Přehled katalogu
- 222 Firmy celkem
- 1.0 Průměrné hodnocení
- 24% S recenzemi
- 16% S fotografiemi
Nalezeno 222 výsledků
Procházejte střední škola v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 222 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 1.0/5 na základě 21,616 recenzí a hodnocení.
“Welice dobré obĕdy. Dĕkuji přijdu určitĕ zase.”
“TLDR: Educhemka není špatná jak se snaží ostatní recenze naznačit. A pokud si tam nejdete jenom odsedět hodiny, tak funguje jako dobrej základ do života. Jako na každé škole se najdou ti "lepší" a "horší" učitelé, ale skoro všichni dokážou předat znalosti a zkušenosti. Např. p. Dvořák, který umí zaujmout, učí oproti ostatním učitelům moderně, má více friendly přístup (ale zároveň dokáže být přísnější pokud žák vyrušuje a kazí hodinu ostatním). p. Šrotýř a p. Ventura mají zase hromadu zkušeností ze života, které dokážou předat a dají se využít v reálném životě. Oproti nim Drtil nebo p. Bureš jsou přesnej opak. Oba učí starším způsobem (přečtu učebnici -> napíšu na tabuli -> přepište si to a naučte se to do příštího testu) a mě jejich přístup k vyučování nesedl. Ale i tak jsem později zjistil, že p. Bureš, který učí Automatizované systémy a řízení, mě něco naučil a dneska pracuji s PLC systémy bez problému. Škola nabízí i dostatek aktivit mimo školu(závody a skládání vodíkového autíčka, různé exkurze, zájezdy apod.), takže žákům, kteří hledají školu v oboru Elektro/Chemie bych ji doporučil.”
“Super jídelna na oběd. Nutná registrace.”
“Báječná škola a všechen personál”
“Super servis, příjemná obsluha, velice doporučuji. A ostatní hosté ujdou. Ale ty snídaně nic moc, starý rohlík s máslem a čajem? Kde to sakra žijeme!!! Ani tu vodu na čaj jsem nedostal”
“Ta pedikúra dole je privátní. Rychlá a levná”
“Tuhle školu jsem si vybral kvůli nástavbě. Jsem naprosto spokojený se školou, i vším, co se kolem ní pojí. Hlavně skvělý přístup učitelů, i celého vedení školy. Učitelé hodně naučí a jsem za to rád. Mohu jen doporučit! :)”
“Nejlepší základní škola, kterou jsem si mohl přát! Milí a hodní učitelé, kteří naučí. Neumím si představit jinou základku...”
“Dobrá škola, máme zatím pozitivní zkušenost”
“Učiliště prošel celkovou rekonstrukci, konečně vypadá zvenku i hezky.”
“Jsem nadšený nově zbudovaná dílna, myčka skvělí přístup a super ceny :)”
“S tim to ustavem mam vlastni zkusenosti s nebyly zrovna hezke.Zazila jsem jeste stary rezim byl dost drsny jedine pozitivni na to bylo to ze jsme mely velmy hodnou milujuci vychovatelku Janicka Junova se jmenovala ta byla moje svetlo a za to moc moc dekuji.Alice Tahoun kdysi Ostovicova”
“Za mě super škola co mi dost dala”