Přehled katalogu
- 157 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 59% S fotografiemi
Nalezeno 157 výsledků
Procházejte klinika ženského zdraví v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 157 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 130,113 recenzí a hodnocení.
“Chtela bych touto cestou podekovat vsem na klinice Logo Brno. V Ceske republice jsem jeste nezazila tolik medicinskych profesionalu na jednom miste s respektujicim pristupem, kteri dokazi rozumet potrebam detskym pacientum a netlacit. Jako rodice ditete se specialnimi potrebami hledame hlavne porozumeni, vysvetleni proc k ruznym situacim dochazi a trpelivost a laskavy pristup a to jsme zde nasli. Vazim si predevsim znalosti a odbornosti pana psychologa Mgr.Adama Čmiela, ergoterapeutky Kolaříkové, lekarek ORL, pani neurolozky České, rehabilitacniho specialisty Koleníče(snad jsem nezkomolila jmeno), nutricni terapeutky Paláškové a vsech dalsich. Jedina negativni zkusenost byla s Mgr. et Mgr.Horackovou, ac si ji nekteri pacienti chvali, svym jednanim ukazala, ze je to psycholog, ktery neumi respektovat hranice ostatnich, kdyz nam nedovolila jit na terapii obema rodicum, ikdyz tento pozadavek byl dopredu znam a vsichni ostatni nam vyhoveli. Co vsak povazuji za naprostou neprofesionalitu je to, ze odmitla pokracovat v terapii syna s autismem, dokud se nenajde kosticka, kterou syn hodil, z duvodu, ze je kosticka soucasti setu, ktery stal 55 000 czk, coz mi porad opakovala dokola, ikdyz syn zacal byt neklidny a bylo treba se zacit soustredit na neco jineho. Bohuzel dohoda s ni nebyla mozna, trvala na svem. Dale z jeji interakce s mym synem mj prijde, ze neni schopna se prizpusobit potrebam ditete, ktere neni zrovna tabulkove. Kdyz syn odmital delat ukoly, protoze neni schopen spolupracovat, rekla, ze "proste tam zapise, ze to syn nezvladl"." Citila jsem z ni tlak. Takovy pristup napr.s panem psychologem Cmielem jsem vubec nezazila, k memu synovi si dokazal najit cestu a dokazal nektere veci zhodnotit i tak a vse nam s klidem vysvetlit. Ze zminenych duvodu a par dalsich jsem terapii s Mgr. Horackovou predcasne ukoncila a odmitla jsem v ni pokracovat dale. Dalsi nerespektovani hranic probehlo v tom, ze za po mem odchodu za mnou bezela a snazila se mi vysvetlit, ze je "moje reakce prehnana". Psycholog by mel zejmena umet respektovat hranice druhych. Dulezite pro me bylo ovsem, ze klinika tuto situaci vyresila naprosto profesionalne, nezpochybnovala muj nazor a priradili mi jineho psychologa, ktery byl uzasny - pan Cmiel. Zaroven mi poskytli interakci s vedenim, kde mi bylo dano najevo, ze je pro ne zpetna vazba dulezita a situaci jsme rozebrali z ruznych stran. Vlastne je tato zkusenost pro nas pozitivni, protoze diky ni vime, ze i problem se na teto klinice da vyresit profesionalne a s respektem. Chceme vyjadrit podekovani take vsem kucharkam, vsechna jidla byla vynikajici a dokonce mi perfektne vysli vstric s mymi potravinovymi intolerancemi. Prostredi kliniky je take krasne, vypada spise jako hotel nikoliv jako nemocnice. Vsichni jsou prijemni, usmevavi a pobyt tak zprijemnuji a usnadnuji. Mockrat dekujeme za tento pristup. Mohu doporucit kliniku vsem, kdo hledaji pro sve deti bezpecne misto s prozumenim.”
