Přehled katalogu
- 817 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 817 výsledků
Procházejte hotel & motel & hostel v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 817 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 178,076 recenzí a hodnocení.
“Pokoje špatně ale obsluha restaurace dobrá dobře jse tam najite takže není na co čekat”
“Krásná historická budova. Personál na hotelu je úžasný. Příjemně naladění lidé, kteří vám nedají nejmenší důvod se se necítit skvěle. Kuchyně je výborná. Ráno Vás sice vzbudí vrčící autobus na zastávce před hotelem, ale na druhou stranu jízdné je v ceně pobytu a autus Vás zaveze kamkoli po Českém Švýcarsku. Pobyt v tomto hotelu mohu jen doporučit.”
“Recenze: Školící pobyt, který předčil očekávání V hotelu Payer jsme strávili třídenní školící pobyt a mohu s čistým svědomím říct, že šlo o jedno z nejpříjemnějších a nejprofesionálněji zorganizovaných ubytování, které jsme kdy zažili. Od prvního kontaktu při rezervaci až po odjezd bylo vše bezchybné. Už při příjezdu nás přivítala recepce s milým úsměvem a vstřícným přístupem. Check-in proběhl rychle, bez zbytečných formalit, a personál měl všechny informace připravené. Pokoje byly čisté, voňavé, s pohodlnými postelemi a kvalitním vybavením – od klimatizace přes minibar až po rychlou Wi-Fi, která fungovala bez výpadků (což při školení opravdu oceníte). Školící místnost byla připravená do posledního detailu – projektor, flipchart, dostatek zásuvek, voda, káva, technická pomoc hned po ruce. Personál hotelu byl po celou dobu k dispozici, a to s profesionálním, ale zároveň lidským přístupem, který se dnes už moc nevidí. Stravování bylo výborné – pestrá nabídka snídaní i teplého bufetu, vždy čerstvé suroviny, kvalitní káva, a především kuchaři, kteří si zaslouží uznání. Obědy i večeře měly restauraci evropské úrovně a porce přesně akorát. Zvlášť musím vyzdvihnout klidné prostředí hotelu a upravené okolí – ideální kombinace pro práci i odpočinek. Po skončení školení jsme mohli využít venkovní terasu, posedět u vína a uzavřít den v příjemné atmosféře. Za naši skupinu hodnotím hotel Payer na plných 5 hvězd. Spojení profesionality, kvality služeb a osobního přístupu vytvořilo perfektní zážitek, který nastavuje laťku velmi vysoko. Určitě se sem rádi vrátíme nejen pracovně, ale i soukromě.”
“Paráda jsme velmi spokojení jezdíme sem každý týden na fotbal”
“V hotelu vše v pořádku. Překvapivě dobrou snídani trochu kazila jen velmi slabá káva. Trochu potíže s teplou vodou, ale s trochou trpělivosti se jí člověk dočká. Manželská postel by byla lepší jako jedna postel a ne dvě samostatné vedle sebe, ale to je drobnost. Bezproblémové parkování.”
“Chvíli mi trvalo, než jsem se dokopala napsat recenzi, ale... v červenci jsme měli na Racku svatbu a byla naprosto dokonalá. Park byl krásně upravený a všichni se cítili příjemně. Pan Doležal je naprosto bezkonkurenční, vyšel nám vstříc s každou blbostí, kterou jsme si vymysleli. Díky němu proběhlo vše hladce a bez stresu. Operativně řešil a vyřešil každý sebemenší problém. Místo můžu doporučit všem, kdo chtějí krásnou svatbu na klidném místě s vynikajícím jídlem. Od žádného z hostů jsme neslyšeli jedinou stížnost, naopak všichni chválili a moc se jim líbilo. Kdybychom se měli rozhodovat znovu, vybrali bychom stejně. Ještě jednou děkujeme za všechno.”
“Čistý, svěží a neuvěřitelně přátelský personál!”
“Velmi dobré služby a jednoduchý čistý pokoj”
“Příjemný personál, normální ubytování, parkování u hotelu pod kamerami. Vše ok.”
“Pokud byste hledali chyby, stopro je najdete. Za mě jde ale o suprové bydlení. Postele byly voňavé, koupelna čistá. Žádný zbytečný věci. Pokud preferujete osušky vemte si ji s sebou, na pokoji byly jen ručníky, nicméně na 3 denní pobyt to bohatě stačí. Byla tam příjemná, klidná atmosféra a ten barák je úžasný. Snídaně byly bohaté a vydatné ve formě obloženého talíře. Večeře vaří do 18h a vaří tam moc dobře. Objednala jsem si palačinku a dostala ji ve formě růže. Za mě tedy naprostá spokojenost. Navíc když jdete pěšky můžete se pak kochat pohledem na Hřensko a Růžák.”
