Přehled katalogu
- 233 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 67% S fotografiemi
Nalezeno 233 výsledků
Procházejte golfový obchod v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 233 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 127,273 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje golfový obchod z měst jako Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Byli jsme s kolegy na teambuildingu a byli jsme moc spokojení. Prostředí bylo příjemné, služby v pořádku a paní na recepci byla velmi milá a profesionální. Rádi se vrátím”
“Krásná, příjemná obsluha, která se Vám maximálně věnuje. Slečna mi dokonce poradila i se zjistěním hesla ke kartě přes internetové bankovnictví. Jedinná nevýhoda jsou poměrně malé prostory, ale i přes to je zde slušný výběr.”
“Příjemný a ochotný personál, slušný výběr zboží”
“Tedy...měl jsem možnost být celý den s panem Davidem a Liborem na kontrolách aut v německu....vážení, ze sledování videí na různých platformách si nelze vůbec,ale vůbec udělat ten správný úsudek...to se musí zažít osobně. Z plánu dvou kontrol bylo nakonec pět + vyzvednutí vozu pro zákazníka. Panu Davidovi neustále někdo psal nebo volal, plány se měnili snad každou půlhodinu tak aby mohl zákazníkům vyhovět. Při kontrole Libor kontroloval auta dle naučeného schematu, David fotil , diagnostikoval nebo odbíhal k zajímavostem na placu aby nasbíral materiál pro sledující. Mezitím taktéž David komunikoval přes videa a desítky fotek se zájemcem + několik doplňujících telefonátů...komunikace a dotazy na prodejce. Infa o autě tak jak je videt ve videiích se pozdávají zmatečná,ale....jsou absolutně online...nic připraveného, pouze přímé komenty toho co bylo vidět. Proto to někdy vypadá na hodnocení super vozu bez jediné vady než k vozu přešel z jiného úhlu nebo než Libor Davidovi hlásil nějaká infa...pak třebas video pokračovalo méně optimisticky. Následně po telefonátu se zákazníkem,kterému zjištěné nedostatky nevadili je video opět optimistické. Tedy mazec. Následná zkušební jízda pokud ji prodejce umožnil také přinášela změny či potvrzení úsudku.Tahle dvojka Libor a David jsou opravdu velmi dobře sehraná dvojka. Při komunikaci s prodejcem David vždy vyjednal nějakou slevu nebo výhodu v podobě záruky a vše tak jak vyjednal u prodejce volal se zákazníkem.Neskrýval se nikde bokem, bylo vše slušně slyšet. Jsou sehraní i mimo prohlídky, když řídil na přejezdech David...Libor mu odesílal videa, protokoly..hledal adresy...byl taková sekretářka. Jsou to i věci co na videiích nejsou jako třeba komunikace s prodejci většinou v přátelském duchu a tím i získání lepších výhod pro zadavatele prohlídky nebo také to mezidobí ve videiích cestou v autě...humor , zážitky nebo rodiny. David má velkou výhodu v perfektní znalosti i lidové němčiny a letité zkušenosti s auty, Libor zas vidí i to co jiní přehlédnou a hlavně tu práci dělá se zájmem.Pro mě to bylo včera z Liberce (13.11.) poctivých 24h na cestě. Odjezd z Nižboru v 7.00h a příjezd zpět v 01:40h. Děkuji Davide a Libore za nevšední zážitek. Rád opět někdy pojedu.”
“Porsche České Budějovice – sekce prodej ojetých vozů Měl jsem možnost prodat svůj vůz v autosalonu Porsche České Budějovice a jsem naprosto spokojen! Rád bych vyzdvihl pana Jana Vyžrálka, který jednal profesionálně, seriózně a přizpůsobil se mé situaci. Prodej proběhl rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Pan Vyžrálek byl vstřícný a ochotný, což výrazně usnadnilo celý proces. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro prodej vozu, určitě doporučuji!”
“Za nás musím prodejce doporučit. Jeli jsme z daleka, informace od prodejce a z inzerce seděly. Nic nebyl problém, měli jsme dost času auto prohlédnout, projet a pak šlo auto na zvedák a diagnostiku. Potom jsme s ním odjeli domů. Děkujeme za pravdivé informace, parametry a rovinové jednání.”
