Přehled katalogu
- 2,056 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 2056 výsledků
Procházejte kosmetický salon v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,056 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 192,410 recenzí a hodnocení.
Kadeřnictví Iva v Roudnici nad Labem je místo, kde je paní moc hodná a ochotná. S dětmi to umí báječně.
Tvoje Háro v Kadani je moje stálice mezi kadeřnicemi. Chodím k ní už několik let a pořád mě dokáže překvapit svou šikovností a citem pro detail.
Msstudio v Lounech je místo, kde jsem si na svůj svatební den vybrala tuto úžasnou vizážistku. Nádherně mě nalíčila a učesala přesně tak, jak jsem si představovala.
“Profesionální přístup ke klientovi, nalezena a odstraněna příčina nepříjemného tlaku v zádech. Zajímavé cviky na doma.”
VN barbershop v Mostě má profesionální přístup a super střih. Kvalitní produkty a fajn atmosféra.
“Pro každého něco, doporučuji navštívit”
“Zimní kemp, který byl zaměřený na silové tréninky byl naprosto skvělý zážitek! Perfektně připravený program, skvělá atmosféra a parta lidí, co se vzájemně podporovala, udělaly z kempu nezapomenutelnou akci. Tréninky byly intenzivní, vedené zkušenými trenéry, kteří nám pomohli překonat vlastní limity a posunout techniku i výkony na další úroveň. Obrovský respekt patří Zdeňče, která měla na starosti kuchyni. Jídla byla nejen výborná, ale také perfektně vyvážená a připravená přesně podle potřeb silového tréninku. Díky ní jsme měli energii na každý náročný blok a zároveň si užili skvělé chutě. Celkově výborná organizace, přátelská atmosféra a profi přístup – rozhodně doporučuju všem, kdo chtějí makat a užít si to naplno!”
“Pokud se stále bojíte zkusit depilaci nebo máte strach z bolesti, určitě doporučuji navštívit tuto specialistku. Vše naprosto sterilní, vše vysvětleno, pro mě to byla také první depilace a odcházela jsem s dobrým pocitem a hladkou pokožkou, rozhodně doporučuji!:)”
Nehtové studio Alena Svobodová v Košťanech je nejlepší na světě. Alenka je prostě šikulka a nehty vždy krásné.
“Paní fyzioterapeutka je člověk na správném místě! Byla jsem naprosto mile překvapená, s jak lidským, empatickým a individuálním přístupem se mi věnovala. Vysvětlila mi vše do detailu, ukázala cviky přesně na míru, které mi pomáhají zlepšit koordinaci i celkové vnímání těla. Opravdu ví, co dělá, a je vidět, že ji práce baví. Mohu jen doporučit!”
“Skvěle vybavené, super parta lidí, trenéři proaktivní a ví o čem mluví. Majitel Vladimír to má zmáknuté na jedničku a je vidět, že má “vesla ve vodě”. Nejlepší posilovna široko-daleko.”
“Dnes jsme poprvé navštívila kavárnu s herničkou v Neštěmicích a opravdu jsem byla mile překvapená. Na poměrně malém prostoru se majitelům podařilo vykouzlit opravdu příjemné místo jak pro rodiče, tak hlavně pro děti. Vypíchnout musím výbornou kávu, příjemnou obsluhu a spoustu krásných hraček a knížek. Děcka se tu vyřádila a my si popovídali u kávičky a výborné domácí limonády. Určitě zase rádi dorazíme..”
“Nejlepší prostředí a trenéři široko daleko. Jezdím ze sousedního města a rozhodně se to vyplácí. Mohu doporučit úplně všem, co chtějí začít s bojovými sporty, neboť kolektiv je přátelský a trenéři trpěliví.”
“Příjemné místo i personál,člověk se cítí jako doma.Poskytování informací je srozumitelné a přínosné.Myslím,že je mezi námi vzájemná důvěra.”
“Odbornost paní Dagmar na pravém místě a úžasný relax v prostředí svíček.”
“S uvolňovací masáží po úrazu nohy i s profesionálním přístupem terapeuta Pavla jsem byla velmi spokojená.”
“Měření na přístroji Inbody bylo rychlé, detailní a poskytlo mi klíčová data o složení těla. Nejvíce oceňuji personál. Personál byl profesionální, velmi příjemný a empatický. Výsledky mi byly srozumitelně vysvětleny a celý přístup byl velmi lidský a motivující. Službu vřele doporučuji!”