“K Ráchel chodím už přes tři roky a díky ní jsem se vyhnula nemocnicím i dalším problémům. Je neuvěřitelně empatická, laskavá a vždy hledá řešení na míru. Navíc se u ní pokaždé zasměju a odcházím s lehčí hlavou i tělem. Doporučuji všemi deseti!”
“Bojím se klinik a nemocnic ovšem u kliniky FertiCare Znojmo jsem se vždy cítila velice příjemně.Paní doktorka a slečna koordinátorka super vždy milé, vstřícné a hodné .Vždy jsem se s němi pořádně zasmála vše pečlivě vysvětlily.Čekárna moc útulná bylo příjemné tam sedět.Já nemůžu vůbec nic vytknout.Vždy se mě po zákroku ptaly jak se cítím a jestli je vše v pořádku šlo vidět,že jim vážně záleželo na tom aby vše proběhlo v pořádku a bez komplikací.”
Ladie's GYM v Brně je pro mě srdcovka. Začínala jsem v něm a je to skvělé místo pro holky, které se stydí.
“Dobrá dopravní dostupnost. Čerstvé ovoce a zelenina. Pořádek na prodejně, prázdné krabice uklizene.”
“S touto prodejnou, jsem velmi spokojená a vždy mi tu se vším poradí.”
“Perfektní obchod, vždy koupím vše na co mám chuť a kvalita”
“Albert vznikl po ukončení Tesca v Rosicích. Tak jako všude řetězce na zákáznicich vydělávají. Je to smutné, že v Česku nás berou ještě víc než v EU....”
“Chodím k paní doktorce už přes 20 let a naprostá spokojenost.”
“Začnu tím, že jsem po vláskování měla naprosto katastrofální obočí. Byla tam ještě stará barva, na tom ta Novější a vypadalo to přímo hrozně. Každý koho jsem oslovila, do toho nechtěl jít. Po pročítání informací a recenzí jsem se rozhodla oslovit slečnu Alenku. I když nejsem z Brna, ale z Ostravy, neváhala jsem na konzultaci přijet. Byla jsem poslána na laser a za dva měsíce už mám pudrové obočí. Alenka je naprostý profesionál, vše vysvětlí, nikam nespěchá a věc kterou dělá neodflákne. Mohu opravdu jen doporučit a už se připravuji na meziřasové linky. Děkuji”
“Byla jsem na terapii červeným světlem a musím říct, že to byl opravdu skvělý zážitek. Majitelka je nesmírně milá, vše mi ochotně vysvětlila a postarala se o to, abych se cítila pohodlně. Prostředí je klidné, útulné a příjemné, takže už samotný pobyt tam je relaxací. Terapie probíhá v příjemné atmosféře. Odcházela jsem odpočinutá. Určitě doporučuji všem, kdo chtějí udělat něco pro své zdraví i pohodu.”
“Dnes jsem byla poprvé na klinice u p. Vavřinové. Už jen to, jak se jevila na SS mi imponovalo kliniku navštívit a odevzdat se do jejich rukou. Nicméně má první návštěva byla z důvodu rozpuštění kyseliny ze rtu z jiné kliniky, která vycestovala. S výkonem manželů Vavřinů jsem byla nadšená. Opravdu vynikající lidé a hlavně i v tomto oboru profesionálové. Jsem velice spokojena a věřím, že se brzy setkáme pro nějakou hezkou změnu na mé osobě. Děkuji ještě jednou!”
“Opravdu vynikající služba. Atmosféra je zde příjemná a uvolněná. Martina je nejen velmi zkušená profesionálka a má skvělá doporučení a rady, ale také velmi pečlivě naslouchá vašim potřebám. To vše vytváří opravdu příjemný zážitek. Truly outstanding service. The atmosphere is welcoming and in relaxed surroundings. Martina is not only very experienced professional and has great recommendations but she is also carefully listening. This all makes the whole experience really enjoyable. Děkuji a těším se na další návštěvy. Thank you. Look forward to my next Appointments.”
