Přehled katalogu
- 219 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 44% S fotografiemi
Nalezeno 219 výsledků
Procházejte dětský zubař v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 219 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 45,090 recenzí a hodnocení.
“S panen doktorem jsme spokojeni. Stále je příjemný a ochotný a lze se s ním na čemkoliv domluvit. K dětem se chová hezky.”
“Jakkoli neuvěřitelně to zní, můj malý syn se na návštěvy v ordinaci těší. Trpělivost a laskavost doktora i sestry jsou velmi vzácné, o tom, že zároveň odvádějí pečlivou práci, není pochyb.”
“Byla jsem zde na Ortopedii u pana doktora Dubna. Je to skvělý pan doktor. Moc mě pomohl.”
“Profesionální přístup, příjemné prostředí.”
“Naprosto skvělá zkušenost. Paní doktorka Mühlhandlová je splněný sen každého, kdo se bojí zubařů. Vynikající odbornice - měli jsme pocit, že snad umí rentgenovat očima, vyšetření bylo rychlé a přesné, ve všech fázích péče jsme dostávali bezchybné informace, výsledek zákroku je 100%. Dítě i rodiče naprosto v klidu. Navíc stejný standard splňuje každý, s kým jsme v ordinaci přišli do kontaktu od recepční, zubních sester až po anesteziologický tým. Jsem vděčná, že jsme si mohli tuhle kliniku vybrat a dovolit. Děkujeme za pomoc.”
“Dnes jsem byl nucen naléhavě vyhledat pomoc stomatologa. Paní doktorka i sestřička přistupovali k mému problému s citem a jejich zákrok byl profesionální, bezbolestný a rychlý..”
“Maximální spokojenost. Velice příjemné prostředí, moderní technologie, bravurně odvedena práce. Pana doktora i sestricku evidentne prace baví a dělají ji skvele. Zub šetrně umrtven, necítil jsem při zákroku žádnou bolest, vše bylo pohodlné a chvilkama jsem dokonce blahem usinal.”
“Musím souhlasit s ostatními recenzemi. Paní doktorka mi navíc během 10 minut odbourala fóbii ze zubařů z dětství. Její přístup by se ostatní zubaři měli učit a nikdo by se k zubaři nebál chodit. Odcházel jsem s úsměvem a na příští návštěvu se těším :).”
“Nejlepší zubař. Ze strachu se stala radost k panu doktorovi jezdit.”
“Jsem moc ráda, že jsem přešla právě sem. Paní zubařka i paní sestřička jsou opravdové odbornice na svém místě. Hned při první návštěvě mi kromě kontroly zubů udělaly také rentgen, což mi předchozí paní zubařka nikdy nenabídla. Díky tomu se předešlo možným větším problémům. Když se mi odlomil kus zubu a zůstala v něm převážně jen stará plomba, našly mi hned, jak to bylo možné, nejbližší termín. Odvedly opravdu skvělou a poctivou práci, a to i v případě druhé rekonstrukce zubu pomocí „bílé plomby“. Paní zubařka si každou rekonstrukci pečlivě ověřila i po stránce skusu a toho, zda se mi bude zub dobře čistit zubní nití. To pro mě dříve nebylo samozřejmostí, a o to víc si této péče vážím – je to pro mě jasná známka profesionality. Nemohu opomenout ani dentální hygienu, kde je velmi milá paní, která vše ochotně vysvětlí a zároveň odvede skvělou práci. Prostředí čekárny i ordinací je moderní a příjemné, žádná stará nepříjemná nemocnice. Pokud váháte, zda sem přejít, mohu jedině doporučit!”
“coby nevidomý bez doprovodu mám s lékaři různé zkušenosti. Dnes vstupní prohlídka včetně administrativy, vše v pořádku a k mé plné spokojenosti. Kdyby se takhle k hendikepovaným pacientům chovali všude byl by svět krásný. Velká pochvala.”
“Rádi bychom poděkovali panu doktorovi za to, že nás vzal i ošetřil aniž bychom k němu patřili když jsme byli jen na dovolené. Příjemný lékař a příjemná sestra. Jednoznačně pět hvězd!”
“Alias tátovo zubařství. Jsem ráda, že mi bylo tohle středisko doporučeno, jsou tu skvělí zubaři, spravili mi zuby, které mi předchozí zubař zanedbal. Je to ubijejici, když chodíte k zubari prakticky ob měsíc a věříte mu a i přes všechnu péči vám chystá pusu na klapacky. V zubařství u pana doktora Gottvalda, jsou profesionálove, kteři se snaží zachránit prave zuby a jsou i schovivavy k finanční stránce... Jelikož jsem na mateřské, tak jsou platby snesitelne. Mají veškeré vymoženosti... Jsou velmi moderní, pokrokoví a milý, je zde i dentální hygiena... Příjemné prostředí, ani děti se nebojí.”
