a paranoidní schizofrenie a pomahla mě nají medikaci lék a injekci která mě změnila život.Neříkám že mě vylečila ale pomohla mě strašně moc.Přístup paní doktorky je jako anděl a sestřičky jsou strašně hodný a ochotný.Je těžký psát zde romány a popisovat paní doktorku,to člověk musí zažít osobně a pozná že je to profik a má svoje místo jako doktorka která pomohla spousty lidem.Samozřejmě že se najdou i kritici,a lidi kterým nemohla pomoc a kterým jejich přístup byl nedostatečný,ale to co tu je jsou obyčejné pomluvy.Je jen na vás jak tento muj komentar vezmete a uvěříte jaká je paní doktorka.Myslím si že takových jako je ona je v dnešní době strašně málo,a je to pro mě anděl který mě zachránil život.Martin Fedák”
“Nikdy jsem nevěřil že mě zaměstnání dokáže dovést až k nutností navštívit psychiatrickou ambulanci kam jsem měl strach prvně jít.Naštěstí jsem narazil na pana doktora Zahradníka a musím říct že je to odborník na slovo vzaté a jeho přístup je opravdu lidský.Momentálně se u pana doktora léčím a jsem rád že mám zrovna ho.Všem mohu jen doporučit!!!!”
“Velmi profesionální přístup, maminka šla se strachem na gastroskopii a odcházela spokojená. Dali ji anestezii a o ničem nevěděla a vyšla usměvavá . Lékař i sestra bylo vstřícní. Děkujeme a doporučujeme.”
“Velmi ochotný personál, syn spolupracuje velmi ochotně a řekla bych, že tam jezdí celkem rád”
“K panu doktorovi Kuklovi jsme šli v podstatě „naslepo“, jelikož jsme kdysi jako děti navštěvovali stejnou ordinaci, tehdy pod vedením paní doktorky Zahradníčkové. O to víc jsme byli mile překvapeni – pan doktor Kukla předčil veškerá naše očekávání. Pečuje o naše dvě dcerky s takovou péčí, laskavostí a odborností, že opravdu žasneme. Je to lékař na pravém místě, člověk, kterému můžete důvěřovat nejen profesně, ale i lidsky. Velké uznání si zaslouží také paní sestřička – její přístup je stejně vstřícný a srdce má na pravém místě. V dnešní době bychom takovou úroveň osobního přístupu a péče rozhodně nečekali. Absolutní špička mezi pediatry. Děkujeme, že o naše děti pečujete s takovou láskou a profesionalitou.”
“MUDr. Kalusová je profesionál na svém místě. Velmi milá, ochotná a vždy pomůže a poradí. Jsem pacientem paní doktorky již téměř 10 let, během kterých se můj celkový stav velmi zlepšil, právě díky pomoci paní doktorky.”
“Empatický a milý přístup. Doporučuji.”