Přehled katalogu
- 137 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 137 výsledků
Procházejte thajská restaurace v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 137 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 33,425 recenzí a hodnocení.
“Velkorysé ubytování, možná jedny z nejlepších apartmánů co jsem viděl. Fantastická snídaně, navíc náměstí s pivovarem má atmosféru, prostě Krásná Lípa jede!”
“Jídlo bylo chuťově velice dobré. Osobně jsem si dal Bun Bo Nam Bo, u nějž mě překvapilo, že zde nabízejí různé druhy masa. Já si dal hovězí, tak jak má Bun Bo Nam Bo mít. A bylo fakt skvělé. Dobré maso, nudle, rybí omáčka byla dobrá a ryba z ní nebyla cítit. Jediné, co mě zarazilo, bylo množství mungo klíčků v jídle. Tvořily dobrou třetinu celého jídla a to je zkrátka moc. Co se obsluhy týče, tak pan byl moc milý. I když jsem mu moc dobře nerozuměl, on pochopil vše co jsem mu říkal, takže paráda. Ocenit musím i venkovní zahrádku v krásném prostředí historické Kadaně. Dá se tu platit kartou, takže není nutná hotovost.”
“Výborné jídlo, pěkné prostředí, berou i karty, milá obsluha.”
“Jako vždy, vše v pořádku.:-) Výborně vaří.:-) Jsem s výběrem spokojená.:-)”
“Vždy se dobře najíme. Obsluha na pohodu . Chodíme si sem pro jídlo cca 7let a nikdy jsme neměli střevní potíže, nikdy . Jídlo připravené rychle a chutně. Doporučuji.”
“Za pár korun hodně mužiky, ale na rande to není”
“Výborné bistro s příjemnou cenovou relací a láskyplnou obsluhou ;-) Musím poupravit recenzi po dnešní 17.8.2024 zkušenosti, kdy jsem velmi smutný tak, jako můj přítel, který sem téměř nejraději jezdí právě na báječnou "kachnu na sladkokyselo", které se mu dnes však s velkým zklamáním dostalo ve verzí bez jediného kousku ananasu... . Takovou jsme si schopní dát kdekoli, tak doufáme, že příště, možná už příští týden, to bude zase tak úžasně chutné, jako bývalo vždy.”
“Skvělé pivo, přátelská obsluha, určitě se stavím znovu.”
“Výborně zde vaří , já mám oblíbené křehké kuře s rýží.”
“Dal jsem si zde několik jídel a za sebe můžu říct, že super. Mám výhradu pouze ke smaženému v těstíčku, kde maso bylo cítit, že bylo mražené. Bún bò Nam Bộ bylo skvělé, stejně Bún chả nebo Udon nudle. Přeji ať se daří. Na Lovosice určitě lepší restaurace s asijským jídlem, kde vám nehrozí žaludeční problémy, lístek alá devadesátky nebo hnusná pizza s vyčpělým pivem.”
“Při mě návštěvě na slavnosti města mě ihned pozval ať hodují s jejich komunitou.super lidí velice milí jídla spousty pivko Studené zábava super.česi se mají co učit jak se bavit. Za mě upřímně super. Rád se zde ukážu častěji. A rád.”
“Dlouhodobá spokojenost, vždy z četstvých surovin, chutné, velmi milí lidé.”
“Vše předčilo naše očekávání. Jestli chcete najít klidné místo pro oddych v příjemném prostředí, doporučuji. Určitě se rádi vrátíme a využijeme i potenciál, který poloha a hotel nabízí v teplejším počasí. Designové prvky v interiéru, zaměstnanci, snídaně jsou více, jak obyčejný průměr.”
“Vynikající hotel, měli jsme opravdu velký pěkný pokoj Junior Suite, snídaně v pořádku standartní bufet, dobré džusy. Velmi příjemná slečna recepční. Děkujeme”
“Restaurace působí útulně a velmi příjemně.”
“Vynikající Poke mísy (Poke kuře a Poke losos) bez debat nejlepší v Děčíně i Ústí.”
“Skvělá kuchyně z poctivých surovin, výborně dochucená a autentická vietnamská jídla. Široka nabídka tradičních jídel i sushi a nápojů. Obsluha moc milá. Prostředí taky autentické ;-)”
“Dnes jsem byl na večeři. Thajská polévka byla výborná, možná pálila trochu méně, ale oceňuji možnost přidání chili omáčky Sriracha, která se nachází na každém stole. Jako hlavní jídlo jsem měl pikantní kuřecí nudličky, velmi dobré a již trošku pálivé. Ceny jsou velmi v pohodě a též se mi líbí možnost platby kartou. Parkování je na ulici, když je štěstí, člověk najde i místo.”
“Bún bò Nam Bộ , Kung pao ochutnáno. Opakovaná návštěva a velmi dobré . V restauraci nikdo neseděl, ale několik jídel si v rychlém sledu odváželi z rozvážející firmy.”
“Chodím opakovaně naprosto skvělé takto to má vypadat. Vše skvělé.”
“Ochutnali jsme jarní závitky, mini závitky, dim sum, smažené nudle i smaženou rýži v různých variacích, pad thai, maso ve sladkokyselé omáčce i omáčku s houbami a bambusem. Vše bylo vynikající, vždy čerstvé a chutné, v dobré kvalitě. Nikdy jsme nebyli zklamaní a objednáváme zde pravidelně. Obsluha je taky moc fajn a příjemná. Doufáme, že si restaurace udrží i nadále svou kvalitu a milý přístup, my sem budeme chodit dál :) Tento podnik určitě stojí za vyzkoušení.”
“Skvělá obsluha, skvělé jídlo a příjemné prostředí. Určitě se sem opět vrátíme i rodinou :)”
“Podnik malý, ale útulný a bubble tea je moc dobrý. Vyzkoušela jsem v den otevíračky jahodový čaj s višňovými a jablečnými kuličkami - ten mi moc chutnal, byl osvěžující. Původně jsem chtěla zkusit Taro příchuť, ale něvěděla jsem jak to chutná, tak jsem se zeptala jedné ze zaměstnankyň, jestli by mi nepřiblížila chuť toho tara. Ta vůbec nevěděla (což mě trochu zarazilo, ale řekla jsem si, že to přeci jen byl den otevíračky), tak jsem si objednala raději ten jahodový. Nedávno jsem zde byla zas a ten taro čaj jsem ochutnala, ale nezachutnal. Není to chyba podniku, jen to asi není nic pro mě. Přikládám fotky čaje pro referenci. S podnikem jsem spokojená a jsem ráda, že máme opět něco takového v Galerii, protože mi bubble tea moc chutná.:)”
“Top doporučuji ceny výborně porce ještě lepší jen mě mrzí že nemají větší výběr jídel”
“Výborné jídlo, příjemná obsluha. Jezdíme sem rádi.”
“Skvělý podnik, pán i paní se usmívají od ucha k uchu, v podniku je hezky čisto a jídlo je moc dobrý.”
“Jídlo vždy super,polévka vynikající, obsluha vždy usměvavá!”
“Byli jsme v nedeli a uvnitr teda hrozna zima, zustal jsem v zimni bunde po celou navstevu, jeste jsme se premistili k topeni, ktere aspon trochu hralo. asi v nedeli nemicaji navstevnost velikou. Jidlo perfektni vyber, skvele vypada a jeste lepe chutna, takze se budeme vracet.”
“Levné jídlo, chutné, příjemná obsluha, určitě si sem spolu s přítelkyní zajdeme znovu.”