Přehled katalogu
- 292 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 64% S fotografiemi
Nalezeno 292 výsledků
Procházejte lounge bar v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 292 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 137,714 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje lounge bar z měst jako Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Vynikající obsluha a jídlo, večerní výhled na osvícený zámek a vínko.”
“Doporučuji. Příjemná prodavačka. Velký výběr zboží za rozumnou cenu.”
“Paní Sebelkova Jaroslava, napsal bych toho hodně, ale jedním slovem vše SUPER!!!”
“Restaurace přímo pod zámkem, jídlo naprostou luxusní, pivo Kamenice vynikající a personál se o vás stará jak o vlastní, první den jsme udělali rezervaci druhý den bez i přesto jsme se tam dostali. Skláníme poklonu.”
“nenapsal jsem recenzi ale pouze jsem místo ohodnotil, ale chci podotknout, že je pro mě a mé kamarády toto místo velice nostalgické. chodíme sem tak dlouho, že to známe nazpaměť. ano, několikrát jsme se rozmýšleli jestli se nechceme podívat ještě dál, ale igy nikdy nezklamá.”
“Bowling Třemošná je místo kam si můžete zajít jen tak posedět nesi si zahrát bowling na 10 profi drahách. Vhodně pro rodin, pracovní kolektivy , ale třeba i na svatbu či srazy tříd. Je zde možno ji zarezervovat salonek nebo si posedět přímo v rozlehlé restauraci. Jak se říká, restauraci nebo hospodu poznáte podle vzhledu a čistoty toalet, jestli je to opravdu tak, tak pak se nemusíte bát opravdu ničeho. Je potřeba se připravit na trošku vyšší ceny, ale to si myslím, že takovém prostředí lze očekávat. Parkoviště je přímo v areálu a je bezplatné. V teplých dnech můžete posedět venku. Za mě tedy ANO”
“Velice vstřícný a milý personál. Poradí, pomůžou s výběrem, doporučí nebo najdou a objednají.”
“Dnes jsme zde byli nakoupit křesílko, které jsme si vyhledli již na internetu. Chtěli bychom poděkovat dnešní obsluze a to zejména paní Evě, nejspíš vedoucí Prodejny, a to za aktivní přístup, ochotu a skvělý pro zákaznický servis, který byl při koupi rozhodující. Doporučujeme prodejnu navštívit.”
“Vždy mi personál skvěle pořadí nebo pomůže s výběrem.”
“Myslím že zde nevaří tak jídlo nelze hodnotit ale pivo mají výborné a obsluha vzorná”
“Do hotelu Laguna jezdíme lodí pravidelně celou sezónu na obědy. Vaří se zde velmi dobře, personál restaurace je velmi ochotný a vstřícný. Prostředí restaurace a hotelu je moc hezké a čisté. Vždy jsme spokojeni a těšíme se na další návštěvu.”
“Úžasné posezení venku ale na můj vkus příliš "přeřvaná" muzika venku. Skvělé grilované maso a moc dobrá Plzeň, jen občas takový nešvar, kdy vám přičtou nějaké to pivo navíc. Za mě 3 *, když příští rok přestanou přičítat piva a ztlumí krapet tu muziku, nemám problém dát 5 *. :-)”
“Kdysi dávno jsem sem chodil po práci na protivínskou Perlu. Nevím jak teď ale tenkrát to tam bylo super. Teď mi google doporučil napsat recenzi, ale byl jsem jenom v domě naproti na montáži.”
“Není to nejmodernější,ale kdo rád českou kuchyni a nepotrpí si na moderní blbosti,tak. Super.”
“Paráda. Člověk si vsadí a může si dát rovnou pivo nebo něco k jídlu”
“Dnes jsem byla na návštěvě v tomto podniku. Krásne prostředí,naprosto super obsluha. Uz se těším až se opět zastavím”
“Moc a moc chválím slečnu prodavačku Simonu Hynkovou! Je opravdu nabitá informacemi, které ochotně předává zákazníkům! Ochotná, přívětivá a milá! Mobelix Strakonice - tak to má být,je to pro vás výhra!”
“22.2.25 jsem opět navštívil Douglas v IGY. Zajímal jsem se o Issey Miyake. Atmosféra v obchodě velice příjemná. Obchod láká už i uspořádáním od eskalátorů. Paní velice příjemná a ochotná. Když se dostanu do ČB vždy se zastavím a VŽDY jsem překvapený příjemným chováním personálu! Děkuji :-)”
“Původně jsme chtěly jinam ale najít na Sv. Martina hospodu bez rezervace byl problém. Měly jsem několik nefiltrovaných dvanáctek, husí vývar s nudličkama, tatarák a nakonec bramboráčky s nivou. Od osmi hrála živá hudba se vstupem 70,-. Obsluha byla velmi milá, ochotná, super. Jídlo nám chutnalo moc, bramborácky jsem ani nestačila vyfotit a atmosféra s živou hudbou neuvěřitelná.... Šly jsme po sedmé na rychlé jídlo a odcházely před půlnocí.”
“Obsluha milá,často a příjemné prostředí,velké porce.Nemohla jsem ani dojíst,přendali jídlo do menuboxu s sebou.”
“Na nádražní hospodu příjemně překvapen i co se týče obsluhy.”
“Nejlepší alkolinka s hangárem plným překvapení”
“Hotel, kde nic není problém. Do hotelu jsme se už dvakrát vrátil. Potřeboval bych pokoj na jednu noc na služební cestu a mé nároky byly splněny. Pokoj čistý, hezký, žádný hluk a snídaně dobrá. Rád se opět vrátím.”
“Byli jsme koupit sedačku. Paní prodavačka velmi ochotná,milá,usměvavá. Moc děkujeme,jsme moc spokojeni”
“Supr prostředí+akustika.Byl sem na Black Sab.Tribute(USA)ale lepší byl Lord Bishop Rock-udělal větší show. Marten”
“Vždy příjemný personál, jsou zde kurty na badminton a tenis. Bazén v podkroví společně s vířivkou je skvělý.”
“Klasická poctivá hospoda, kde se dobře najíte. Milá obsluha, jídlo i při plné hospodě rychle na stole, chutné domácí jidlo. Řízek přes půl talíře, poctivý vývar, vyborná omáčka i smažený kvalitní sýr obalený kuchařem, vůbec nebyl mastný. Velké porce za lidové ceny. Čisto, pivo dobré, hospodský dobrý.”
“Při prodlouženém víkendu v této destinací jsem samozřejmě musel navštívit a ochutnat pivo z místního pivovaru. A neprohloupil jsem. Stavili jsme se zde 2 večery po sobě a byli jsme zkrátka nadšení. První návštěva byla čistě o ochutnání místního piva z tanku- 11° Frymburk skvělé řemeslné pivko, 10° summer ALE- osvěžující citrusové. Zjistil jsem ale že to neni vše-restaurace má i tradiční pec na pizzu- vytápěnou bukovým dřevem, takže plán na druhý den večer byl jasný- ochutnat i pizzu. Ta byla výborná, není co bych mohl vytknout. Personál byl příjemný, pohotový. Jediné co bych mohl vytknout je snad nemožnost platby platební kartou ale tento fakt se zase dá snadno vyřešit-cca 200m od restaurace se nachází 2 bankomaty.”
“Trochu zastrčený podnik, ale mohu říct, že jsem byl velmi mile překvapen. Pizza výborná, tak jak má být, ceny za kvalitní pizzu normální tj 100-150kč.Majitelka příjemná. Místo má atmosféru. Doporučuji.”