“Takovou zubařku jsme měli mit 60tých a 70tých letech u nás v městě. Hatte si ji i když to někdy bolí.”
“Skvělá služba a profesionální přístup . Paní hygienistka používá moderní vybavení a materiály na vysoké úrovni. Vše skvěle vysvětlí. Navíc je velmi příjemná, a tak jsem odcházel nejen s čistějšími zuby, ale i s úsměvem. Vřele doporučuji a nebojte se udělat něco pro své zuby :-)”
“Od první návštěvy mám pocit, že jsem opravdu v těch nejlepších rukou. Prostředí je moderní, čisté a příjemné, recepce vždy milá a ochotná. Paní doktorka Vitoulová i paní hygienistka Süssová jsou neuvěřitelně pečlivé, vše vysvětlí a pracují velmi citlivě. Oceňuji přístup k ošetření - vždy bezbolestný. Chodím sem s naprostým klidem a důvěrou. Děkuji za perfektní péči a doporučuji kudy chodím :-)”
“Maximální spokojenost, lze jen doporučit, recepční ochotné, příjemné, paní doktorka Zaydlarová moc milá a šikovná sestřička taktéž Vynikající !”
“Pan doktor je ochotný, milý, vše vysvětlí.”
“Pěkné prostředí. Skvělé lékařky a příjemné sestřičky.”
“Paní doktorka Hošková a sestřička jsou nejlepší. Hodné, milé ,precizní, ochotné a trpělivé. Tady strach ze zubaře mít nikdo nemusí, sem se člověk těší!!! Musím také napsat chválu na paní recepční jak jedna tak druhá. Jsou usměvavé, a úsměv posílají už od dveří do čekárny, to mě vždy zvedne náladu. Termíny se snaží najít opravdu rychle a když slíbí že se ozvou tak se vždy ozvou. Všichni to tam dělají ❤️ a vy se tam cítíte že je o vás postaráno jak to nejlíp jde. Nejste tam jen nějakej otrava kterého bolí zub.”
“Paní zubařce Pospíšilové bych dala daleko víc hvězdiček kdyby to šlo. Velmi příjemná a sympatická doktorka a hlavně to úžasně umí s dětmi. Dceři vše ukázala, vysvětlila, byla trpělivá... Víc spokojená ani být nemůžu!”
“Paní doktorka i sestřička byly obě moc milé a sympatické, k zubaři jsem se roky bál chodit, ale nyní jsem opět začal, zde se vážně není čeho bát, mohu jen doporučit. Navíc paní doktorka je moc pěkná, to pak člověku zákrok uteče jako nic.”
“Ta nejúžasnější zubní lékařka, kterou jsem si pro své 3 děti mohla vybrat! Paní doktorka postupuje při vyšetření velmi pečlivě, před i v průběhu vyšetření s dětmi komunikuje a vše jim vysvětluje, tempo i způsob ošetření přizpůsobuje aktuálnímu rozpoložení i věku dítěte. Díky tomu jí moje děti plně důvěřují, následují i doma její doporučení stran čištění zubů. Děkuji, že si mé děti nesou tu nejlepší zkušenost do budoucna. A krásná moderní ordinace s herničkou je milá třešnička na dortu!”
“Jsem velice spokojená a doporučuji”
“Nejlepší zubař/zubařka jakou jsem kdy měla”
“Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů. Strach z bolesti, už také nemám a jsem maximálně spokojená. Do ničeho vás netlačí, finance se vždy vyřeší dopředu, než se začne cokoliv řešit/opravovat. Všem, kteří mají strach ze zubařů bych přála být pacienty paní doktorky Pavlíkové. Hodnou a milou sestřičku z pochvaly také nemůžu vynechat! Doufám, že se časem uvolní nějaké místo i pro členy mé rodiny. 10/10⭐️”
“Dobré ráno. V této klinice jsme si nechali vyčistit zuby. Personál byl velmi milý. Doktor nám vše vysvětlil a provedl odstranění zubního kamene. Jsem moc ráda, že jsem do této kliniky šla.”
“Hezká a čistá zubní ordinace, chodím sem už léta . Paní zubařka je vždy milá a vtipná, dokáže zpříjemnit i nepříjemné vrtáni zubu :)”