“Dobře se zde nakupuje, milý a ochotný personál, příznivé ceny, velký výběr, přehledně uspořádaná prodejna.”
“Široká nabídka zánovních vozidel, vlastní servis, výborná komunikace, profesionální přístup, v případě zájmu doplňkové připojištění skrytých vad v rámci zvolené délky záruky, sjednání havarijního pojištění s povinným ručením na místě za výhodnou cenu.”
“Paní prodavačka Olga je velmi milá a ušetřila nám 600 Kč. Personál ochotný, se vším poradí a pomůže. !!DĚKUJEME!!”
“Momentálně vybírám nový vůz v PHEV, ve výběru byla i Mazda CX 60, za poslední dva měsíce jsem se svezl a vyzkoušel 7 vozů různých značek vše v PHEV. Co mohu u Mazdy CB vyzdvihnout, tak je práce prodejce pana Bravence. Seznámení s vozidlem, ukázka vozidla, dotazy co momentálně vlastním za vůz a jestli už jsem někdy měl zkušenost s PHEV. Otázky ohledně řešení určitých problémů u mého současného PHEV vozu. Všechny mé dotazy pan Bravenec zodpověděl a bylo vidět, že auto zná do posledního detailu a umí poradit a vše řádně vysvětlit. Není nic horšího, když o autu víte více než prodejce. Mé srovnání je opravdu hodně velké od koncernu až po “prémiovky” jako je Volvo a Mazda. Kdyby vše stálo jen na mém dojmu z prodejce, tak beru MAZDU od pana Bravence.”
“Dnes jsem na prodejně okolo 16.hodiny zakoupila dámskou obuv, slečna Zuzka na pokladně byla moc příjemná a usměvavá na mě i všechny zákazníky co byli se mnou ve frontě. Věřím, že svým úsměvem zlepšila den ne jednomu člověku, děkuji! :)”
“Na základě recenzí zde, jsem šel zkusit, zda mi na mých Tissotech vymění pásek, protože tam, kde jsem je koupil ho za cca 2000,- objednali, za měsíc přišel, ale jiná velikost a nic jiného nevymysleli.. No přijdu do nenápadného obchodu ( možná až moc nenápadného zvenku). Dobrý den, jasně máme velmi podobný, možná vypadá i lépe, vyberte si, sice neorigo, ale možná i kvalitnější(můj dojem). Paní Hodinářka (s velkým H) ani nemrkla, vyměnila, včetně "zapínaciho"motýlka, vyměnila baterku, vyčistila ultrazvukem, prý jestli chci zkoušku vodotěsnosti..no luxus. Vše za 400,- i s páskem a baterkou !! To ho tu budu měnit tak, jak mi doporučili, každých půl roku ;) A hned na počkání v pátek pozdě odpoledne. Prostě poctiví živnostníci, co nehrají na efekt, ale umí. Přeji mnoho spokojených zákazníků a jednoznačně doporučuji. PS: Nechápu, jak recenzent níže může napsat,že výměna pásku, osiček a baterky za 350 je hodně, že čekal 100,- (ok, asi chápu tu logiku u hodinek za dvě stovky) . Ale styděl bych se to napsat..”
“I když jen občas na polévku, vždy ochota, úsměv a s nabídkou jsem slokojen. Doporučuji, i kdyby jen na kávu v hezkém prostředí..”
“S firmou No.1 cars jsem byl velice spokojen.Jejich tým je profesionální.Páni kluci vědí co dělají.Ochota,rychlost a vstřícnost to jsou No.1 cars. Doporučuji všem.”
“Skvělá obsluha, velký výběr, doporučuji.”