“Umístění přímo v centru, 1,3 km od vlaku. Menší, 3L pokoj, jedna postel u koupelny, dvě v hlavním prostoru. Pohodlné matrace, na výběr dvě velikosti polštárů. Ručník i osuška, u umyvadla je mýdlo. Televize. Skvělé umístění pokoje na jihovýchodním rohu budovy, takže tam odpoledne nepraží slunce (ostatní pokoje jsou na jihu a na jihozápadě). Snídaně je bohatá, snad jen něco sladkého ke kávě by se ještě dalo přidat. Celkově velká spokojenost.”
“má největší epifanie tkvěla v tom, že ani jeden z nás malík dát nemusel, neboť bylo ubytování vlastně v rámci možností velmi levné. ukrajinská koupelna byla nejvítanějším překvapením, podobně jako téměř nebesky měkoučké postele a ptačí výhled z oken. snídaně byla jednou z nejprůměrnějších hotelových snídaní, jaké jsem kdy měla tu čest okusit, od jídla až po obsluhu. ale byla to právě ona průměrnost, kterou jsme v těchto divokých krajích a nejistých časech ocenili nejvíce. kdyby jenom nebylo toho neustálého zlověstného a mysteriózního skřípání neidentifikovaných dveří... no, díky a pardon za vše!”
“Vše naprosto super, milý a vstřícný majitel hotelu, pokoje uklizené a čisté a prostorné. Byli jsme moc spokojeni a rádi se vrátíme. Děkujeme”
“Nám se hotel moc líbil. Je útulný, čistý, milý personál. Snídaně skromné, ale stačí - vajíčka, sýr, voda, káva, uzeniny.. Na to, že hotel je 3*, tam určitě super! Měli jsme v ceně i parkování, které je hned u hotelu. Bohužel se 2x stalo, že nám naše místo zabralo jiné auto, tak jsme parkovali na vedlejším místě, které nebylo vyhrazené pro hotel. Pokud bychom měli vestu do Litoměřic, určitě sem znovu zavítáme.”
“Výborné jídlo, skvělý personál, příjemná atmosféra”
“Ubytování přes službu Booking.com, příjezd k hotelu - má své vyhrazená místa, při příchodu na recepci - trošku šok, majitel je Vietnamské národnosti, ale ochotný, nicméně, check-in proběhl, hladce, bylo nás 6, pokoje zrekonstruované (čisté, uklizené, vytopené), menší problém s jedním pokojem, obratem vyřešeno, a výměna pokoje. Snídaně (příplatek 125,-), ale luxusní, na to, že nás bylo 6, tak všichni spokojeni. Jediné minus je v tlaku vody, kdy při sprchování musíte vyladit, ale to je tak jediné, za nás všechny spokojenost, vstřícnost a příjemné ubytování.”
“Včera jsem si dal maďarský guláš, kamarád medailonky na pepři,a bylo to velmi dobré, obsluha perfektní, prostě klasická hospoda jak má být”
“Jednoduše zařízen pokoj s koupelnu. Snídaně jednoduchá a velmi chutná. Jen ten závěs v koupelně není úplně ono.”
“Hotel v retro stylu zkraje středověké neprůjezdné uličky v sousedství Kláštereckého hradu. Čisto a útulno.”
“Jezdíme sem každý rok ,krásné místo. Skvělé jídlo i obsluha”
“S hotelem mám velmi dobrou zkušenost. Ubytovala jsem zde na 4 noci skupinu zahraničních hostů a studentů. Ocenili jsme možnost večeří formou bufetu - velmi to zjednodušilo organizaci a každý si vybral to své. Pan kuchař nám vyšel vstříc i s bezlepkovou dietou. Hotel jako takový je lehce retro, ale naše pokoje byly čisté a bez závady. Umístění v tiché lokalitě. Velmi milá paní recepční, která nám ve všem vyšla vstříc a zařídila i rychlý dortík se svíčkou kolegovi k narozeninám. Děkujeme.”
“Byly jsme na večeři a za nás určitě rádi přijdeme znova.”
“jedním slovem pecička! v roztodivných neutěšených končinách Ústeckého kraje jako nádech útulného a čistého domáckého vzduchu. vše jsme zvládli bez nutnosti s kýmkoliv komunikovat (absolutní gigaplus), pokoj měl neskutečný výhled i do vnitrobloku, na chodbách nevídané (ač v rámci budovy opakující se) umělecké a aranžérské počiny. možná mám nízké standardy, ale sem bych se, kdybych se nedejbože znova octla v Roudnici nad Labem, velmi ráda vrátila.”