“Byla jsem u Mgr. Kuklové na odvykání od sladkého. O víkendu mi donesli zákusky ze svatby a světe div se – nedostavila se žádná emoce, žádné tekoucí sliny ani sebezapření typu „tohle přece nemůžu jíst!“ Prostě nic. Koukla jsem na to a ignorovala , jako by to neexistovalo. Nechápu, že je něco takového možné. Už nekouřím přes rok a teď jsem přidala i sladké. Bicom Brno velice doporučuji – prostředí je příjemné a paní Kuklová je anděl.”
“Skvělá služba a profesionální přístup . Paní hygienistka používá moderní vybavení a materiály na vysoké úrovni. Vše skvěle vysvětlí. Navíc je velmi příjemná, a tak jsem odcházel nejen s čistějšími zuby, ale i s úsměvem. Vřele doporučuji a nebojte se udělat něco pro své zuby :-)”
“Naprosto úžasný servis. Obsluha moc příjemná. Zejména paní Daniela. Děkujeme!”
“Paní doktorka je skvělá moc děkuji za její ochotu a lidský přístup více takových doktorů.”
“Příjemné prostředí, služby usměvavých dam překvapí rozmanitostí”
“Byla jsem na lasersove epilaci jiz 3x. A uz ted jsem maximalne spokojena. Chloupky jsou pryc. Vsem doporucuju. Cena je uzasna a pristroje jsou nejmodernejsi-delala jsem si pruzkum po celem Brne a toto studio vyslo nejlepe. Pomer cena/vykon oboji skvele.”
“Velmi profesionální přístup pana doktora i sestřiček.Byla jsem na lokalní hysterskopii.Zakrok trval 5 minut a byl bez bolesti.Moc děkuji.”
“Nejlepší Permanentní make-up. Milé a příjemné prostředí, super milý a ochotný personál. Navíc mají už přes 20 let praxe. Doporučuji. Čiste, nové a sterilní prostředí.”
“Dnes jsem byla v tomto wellness poprvé a musím říct, že to bude další z mých oblíbených saunovacích míst po Infinitu :) prostor je sice menší, ale to mi vůbec nevadilo, na dvě hodiny akorát, stihnete zkusit všechny sauny. Čisto, voňavo, sauny jsou zrekonstruované, odpočinkový prostor uvnitř i venku naprosto super. Paráda je, že se po saunování můžete naboso projít po trávě a nebo si do ní rovnou lehnout! Absolutně se nedá srovnávat se Saunií, kde je neustále nepořádek, sauny snad nikdy neprošly rekonstrukcí a opravdu to tam už nevoní.”
“Kliniku můžu jen doporučit. Přístup personálu byl při každé návštěvě profesionální a milý. Všechny testy a procedury nám byly přesně vysvětleny. Co je nejdůležitější, po letech neúspěšného snažení nám pomohli k naší zdravé holčičce. Moc děkujeme!”
“Podle místních cen člověk snadno nabyde dojmu, že se patrně nachází někde hodně vysoko v Alpách... :-)”
“Velice profesionální a lidský přístup paní doktorky Klieštikové. Kdybych měl takovou paní zubařku od mala, tak bych rozhodně neměl takové obavy z návštěvy zubařů.”
“Krasna relaxace v prijemnem prostředi”
“Lepšího pana doktora nenajdete, je to velmi slušný a své profesi znalý .Návštěvy u něho nejlepší. Sestřička skvělá, navštěvuji pana doktora více jak 10 let a nikdy bych neměnila.”
“Nová prodejna Lidlu za Židlochovicemi, velké parkovistě, čerstvé pečivo, klasika.”
“Mají zde široký výběr jídla a pití. Nakoupit se zde dá vybarvení domácnosti, drogerie a oblečení za přijatelné ceny. Pořídíte zde také stáčené víno. Berou zde i stravenky a je možná platba kartou. Místo je vhodné na rychlý nákup.”