“Vlastně téměř nikdy nepíšu recenze, ale u Davida to musím udělat, protože jsem byla velmi mile překvapena jeho přístupem, profesionalitou a po celou dobu jsem se cítila, jak kdybych seděla s někým koho dlouhodobě znám u výborné kávy na příjemném pokecu. Líbilo se mi, že plně naslouchal přání a požadavků, které jsem na něj měla ohledně tetování a taky mi dal hned zpětnou vazbu, co si myslí o mé představě a jak by to případně mohl ještě jinak udělat, aby to vypadalo lépe. Líbí se mi, že se do toho aktivně zapojuje a nenechá celý návrh na "zákazníkovi", že k tomu řekne svůj postoj. Je velmi precizní a s tetováním si opravdu vyhraje. Plně všem doporučuji, já se určitě vrátím. :)”
“Naprosté spokojení, kvalitní práce za skvělou cenu. Celkově jsem se cítila velmi komfortně, pan tatér byl příjemný a práce byla hotová rychle. 100% se objevím zas :)”
“Navštívili jsme s manželkou salon v rámci naší dovolené v Děčíně a bylo to nejlepší rozhodnutí. Už jsme pár masáží zažili, ale tohle bylo naprosto výjimečné. O některých bodech na těle jsem doposud neměl zdání, že je vůbec mám. Empatický přístup, skvělá atmosféra a příjemný pokec jen umocnil celkový dojem. Bravo.”
“Cvičím s Kubou už 3 měsíce a mým hlavním cílem bylo zpevnit postavu po porodu, zlepšit kondici a znovu se cítit dobře ve svém těle. Předtím jsem zkoušela cvičit sama doma a občas jsem chodila na skupinové lekce, ale výsledky se moc nedostavovaly – často mi chyběla motivace i jistota, že cvičím správně. Než jsem začala spolupracovat s Kubou, měla jsem v hlavě zmatek z různých rad o tréninku i výživě. Díky jeho přístupu jsem konečně pochopila, jak tyhle věci propojit a jak cvičit tak, aby to dávalo smysl. Už po pár týdnech jsem cítila změnu – víc energie, lepší náladu a postupně i viditelné výsledky na postavě. Na spolupráci s Kubou si nejvíc vážím jeho individuálního přístupu a trpělivosti. Tréninky nejsou stereotypní, vždycky mě dokáže motivovat a přizpůsobí cvičení tomu, jak se zrovna cítím. Umí být náročný, ale zároveň férový – nikdy mě netlačí do extrémů, spíš mě vede krok za krokem k lepším výkonům. Doporučila bych ho každému, kdo to myslí s cvičením vážně, ale chce mít kolem sebe i někoho, kdo rozumí lidské stránce věci. Kuba má skvělý cit pro rovnováhu mezi disciplínou a pohodou – díky tomu mě cvičení opravdu baví. Ve srovnání s jinými trenéry, které jsem poznala, má Kuba mnohem osobnější přístup a opravdu mu záleží na pokroku klienta. Hlavní výhodou spolupráce s ním je, že se cítím silnější nejen fyzicky, ale i psychicky – a to je pro mě největší přínos.”
“Je to super, určitě vyzkoušejte.”
“Ve studiu jsem absolvovala jógový kurz pro začátečníky a mohu jedině doporučit. Krásné prostředí, kam se budete rádi vracet. Na kurzu se naučíte, jak správně dýchat, jak se nastavit v jednotlivých pozicích a naučíte se vnímat své tělo. Skvělá zkušenost a určitě budu dál pokračovat v lekcích. ❤”
“Bezvadný relax, cvičení, které je mi blízké. Super pozice, protažení a příjemně se člověk zapotí. Protáhne celé tělo a je ohebnější. Cvičí se v příjemném prostředí a cvičitelky jsou super.”
“Moc příjemné prostředí, výborná masáž, masér je odborník. Stojí za to, masáž vyzkoušet. Doporučuji.”
“Veronika je milá a příjemná profesionálka.Výsledek předčil očekávání.”
Manikúra, pedikúra a nehty v Litvínově je místo, kde jsem moc spokojená se službami a přístupem. Paní Prachařová je velice příjemná a ochotná.
Studio 47 v Bechlíně je místo, kam jsem dnes měla několikátou návštěvu u slečny Romany. Moc ji doporučuji.
“Byla jsem na ošetření LPG. Viditelný výsledek po prvním ošetření. Chválím sestřičku Moniku za její profesionální přístup. Těším se na další návštěvu.”
“Na toto místo jsem narazila náhodou a jsem za to moc ráda. Paní majitelka je velice milá, sympatická a neskutečně empatická. Než Vám sestaví cvičební plán, popovídá si s Vámi, (máte pocit, jako když si povídáte s dobrou kamarádkou) a podle toho se každému individuálně věnuje. Není to žádné obyčejné skupinové cvičení pro ženy. Nejvíce oceňuji ten lidský, upřímný a férový přístup. Člověk má pocit, jako by tam patřil už několik let. Příjemná atmosféra a hezké prostory, hodina cvičení uteče ani nevíte jak. Profesionální přístup, zatím mi nikdy nikdo neporadil a nepodpořil mě při cvičení, jako právě paní Simonka. Několik let jsem hodně posilovala, ale porod sekcí mi tuto cestu uzavřel a nejde se tomu již tolik věnovat. Proto jsem ráda za místo, kde procvičím celé tělo a zároveň se ho naučím vnímat jinak než silovým tréninkem a ještě se mohu i zastavit a užívat si chvilku klidu pro sebe.”