Přehled katalogu
- 117 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 117 výsledků
Procházejte domácí zdravotní péče v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 117 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 40,708 recenzí a hodnocení.
“Velice příjemná obsluha a ochotná vždy poradit. Příjemné prostředí. Doporučuji.”
“Moc ráda nakupují v tesku, je to tam příjemné”
“Děkuji mockrát personálu u informací a zákazníkovi,kteří našli mojí peněženku a vrátili. Měla jsem tam značný obnos peněz a doklady. Ještě jednou moc děkuji. Velice často tento řetězec navštěvují,vždy odcházím velice spokojená. Vaše zákaznice Jarka.”
“Krasne misto,, ktere provozovatele neustale vylepsuji a klientum se dostava te nejlepsi pece. V okoli je nadherna priroda.”
“Velmi ochotní pracovníci lékárny”
“Znalý přístup a rychlé odbavení.”
“Chtěl bych pochválit obsluhu Mgr Martin Šrámek,pan se vyzná poradí je ochoten super”
“Velmi milé a vstřícné chování personálu.”
“Příjemná obsluha.dobře zásobeno.”
“Velice kvalitní personál a výborná komunikace i po telefonu.”
“Neskutečné, jak se starali o naší 85.letou nemocnou maminku. Všem dík.”
“Skvělá zkušenost s Benu lékárnou v Kauflandu. Řešil jsem akutní problém s inzulinem, paní v lékárně mě hned spojila s panem vedoucím a vše se podařilo rychle vyřešit. Velmi ochotný a profesionální přístup. Moc děkuji!”
“Byl jsem velmi spokojen se zdravotní péčí a přístupem veškerého personálu kliniky,od sestřiček na recepci,tak setřiček u ošetřujícího lékaře MUDr.Lubomíra Továrka,kterému tímto děkuji. Všichni byli velice milí, kompetentní a člověk se cítil v dobrých rukou.Všem moc děkuji a Oční kliniku všem vřele doporučuji.”
“Vážená paní ředitelko, zemřela moje maminka Věra Urbanová,která u Vás pobývala skoro 17 let a celou dobu jste jí dávali svou péči. Děkuji též za poslední rozloučení, které jste jí připravili. S úctou Magdalena Ladrová dcera”
“Nejlepší služby pod Sluncem. Doporučuji.”
“ODDELENI CHIRURGIE 3.patro Jen vkrocite na oddělení hned vidíte sestřičky s úsměvem na rtu. Jsou to úžasné holky které dokážou zvednout náladu i pohladit po duši. Špatného Slivka neuslyšíte Prostě jsou to Andílci na správných místech. Myslím i sestřičky z JIPU. Starostlivý lékaři o těch ani nemluvím super chlapci v bílých pláštích kteří ráno přijdou a věřte umí se i pěkně zasmát. Nejsou to ti mrzuti dedulove co já tedy znám od jinud. Všem těmto andělům patří můj obrovský dík za vše co pro mě udělali a vlastně nejen pro mě ale stále dělají pro spousty dalších pacientů. Je to nejúžasnější kolektiv jaký může být a za něj obrovské díky .”
“Mohu se zeptat prosím pěkně je to i pro Matky z dětmi děkuji mockrát za odpověď”
“Velmi milé a trpělivé lékárnice.”
“Velmi milá, ochotná a profesionální obsluha, objednání také fungovalo skvěle, vždy se ráda vracím”
“Vstřícnost, ochota, vše vysvětleno a skvělý přístup jak majitele tak sestřiček v terénu”
“Velmi milý a ochotný personál, skvělý výběr a příjemná lékárna v Libochovicích.”