Přehled katalogu
- 161 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 19% S fotografiemi
Nalezeno 161 výsledků
Procházejte primární péče v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 161 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 3,733 recenzí a hodnocení.
“Pro mne nová a velmi pečlivá lékařka i sestřička, což je pro pacienta výborné.Nebyvá to všude a vždy. Děkuji. D.Šišková”
“Pan doktor ochotný a vstřícný. Není co vytknout :)”
“Profesionální přístup k lidem. Spokojenost a doporučuji.”
“Moje děti prošli rukama maminky paní doktorky paní doktorky a dcery paní doktorky a za všechny mohu jen vřele doporučit kdykoliv potřebuji vždy se na ni mohu spolehnout při s.o.s. pomoci.mohu zavolat a že to s námi paní doktorka nemá jednoduché a užila si s dětmi až až takže za mě určitě doporučuji na 1000 procent a musím ještě zmínit také sestřičky úžasný i když už některé z nich jsou v důchodu . Mockrát vám za sebe i za své děti mockrát děkuji za Vaši péči jste úžasný ❤️”
“Velice ochotná paní doktorka i sestřička nemohu si stěžovat”
“Jsem s paní doktorkou Krausovou velmi spokojen.”
“Bydlím zde hezkou řádku let a zdravotní středisko je pro mě super, zubní, rehabilitace, praktický lékař,ortoped vše pod jednou střechou. Spokojenost se sestřičkami lékaři .”
“Pokaždé jsem spokojená,paní doktorka je pečlivá,vyslechne mě a napíše doporučení kam je potřeba,nic nezanedbá.V čekárně čekám chvilku dle objednání.Pokud ji zašlu žadost o erecept,mám ho týž den zaslán.Nemohu věřit negativním recenzím.”
“Ochotná,vstřícná zkušená lékařka”
“Prakticka lekařka pro dospělé.K pí.doktorce chodím už léta a nikdy nezanedbala mé problémi,vždy poslala k odborným lekařům když bylo třeba.Je to lékařka se srdcem a lidskostí.Kéž by jich bylo víc jako ona.Lékař pro lidi.”
“Moc příjemný pan doktor. Se vším rád poradí a pomůže. Doporučuji:)”
“Ve zkratce: sestřička - super, ochotná vždy pomoci, milá ... pí. doktorka - vždy pomohla, poradila, stanovila diagnózu, ochotná ...”
“ODDELENI CHIRURGIE 3.patro Jen vkrocite na oddělení hned vidíte sestřičky s úsměvem na rtu. Jsou to úžasné holky které dokážou zvednout náladu i pohladit po duši. Špatného Slivka neuslyšíte Prostě jsou to Andílci na správných místech. Myslím i sestřičky z JIPU. Starostlivý lékaři o těch ani nemluvím super chlapci v bílých pláštích kteří ráno přijdou a věřte umí se i pěkně zasmát. Nejsou to ti mrzuti dedulove co já tedy znám od jinud. Všem těmto andělům patří můj obrovský dík za vše co pro mě udělali a vlastně nejen pro mě ale stále dělají pro spousty dalších pacientů. Je to nejúžasnější kolektiv jaký může být a za něj obrovské díky .”
“Obrovské poděkování MUDr. AKRAMU QASSEMOVI a jeho sestříčkám při dnešním vyšetření Gastroskopii. Takto kdyby se chovali všichni zdravotníci neměli by lidi strach z vyšetření.Slušné chování a výborný vstřícný přístup ke mně. Věděla jsem, co mě čeká, ale stejně bývám často nervózní před vyšetřeními. Zde byla sestřička při zákroku perfektní, chlácholivá. A pán doktor mi vše vysvětlil a informace mi podal i po zákroku při psaní ambulantní zprávy. Děkuji ještě jednou. Čermáková”
“Paní doktorka je velice příjemná a ochotná vše super”
“Skvělé místo na rehabilitaci, příjemný personál. Spokojený rehabilitant.”
“Jako dítě jsem měl paní Mudr. Vališovou a v dospělosti lepší doktorku než je paní Mudr. Kučerová jsem nikdy neměl a proto bych NIKDY ANI NEMĚNIL JSEM VELMI SPOKOJENÝ ♥️♥️♥️”
“...vstricny pristup ke vsem ....to je pan doktor PAN.”
“Pan doktor kořínek vždy vyšetřil vždy pomohla to samé i sestra.moho doporučit”
“Hezké a moderní prostředí, příjemná sestra a kvalitní lékař. Velká spokojenost”
“Za mě super Pan doktor je příjemný a velmi vstřícný a sestřička také velmi milá a ochotná a jestli někdo říká že pan doktor je arogantní jak jsem tu četl tak pravděpodobně mluví o sobě”
“S péčí paní doktorky jsem spokojená. Sestřička Zuzanka je vždy velmi milá a ochotná.”
“Paní doktorka je vnímavá,vše řeší s klidem, vyslechne a se sestřičkou jsou bezvadně sehrané.”