“Objednali jsme si v PZKO Stonava rodinnou oslavu pro 45 osob zprvu pro pěkné okolí, park a dětské hřiště. A nakonec to byla výhra po všech stránkách; od vstřícné a profesionální komunikace s p. Horeckým, pro nějž není nic problém, přes milou a usměvavou obsluhu až po skvostný gastronomický zážitek pro všechny hosty, včetně veganů i malých dětí. Kuchař by zasloužil michelinskou hvězdu za všechna jídla, ovšem svíčková v jeho podání byla nadpozemská. Velká poklona a poděkování celému týmu*****”
“Včera jsme měli ve Vitality Vánoční večírek s bowlingem. Vše proběhlo v pohodě. Milá obsluha a jídlo bylo zážitek. Skvělý předkrm a hlavní jídlo panenka božské. Poklona kuchaři. Umí to skvělé. Za rok se vrátíme”
“S Garmin hodinkami jsem od roku 2017 a jsem s nimi maximálně spokojená. Bohužel se na nich minulý týden objevila závada, a tak jsem je předala k reklamaci. Reklamace proběhla během pár minut s informací, že dojde k výměně zařízení a celý proces bude trvat přibližně dva týdny. Po mých zkušenostech z jiných obchodů jsem očekávala měsíční lhůtu a dlouhé čekání – obzvlášť když jsem zjistila, že budou hodinky odeslány na reklamaci do Nizozemska. K mému velkému překvapení byly však hodinky přijaty v servisu už po dvou dnech, reklamace byla uznána s informací, že odesílají nový kus, a světe div se – dnes, po týdnu, jsem měla nové hodinky doma, pěkně doručené do pohodlí obýváku. Musím uznat, že Garmin opravdu zabodoval – první problém po osmi letech a do týdne vše vyřízeno. Díky, Garmine! :)”
“Velice příjemná a milá obsluha, pomohli mi najít produkt, který byl umístěn mimo svůj regál. Doporučuji!”
“Byli jsme zde reklamovat boty, které se moc nepovedly. Musím říct, že tak rychlé vyřízení reklamace jsem ještě nezažil :) Vrácené peníze za reklamaci jsme tam zase nechali za jiné zboží. Vyhýbám se obchodům, kde je reklamace zboží traumatem jak pro zákazníka, tak pro prodávajícího (Mustang v Letňanech by mohl vyprávět...). Tady to proběhlo 100% tak jak má a proto má za mě Sportisimo jedničku s hvězdičkou + stálého klienta :) Myslím, že těch pár stovek za reklamaci (které by měl dostat obchod od výrobce nepovedeného výrobku) jsou dobře investované peníze do reklamy na obchod.”
“Great service, very kind and helpfull owner and staff. Well equipped store with a variety of tennis brands and equipment. Skvělá obsluha, velmi milý a ochotný majitel a personál. Dobře vybavená prodejna s různými tenisovými značkami a vybavením se kterým vám dobře poradí.”
“Moc děkuji za dnešní ochotu a pomoc při výběru Vánočního dárku pro moji dceru.”
“Moc se mi líbil skvělý obchod s použitým zbožím, široký výběr, a určitě se vrátíme. Obsluha je vynikající. Díky Richardovi, byl velmi ochotný.”
“Jsem Vaším zákazníkem několik let a konečně jsem se dostal k hodnocení.Především musím pochválit servisniho technika p.Maturu.Pan Matura je člověk na svém místě se znalostmi ve svém oboru značky Mercedes Benz.Jeho přístup k zákazníkovi je vstřícný a profesionální.Od objednání ,servis a následné předání.Vše na jedničku s hvězdičkou.Děkuji a jsem s pozdravem Mgr. Thám.”
“Velký výběr, příjemná, proškolená obsluha. Koupil jsem dětem kvalitní obuv. Dceři se boty po 3 týdnech intenzivnejsi zátěže poškodily. Reklamace bez problémů, do tydne vyřízená, vráceny peníze.”
“Pěkně se zde nakupuje, výběr veliký. Přátelský a milý personál, hlavne pani/slečna Nela, takové prodavačky by mely byt všude, to by se to nakupovalo:-)”
“Velký výběr zboží, příznivé ceny, skvělá domluva. Montáž kamery proběhla bez problémů. Děkujeme za výbornou kávu během čekání...”
“Díly jsme ověřili před nákupem. Velice ochotný pán, který poradil a potvrdil správnou objednávku. Stává se mým hlavním partnerem u mého postaršího vozu.”
“Doporučujeme. Služby na velmi vysoké úrovni!! Vždy nám zde vyjdou vstříc!! Rádi poradí a pomohou s výběrem,popř.i servisem. Jen tak dál!!!!”
“Nakoupit dva páry sněhulí a dvoje zimní oblečení pro holčičky 6 a 9 let bylo ve Sportisimu docela příjemný zážitkem díky slečně, která nás "obskakovala". Děkuji a přeji takovou obsluhu i ostatním zákazníkům”